Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór ★★★

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór
8060 Mór, Arany János utca 4.

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór a térképen

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór értékelése:

2. helyezett a 4 móri szállás közül
25. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór bemutatkozása

Mór központjában épült meg a 300 éves múlttal rendelkező csendes, nyugodt kis utcában a Fogadó az Öreg Préshez. Ekkortájt a jómódú parasztgazdák tulajdonában voltak az itteni parasztházak. A ma meglévő apartmanokat eredeti használatukhoz hűen a fogadó főépületeinek gangos bejáratai, konyhái, szobái, fürdőszobái alkotják. A keresztben álló csűrökből szobák, reggeliző, szauna, szolárium, illetve konferenciaterem lett. Ahol lehetőség volt, ott visszafalazták a megmaradt agyagtéglákat.
A móri Öreg prés fogadó felidézi az 1700-as éveket faragott, festett osztrák bútoraival. Egyes szobák hazai ónémet stílusú bútorokkal vannak berendezve, míg más szobákra a neobarokk jellemző. A fogadó udvarának közepére kenyérsütő kemence épült, mely hangulatával külön élményt nyújt az ott megrendezett partik, összejövetelek során. A Hétkúti Lovasparkban a lovagolni vágyók hódolhatnak szenvedélyüknek.

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór képei

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 25.
A szállás jó helyen fekszik, kicsit reggel behallatszik az utca zaja, de nem annyira zavaró. A szoba megfelelő, tiszta, napi takarítás van, nekünk ugyan kicsit kicsi volt, de ez ízlés dolga. A személyzet nagyon kedves, udvarias, és segítőkész. Az étterem mindkét helyen kiváló, az adagok bőségesek, és finomak.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
A tulajdonos család legendáriuma szerint a fogadónak helyet adó módos parasztgazda háza már a 17. században is itt állt. A fogadó a felújított, de tájjellegét megőrző épületcsoportban 1992-ben nyitotta meg kapuit, azóta is a Möllmann-család működteti, akik szintén sváb gyökerekkel rendelkeznek.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
SZép és csendes volt a környezet, az ellátás reggeli és vacsora finom volt és bőséges! A programok ismertetése a környéken kicsit lehetett volna jobb! Hiányzott az esti wellnes a pihenés szempontjából jó lett volna!

DEndre TOP szállásértékelő
DEndre TOP étteremértékelő
DEndre TOP fotófeltöltő
2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Öreg Préshez címzett fogadóba egy Miklós Csabinál elköltött pazar vacsora és borkóstoló után tértünk be pihenni. Tetszett a kinti rusztikus térkiképezés és a belső nagypolgári miliő. Egyáltalán, a névadás is megejtő, illő egy borvároshoz. A kiszolgálás kedves, udvarias, készséges. á
Átlag feletti volt a reggeli is, nyilván nem egy 5 csillagos szálló szintje, de azért korrekt összességében.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 15.
Véletlenül mentünk ide enni de nem bántuk meg.bőséges választék kiadós adagok gyors kedves kiszolgálás .........ár érték arányban igazán jónak mondható ..........nem voltunk még móron de egy igazi kis gyöngyszem tiszta rendezett utcák parkok sok-sok látnivaló biztos még vissza megyünk....

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 23.
Hálás köszönet a vendéglátásért, szenzációsan éreztük magunkat. Külön kiemelném a kedves recepciós-, a kedves "reggeliztetős" fiatalasszonyt, a séfet, aki "álmatlan" éjszakákat okozott, mivel olyan finom vacsorákat készített, hogy muszáj volt mindent elfogyasztani, és nem utolsó sorban a "gazdát" aki ilyen csinossá tette a helyet! Egy problémánk volt csak.
Válasz az értékelésre - 2018. május 11.
Kedves Katalin és Partnere! :)

Szívből köszönjük a dicsérő szavakat! Úgy gondoljuk, amíg a vendég nálunk van, addig ez az otthona! Ezen dolgozunk nap, mint nap, már 25 éve.

Reméljük, még találkozunk!

Baráti üdvözlettel,
Möllmann Eszter

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 16.
Elfelejteni Budapest zaját és nyüzsgését! Ezzel a céllal érkeztem a Fogadóba. Nem kellett csalódnom. Maximálisan azt kaptam, amit reméltem ettől a három naptól. Nyugalmat, csendet a környezetben, figyelmességet, odafigyelést a személyzet részéről, profizmust a vendéglátásban, és valami hihetetlen ráérzést az ide szállást foglalók igényeire.
Kedves Katalin!

Köszönjük a megható szavakat, örülünk, hogy sikerült kipihennie a hétköznapok fáradalmait. Várjuk vissza! :)
Az Öreg Prés Csapata

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 14.
2 éjszakát töltöttünk el a férjemmel és kislányunkkal. Fantasztikusan éreztük magunkat. A személyzet nagyon kedves, udvarias. A szobák kifogástalanok, tiszták, egyedi berendezésűek. Az étterem színvonalas, a felszolgálók figyelmesek, az ételek fenségesek. Bátran ajánlom pároknak, családoknak, az ember innen tényleg kipihenten és feltöltötten tér haza!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 24.
Nagyon tetszett a régi stílusú szobák és az udvar berendezése. A város központja is olyan mintha egy kicsit vissza mentünk volna az időben, de minden szép és rendezett. Az étteremben nagyon finom volt a vacsora és a 3 pohár bor is ami a csomaghoz tartozott. A személyzet gyors és figyelmes volt.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük a pozitív szavakat, örülünk, hogy kellemes "időutazásban" volt része. Igen, a kerékpárkölcsönzés információ sajnos nem volt helyes a szobájában, ezt már természetesen kicseréltük. Elnézést!
Reméljük, még találkozunk!
Az Öreg Prés Csapata

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokat utazunk, sok szállást láttunk már. Magyarországon a második legjobb szállásként, étteremként értékeltük. Szobánk berendezése különleges volt, patyolat tiszta. Barátságos, odafigyelő személyzettel. A reggeli változatos, sokféle étellel. Konyhája kiváló. Programokat is bitósítanak. Hozzáértő vezetője van. Máskor is szívesen megyünk. Mindenkinek ajánljuk.
Válasz az értékelésre - 2017. június 21.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük pozitív értékelésüket szállodánkról és szívből örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk. Amennyiben lehetőségük van rá, kérjük, hogy a szöveges értékeléssel összhangban, az "Ennyire tetszett" besorolásnál is hasonlóan pozitív kategóriába sorolják szállodánkat.
Köszönjük előre is és szeretettel várjuk Önöket újra a Móri Borvidék szívében.

Mór
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, választható programmal, szauna és szolárium használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.08-ig
Mór
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, dézsafürdőzéssel, ingyenes kerékpárkölcsönzéssel, fürdőbelépővel, szauna és szolárium használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Érvényes: 2019.12.28-ig
Villapark Várgesztes
Várgesztes
3 nap/2 éjszaka 54.800,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.01.05.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
Érvényes: 2020.12.06-ig
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Fresh Hotel
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
4 nap/3 éjszaka 37.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, éjféli büfével, sztár fellépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.01-ig
My Lake Hotel
Zamárdi
4 nap/3 éjszaka 24.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig

Szállodák Mór környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Wellamarin Zamárdi
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Balatoni évindító (min. 2 éj)
WELLAWonderland élőzenével kísért gálavacsorával (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

MórX