Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór ★★★

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór
8060 Mór, Arany János utca 4.

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór a térképen

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór értékelése:

2. helyezett a 4 móri szállás közül
24. helyezett Közép Dunántúlon - 391 szállás közül

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór bemutatkozása

Mór központjában épült meg a 300 éves múlttal rendelkező csendes, nyugodt kis utcában a Fogadó az Öreg Préshez. Ekkortájt a jómódú parasztgazdák tulajdonában voltak az itteni parasztházak. A ma meglévő apartmanokat eredeti használatukhoz hűen a fogadó főépületeinek gangos bejáratai, konyhái, szobái, fürdőszobái alkotják. A keresztben álló csűrökből szobák, reggeliző, szauna, szolárium, illetve konferenciaterem lett. Ahol lehetőség volt, ott visszafalazták a megmaradt agyagtéglákat.
A móri Öreg prés fogadó felidézi az 1700-as éveket faragott, festett osztrák bútoraival. Egyes szobák hazai ónémet stílusú bútorokkal vannak berendezve, míg más szobákra a neobarokk jellemző. A fogadó udvarának közepére kenyérsütő kemence épült, mely hangulatával külön élményt nyújt az ott megrendezett partik, összejövetelek során. A Hétkúti Lovasparkban a lovagolni vágyók hódolhatnak szenvedélyüknek.

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór képei

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 12.
Tőbbedszer voltunk a Fogadó az Öregpréshez Hotelben. Most sem csalódtunk. Minden rendben volt. Igényes környezetben figyelmes, udvarias ellátásban volt részünk. Köszönjük!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 25.
A szállás jó helyen fekszik, kicsit reggel behallatszik az utca zaja, de nem annyira zavaró. A szoba megfelelő, tiszta, napi takarítás van, nekünk ugyan kicsit kicsi volt, de ez ízlés dolga. A személyzet nagyon kedves, udvarias, és segítőkész. Az étterem mindkét helyen kiváló, az adagok bőségesek, és finomak.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
A tulajdonos család legendáriuma szerint a fogadónak helyet adó módos parasztgazda háza már a 17. században is itt állt. A fogadó a felújított, de tájjellegét megőrző épületcsoportban 1992-ben nyitotta meg kapuit, azóta is a Möllmann-család működteti, akik szintén sváb gyökerekkel rendelkeznek.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
SZép és csendes volt a környezet, az ellátás reggeli és vacsora finom volt és bőséges! A programok ismertetése a környéken kicsit lehetett volna jobb! Hiányzott az esti wellnes a pihenés szempontjából jó lett volna!

DEndre TOP szállásértékelő
DEndre TOP étteremértékelő
DEndre TOP fotófeltöltő
2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Öreg Préshez címzett fogadóba egy Miklós Csabinál elköltött pazar vacsora és borkóstoló után tértünk be pihenni. Tetszett a kinti rusztikus térkiképezés és a belső nagypolgári miliő. Egyáltalán, a névadás is megejtő, illő egy borvároshoz. A kiszolgálás kedves, udvarias, készséges. á
Átlag feletti volt a reggeli is, nyilván nem egy 5 csillagos szálló szintje, de azért korrekt összességében.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 15.
Véletlenül mentünk ide enni de nem bántuk meg.bőséges választék kiadós adagok gyors kedves kiszolgálás .........ár érték arányban igazán jónak mondható ..........nem voltunk még móron de egy igazi kis gyöngyszem tiszta rendezett utcák parkok sok-sok látnivaló biztos még vissza megyünk....

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 23.
Hálás köszönet a vendéglátásért, szenzációsan éreztük magunkat. Külön kiemelném a kedves recepciós-, a kedves "reggeliztetős" fiatalasszonyt, a séfet, aki "álmatlan" éjszakákat okozott, mivel olyan finom vacsorákat készített, hogy muszáj volt mindent elfogyasztani, és nem utolsó sorban a "gazdát" aki ilyen csinossá tette a helyet! Egy problémánk volt csak.

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 16.
Elfelejteni Budapest zaját és nyüzsgését! Ezzel a céllal érkeztem a Fogadóba. Nem kellett csalódnom. Maximálisan azt kaptam, amit reméltem ettől a három naptól. Nyugalmat, csendet a környezetben, figyelmességet, odafigyelést a személyzet részéről, profizmust a vendéglátásban, és valami hihetetlen ráérzést az ide szállást foglalók igényeire.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 14.
2 éjszakát töltöttünk el a férjemmel és kislányunkkal. Fantasztikusan éreztük magunkat. A személyzet nagyon kedves, udvarias. A szobák kifogástalanok, tiszták, egyedi berendezésűek. Az étterem színvonalas, a felszolgálók figyelmesek, az ételek fenségesek. Bátran ajánlom pároknak, családoknak, az ember innen tényleg kipihenten és feltöltötten tér haza!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 24.
Nagyon tetszett a régi stílusú szobák és az udvar berendezése. A város központja is olyan mintha egy kicsit vissza mentünk volna az időben, de minden szép és rendezett. Az étteremben nagyon finom volt a vacsora és a 3 pohár bor is ami a csomaghoz tartozott. A személyzet gyors és figyelmes volt.

Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsizással, sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Balla Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.12.15-ig
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, Romtemplom és Lámpamúzeum belépőjegyekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
2021.05.14. - 2022.03.08.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, 20 perces infrakabin használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.24.
Club Tihany Hotel
Tihany
2 nap/1 éjszaka 7.452 - 29.810,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness sziget használattal, szabadtéri sportpályákkal, strand használattal
2021.04.02. - 2021.08.31.
Ipoly Hotel Boutique Rooms & Suites
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 23.777,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2021.04.01. - 2021.04.05.
Hotel Platán
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 8.050 - 17.250,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kültéri medencével, parkolással, játszótérrel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.30. - 2021.09.25.
Hotel Azúr
2 nap/1 éjszaka 17.600 - 68.970,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.01.01-ig
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.695 - 33.714,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
Érvényes: 2022.12.21-ig
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 14.500 - 66.270,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig

Szállodák Mór környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Holiday Hotel Csopak Csopak
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Nyári pihenés Füreden (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)

MórX