Egy elégedett 60-as: Távol a város zajától - Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór értékelése
2. helyezett a 4 móri szállás közül

Távol a város zajától

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 16.
Elfelejteni Budapest zaját és nyüzsgését! Ezzel a céllal érkeztem a Fogadóba. Nem kellett csalódnom. Maximálisan azt kaptam, amit reméltem ettől a három naptól.Nyugalmat, csendet a környezetben, figyelmességet, odafigyelést a személyzet részéről, profizmust a vendéglátásban, és valami hihetetlen ráérzést az ide szállást foglalók igényeire. A szobák, kiszolgálók helységek kialakításának igényessége, az apró dekorációs ötletek finomsága,visszafogott eleganciája, ötletessége lenyűgözött.
Köszönöm: Kisné Erdei Katalin

Szeretnéd követni Egy elégedett 60-as felhasználót?    Igen

2018. május 11. - Fogadó az Öreg Préshez Hotel válasza Egy elégedett 60-as értékelésére:
Kedves Katalin!

Köszönjük a megható szavakat, örülünk, hogy sikerült kipihennie a hétköznapok fáradalmait. Várjuk vissza! :)
Az Öreg Prés Csapata
Möllmann Eszter (Fogadó az Öreg Préshez) (Fogadó az Öreg Préshez Hotel)
Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór
8060 Mór
Arany János utca 4.

2018. március 15.
Véletlenül mentünk ide enni de nem bántuk meg.bőséges választék kiadós adagok gyors kedves kiszolgálás .........ár érték arányban igazán jónak mondható ..........nem voltunk még móron de egy igazi kis gyöngyszem tiszta rendezett utcák parkok sok-sok látnivaló biztos még vissza megyünk....

2018. január 23.
Hálás köszönet a vendéglátásért, szenzációsan éreztük magunkat. Külön kiemelném a kedves recepciós-, a kedves "reggeliztetős" fiatalasszonyt, a séfet, aki "álmatlan" éjszakákat okozott, mivel olyan finom vacsorákat készített, hogy muszáj volt mindent elfogyasztani, és nem utolsó sorban a "gazdát"...

2017. október 14.
2 éjszakát töltöttünk el a férjemmel és kislányunkkal. Fantasztikusan éreztük magunkat. A személyzet nagyon kedves, udvarias. A szobák kifogástalanok, tiszták, egyedi berendezésűek. Az étterem színvonalas, a felszolgálók figyelmesek, az ételek fenségesek. Bátran ajánlom pároknak,...

Fogadó az Öreg Préshez Hotel, Mór kiemelt csomagajánlatai
 - Rozmaring Napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, dézsafürdőzéssel, ingyenes kerékpárkölcsönzéssel, fürdőbelépővel, szauna és szolárium használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-04-13 - 2018-12-31
 - Szerelmes éjszaka Móron (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetéssel, szauna és szolárium használattal, fürdőbelépővel, késői kijelentkezéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-25 - 2018-12-21
 - Pihenés augusztusban