Fogadó az Öreg Préshez Mór ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Fogadó az Öreg Préshez Mór
1. helyezett Mór

8060 Mór, Arany János utca 4.

Fogadó az Öreg Préshez Mór a térképen

Fogadó az Öreg Préshez Mór értékelése:

1. helyezett a 4 móri szállás közül
2. helyezett Közép Dunántúlon - 347 szállás közül

Fogadó az Öreg Préshez Mór bemutatkozása

Mór központjában épült meg a 300 éves múlttal rendelkező csendes, nyugodt kis utcában a Fogadó az Öreg Préshez. Ekkortájt a jómódú parasztgazdák tulajdonában voltak az itteni parasztházak. A ma meglévő apartmanokat eredeti használatukhoz hűen a fogadó főépületeinek gangos bejáratai, konyhái, szobái, fürdőszobái alkotják. A keresztben álló csűrökből szobák, reggeliző, szauna, szolárium, illetve konferenciaterem lett. Ahol lehetőség volt, ott visszafalazták a megmaradt agyagtéglákat.
A ...Tovább >>
A móri Öreg prés fogadó felidézi az 1700-as éveket faragott, festett osztrák bútoraival. Egyes szobák hazai ónémet stílusú bútorokkal vannak berendezve, míg más szobákra a neobarokk jellemző. A fogadó udvarának közepére kenyérsütő kemence épült, mely hangulatával külön élményt nyújt az ott megrendezett partik, összejövetelek során. A Hétkúti Lovasparkban a lovagolni vágyók hódolhatnak szenvedélyüknek.

Fogadó az Öreg Préshez Mór képei

Fogadó az Öreg Préshez Mór

Fogadó az Öreg Préshez Mór vélemények

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokat utazunk, sok szállást láttunk már. Magyarországon a második legjobb szállásként, étteremként értékeltük. Szobánk berendezése különleges volt, patyolat tiszta. Barátságos, odafigyelő személyzettel. A reggeli változatos, sokféle étellel. Konyhája kiváló. Programokat is bitósítanak. Hozzáértő vezetője van. Máskor is szívesen megyünk. Mindenkinek ajánljuk.
Válasz az értékelésre - 2017. június 21.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük pozitív értékelésüket szállodánkról és szívből örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk. Amennyiben lehetőségük van rá, kérjük, hogy a szöveges értékeléssel összhangban, az "Ennyire tetszett" besorolásnál is hasonlóan pozitív kategóriába sorolják szállodánkat.
Köszönjük előre is és szeretettel várjuk Önöket újra a Móri Borvidék szívében.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016. októberében töltöttünk egy hosszú hétvégét a szálláson. Első meglepetés maga a város volt, melyet idáig sosem látogattunk meg, amikor Győrből Székesfehérvár felé vitt az utunk. A szép és rendezett, barátságos város sokkal nagyobb ismertséget érdemelne. A szálláson a személyzet kedvessége kiemelkedő, mindent megtesznek a vendég elégedettségéért.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
Szeretjük, mert csendes, rendes, izgalmas, finom a bor és családias a hangulat. Tökéletes! A reggeli személyes. A fogadás szeretett teljes és mindig remek bort választanak hozzá. Ha probléma merül fel, mindent megtesznek, hogy megoldódjon. Visszatérő vendégek vagyunk, ezért jóleső érzés, hogy megismernek minket a fogadóban is és az étteremben is.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
A mese ott kezdődött, hogy Mór meghatóan kedves kis város, már karácsonyi díszben várta az ünnepeket. A szállás, vagy szálloda pedig lélegzetelállítóan vonzó, barátságos, szépséges. A kialakulásáról részletesen lehet információt találni, ezzel nem akarom kitölteni a rendelkezésre álló helyet, csak annyit, hogy régi sváb parasztházakból áll – de ez NEM falusi turizmus!

