Janka5563: Két nap nem elég! - Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór értékelése
2. helyezett a 4 móri szállás közül

Két nap nem elég!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 23.
Hálás köszönet a vendéglátásért, szenzációsan éreztük magunkat. Külön kiemelném a kedves recepciós-, a kedves "reggeliztetős" fiatalasszonyt, a séfet, aki "álmatlan" éjszakákat okozott, mivel olyan finom vacsorákat készített, hogy muszáj volt mindent elfogyasztani, és nem utolsó sorban a "gazdát" aki ilyen csinossá tette a helyet! Egy problémánk volt csak...hamar véget ért! De nem kizárt, hogy találkozunk még! :) Köszönünk mindent!
Berta (Dzuris) Katalin és partnere

Szeretnéd követni Janka5563 felhasználót?    Igen

2018. május 11. - Fogadó az Öreg Préshez Hotel válasza Janka5563 értékelésére:
Kedves Katalin és Partnere! :)

Szívből köszönjük a dicsérő szavakat! Úgy gondoljuk, amíg a vendég nálunk van, addig ez az otthona! Ezen dolgozunk nap, mint nap, már 25 éve.

Reméljük, még találkozunk!

Baráti üdvözlettel,
Möllmann Eszter
Möllmann Eszter (Fogadó az Öreg Préshez) (Fogadó az Öreg Préshez Hotel)
Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór
8060 Mór
Arany János utca 4.

2018. augusztus 24.
Az Öreg Préshez címzett fogadóba egy Miklós Csabinál elköltött pazar vacsora és borkóstoló után tértünk be pihenni. Tetszett a kinti rusztikus térkiképezés és a belső nagypolgári miliő. Egyáltalán, a névadás is megejtő, illő egy borvároshoz. A kiszolgálás kedves, udvarias, készséges. á Átlag...

2018. március 15.
Véletlenül mentünk ide enni de nem bántuk meg.bőséges választék kiadós adagok gyors kedves kiszolgálás .........ár érték arányban igazán jónak mondható ..........nem voltunk még móron de egy igazi kis gyöngyszem tiszta rendezett utcák parkok sok-sok látnivaló biztos még vissza megyünk....

2017. október 16.
Elfelejteni Budapest zaját és nyüzsgését! Ezzel a céllal érkeztem a Fogadóba. Nem kellett csalódnom. Maximálisan azt kaptam, amit reméltem ettől a három naptól.Nyugalmat, csendet a környezetben, figyelmességet, odafigyelést a személyzet részéről, profizmust a vendéglátásban, és valami hihetetlen...

Fogadó az Öreg Préshez Hotel, Mór kiemelt csomagajánlatai
 - Rozmaring Napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, dézsafürdőzéssel, ingyenes kerékpárkölcsönzéssel, fürdőbelépővel, szauna és szolárium használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-04-13 - 2018-12-31
 - Szerelmes éjszaka Móron (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetéssel, szauna és szolárium használattal, fürdőbelépővel, késői kijelentkezéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-25 - 2018-12-21
 - Napi árak