Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór ★★★

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór
8060 Mór, Arany János utca 4.

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór a térképen

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór értékelése:

2. helyezett a 4 móri szállás közül
12. helyezett Közép Dunántúlon - 384 szállás közül

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór bemutatkozása

Mór központjában épült meg a 300 éves múlttal rendelkező csendes, nyugodt kis utcában a Fogadó az Öreg Préshez. Ekkortájt a jómódú parasztgazdák tulajdonában voltak az itteni parasztházak. A ma meglévő apartmanokat eredeti használatukhoz hűen a fogadó főépületeinek gangos bejáratai, konyhái, szobái, fürdőszobái alkotják. A keresztben álló csűrökből szobák, reggeliző, szauna, szolárium, illetve konferenciaterem lett. Ahol lehetőség volt, ott visszafalazták a megmaradt agyagtéglákat.
A móri Öreg prés fogadó felidézi az 1700-as éveket faragott, festett osztrák bútoraival. Egyes szobák hazai ónémet stílusú bútorokkal vannak berendezve, míg más szobákra a neobarokk jellemző. A fogadó udvarának közepére kenyérsütő kemence épült, mely hangulatával külön élményt nyújt az ott megrendezett partik, összejövetelek során. A Hétkúti Lovasparkban a lovagolni vágyók hódolhatnak szenvedélyüknek.

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór képei

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór vélemények

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
A tulajdonos család legendáriuma szerint a fogadónak helyet adó módos parasztgazda háza már a 17. században is itt állt. A fogadó a felújított, de tájjellegét megőrző épületcsoportban 1992-ben nyitotta meg kapuit, azóta is a Möllmann-család működteti, akik szintén sváb gyökerekkel rendelkeznek.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
SZép és csendes volt a környezet, az ellátás reggeli és vacsora finom volt és bőséges! A programok ismertetése a környéken kicsit lehetett volna jobb! Hiányzott az esti wellnes a pihenés szempontjából jó lett volna!

DEndre TOP szállásértékelő
DEndre TOP étteremértékelő
DEndre TOP fotófeltöltő
2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Öreg Préshez címzett fogadóba egy Miklós Csabinál elköltött pazar vacsora és borkóstoló után tértünk be pihenni. Tetszett a kinti rusztikus térkiképezés és a belső nagypolgári miliő. Egyáltalán, a névadás is megejtő, illő egy borvároshoz. A kiszolgálás kedves, udvarias, készséges. á
Átlag feletti volt a reggeli is, nyilván nem egy 5 csillagos szálló szintje, de azért korrekt összességében.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 15.
Véletlenül mentünk ide enni de nem bántuk meg.bőséges választék kiadós adagok gyors kedves kiszolgálás .........ár érték arányban igazán jónak mondható ..........nem voltunk még móron de egy igazi kis gyöngyszem tiszta rendezett utcák parkok sok-sok látnivaló biztos még vissza megyünk....

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 23.
Hálás köszönet a vendéglátásért, szenzációsan éreztük magunkat. Külön kiemelném a kedves recepciós-, a kedves "reggeliztetős" fiatalasszonyt, a séfet, aki "álmatlan" éjszakákat okozott, mivel olyan finom vacsorákat készített, hogy muszáj volt mindent elfogyasztani, és nem utolsó sorban a "gazdát" aki ilyen csinossá tette a helyet! Egy problémánk volt csak.
Válasz az értékelésre - 2018. május 11.
Kedves Katalin és Partnere! :)

Szívből köszönjük a dicsérő szavakat! Úgy gondoljuk, amíg a vendég nálunk van, addig ez az otthona! Ezen dolgozunk nap, mint nap, már 25 éve.

Reméljük, még találkozunk!

Baráti üdvözlettel,
Möllmann Eszter

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 16.
Elfelejteni Budapest zaját és nyüzsgését! Ezzel a céllal érkeztem a Fogadóba. Nem kellett csalódnom. Maximálisan azt kaptam, amit reméltem ettől a három naptól. Nyugalmat, csendet a környezetben, figyelmességet, odafigyelést a személyzet részéről, profizmust a vendéglátásban, és valami hihetetlen ráérzést az ide szállást foglalók igényeire.
Kedves Katalin!

Köszönjük a megható szavakat, örülünk, hogy sikerült kipihennie a hétköznapok fáradalmait. Várjuk vissza! :)
Az Öreg Prés Csapata

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 14.
2 éjszakát töltöttünk el a férjemmel és kislányunkkal. Fantasztikusan éreztük magunkat. A személyzet nagyon kedves, udvarias. A szobák kifogástalanok, tiszták, egyedi berendezésűek. Az étterem színvonalas, a felszolgálók figyelmesek, az ételek fenségesek. Bátran ajánlom pároknak, családoknak, az ember innen tényleg kipihenten és feltöltötten tér haza!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 24.
Nagyon tetszett a régi stílusú szobák és az udvar berendezése. A város központja is olyan mintha egy kicsit vissza mentünk volna az időben, de minden szép és rendezett. Az étteremben nagyon finom volt a vacsora és a 3 pohár bor is ami a csomaghoz tartozott. A személyzet gyors és figyelmes volt.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük a pozitív szavakat, örülünk, hogy kellemes "időutazásban" volt része. Igen, a kerékpárkölcsönzés információ sajnos nem volt helyes a szobájában, ezt már természetesen kicseréltük. Elnézést!
Reméljük, még találkozunk!
Az Öreg Prés Csapata

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokat utazunk, sok szállást láttunk már. Magyarországon a második legjobb szállásként, étteremként értékeltük. Szobánk berendezése különleges volt, patyolat tiszta. Barátságos, odafigyelő személyzettel. A reggeli változatos, sokféle étellel. Konyhája kiváló. Programokat is bitósítanak. Hozzáértő vezetője van. Máskor is szívesen megyünk. Mindenkinek ajánljuk.
Válasz az értékelésre - 2017. június 21.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük pozitív értékelésüket szállodánkról és szívből örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk. Amennyiben lehetőségük van rá, kérjük, hogy a szöveges értékeléssel összhangban, az "Ennyire tetszett" besorolásnál is hasonlóan pozitív kategóriába sorolják szállodánkat.
Köszönjük előre is és szeretettel várjuk Önöket újra a Móri Borvidék szívében.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016. októberében töltöttünk egy hosszú hétvégét a szálláson. Első meglepetés maga a város volt, melyet idáig sosem látogattunk meg, amikor Győrből Székesfehérvár felé vitt az utunk. A szép és rendezett, barátságos város sokkal nagyobb ismertséget érdemelne. A szálláson a személyzet kedvessége kiemelkedő, mindent megtesznek a vendég elégedettségéért.

Mór
Akár 1 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Mór
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, dézsafürdőzéssel, ingyenes kerékpárkölcsönzéssel, fürdőbelépővel, szauna és szolárium használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsizással, gyermekprogramokkal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Jókai Villa
3 nap/2 éjszaka 9.225,- Ft/fő/éj ártól:félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egy üveg pezsgő bekészítéssel, délutáni teázással, masszázskuponnal, kedvezményes fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.30-ig
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.04-ig
Kristály Imperial Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, Dunamente turisztikai kártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 23.175,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.05-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 11.974 - 12.829,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.01-ig
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 53.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri sztárfellépővel, tűzijátékkal, éjszakai fürdőzéssel, jóslással, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.01.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Hotel Jade
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Mór
2 nap/1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.19-ig

Szállodák Mór környékén
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Őszi miniszabi (2 éjtől)