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
2015 novemberében 1 éjszakát töltöttünk itt kedvesemmel és most nehezen találok szavakat. Végtelenül kedves,udvarias a személyzet. AZ ételek nagyon finomak:) A fogadóban minden jóizlésről árulkodik. . . a szobában tisztaság, izléses berendezés, otthonos hangulatot árasztott minden :) Szeretnénk még sokszor visszatérni és tiszta szivvel ajánlom mindenkinek.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11.
Párom születésnapjára szerettem volna egy egy éjszakás szállást romantikus vacsorával. Ez az egy hely igazolt vissza. Kedves fogadtatás, segítőkész személyzet, nincs lehetetlen. Remek hétvége volt.Mindketten feltöltődtünk, a párom azóta is erről mesél a barátnőinek.Köszönet az egész személyzetnek, visszatérünk.

2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. június 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szegedről hosszú évek óta minden évben egy baráti társasággal néhány napot itt töltünk. Rendkívül jól érezzük mindig magunkat. A Fogadó nagyon szép. A személyzet profi,a vendéglátás, a szállás, az étterem, a szauna minden igényt kielégít. A Hétkuti wellness szállóban is többször voltunk. Itt is nagyon kellemesen éreztük magunkat . Mindenkinek tudom ajánlani.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 30. - 3 látogató hasznosnak vélte
Egy hétvégét töltöttünk a Fogadóban feleségemmel kettesben. Maga a fogadó is nagyon jó, de ez nem ide tartozik. Sajnos csak a második nap ebédeltünk itt, bár már az első napon is ezt választottuk volna egy fehérvári hely helyett! Remek levest, ill. előételt kaptunk (móri csirkeleves, kacsamáj bodzaszörppel).
2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 21.
Gyönyörű szoba, ritkán tapasztalt kedvesség a személyzet részéről , kitűnő ételek. A szobák tiszták, naponta takarítanak. A pincérek ismerik a felszolgált borokat, a móri borászokat. A környéken lehet kirándulni, a közeli Hétkuti wellness szállóban fürödni, szaunázni. A fogadóban masszázsra is van lehetőség, ami szintén remek volt. Ajánljuk másoknak is.
2014. augusztusban járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 11.
A szalloda egyszeruen nagyon,szep,kenyelmes es hagyomany orzo. A kiszolgalas elso osztalyu. A szemelyzet profi. Az etkezes minden igenyt kielegit. Mindenfele keppen ajanlani fogjuk baratainknak ismeroseinknek. Es mi magunk is szeretnenk vissza terni majd ismet. Egyszoval nagyon jol pihentunk. Es meg valami a welness szalloda is tokeletes vizi elmenyt es kikapcsolodast nyujtott.

Mór
Akár 1 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.02.01. - 2017.12.22.
Mór
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, borkóstolóval, választható programmal, wellness-részleg, fitneszterem és kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.27. - 2017.09.10.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsizással, gyerekeknek lovaglással, gyermek játszóházzal, késői kijelentkezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.13. - 2017.12.17.
Riviéra Apartman
6 nap/5 éjszaka 6.600,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.06.20. - 2017.08.30.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
3 nap/ 2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz gépek használatával, várbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.26. - 2017.08.31.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
7 nap/6 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sétahajózással, zenés esttel, gyermekprogramokkal, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.21.
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 16.850,- Ft/fő/éj ártól: szállás félpanziós ellátással
2017.06.30. - 2017.08.27.
Hotel Magyar Király
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finn szauna- és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.17.
Hotel Nostra
5 nap/4 éjszaka 5.588,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ping-pong, tollaslabda használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2017.09.04.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
5 nap/4 éjszaka 9.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness központ használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2017.12.28.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness- és élményfürdő használattal, kedvezményekkel, élőzenével, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Hotel Korona Siófok
6 nap/5 éjszaka 10.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanzióval, klíma használattal, szabadtéri medencehasználattal, parkolással internet eléréssel
2017.06.30. - 2017.08.27.

Szállodák Mór környékén
Hotel Wellamarin Zamárdi
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár
Székesfehérvár történelmi belvárosától 5 perces sétaútra, az M7-es autópályától a városba...
WellaKáció (1 éjtől)
Siófoki családi nyaralás a főszezonban (min. 2 éj)
Randevú Székesfehérváron (min. 2 éj)

MórX