masodperc: 4 nap az Öreg Présben - Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór értékelése
2. helyezett a 4 móri szállás közül

4 nap az Öreg Présben

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 25.
A szállás jó helyen fekszik, kicsit reggel behallatszik az utca zaja, de nem annyira zavaró. A szoba megfelelő, tiszta, napi takarítás van, nekünk ugyan kicsit kicsi volt, de ez ízlés dolga. A személyzet nagyon kedves, udvarias, és segítőkész. Az étterem mindkét helyen kiváló, az adagok bőségesek, és finomak. A wellnes részleg is megfelelő volt, bár nálunk nem ez volt az elsődleges szempont. Összességében nagyon meg vagyunk elégedve, bátran ajánljuk, és bármikor visszamennénk.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni masodperc felhasználót?    Igen

Fogadó az Öreg Préshez Hotel Mór
8060 Mór
Arany János utca 4.

2019. július 30.
A tulajdonos család legendáriuma szerint a fogadónak helyet adó módos parasztgazda háza már a 17. században is itt állt. A fogadó a felújított, de tájjellegét megőrző épületcsoportban 1992-ben nyitotta meg kapuit, azóta is a Möllmann-család működteti, akik szintén sváb gyökerekkel rendelkeznek....

2019. július 15.
SZép és csendes volt a környezet, az ellátás reggeli és vacsora finom volt és bőséges! A programok ismertetése a környéken kicsit lehetett volna jobb! Hiányzott az esti wellnes a pihenés szempontjából jó lett volna!

2018. augusztus 24.
Az Öreg Préshez címzett fogadóba egy Miklós Csabinál elköltött pazar vacsora és borkóstoló után tértünk be pihenni. Tetszett a kinti rusztikus térkiképezés és a belső nagypolgári miliő. Egyáltalán, a névadás is megejtő, illő egy borvároshoz. A kiszolgálás kedves, udvarias, készséges. á Átlag...

Fogadó az Öreg Préshez Hotel, Mór kiemelt csomagajánlatai
 - Tavaszi kiruccanás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, választható programmal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-03-09 - 2020-06-03
 - Nem csak a 20 éveseké a világ (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-02 - 2020-12-31
 - Pünkösdi bortúra (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 15.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, bortúrával, fürdőbelépővel, szolárium- és szaunahasználattal, pünkösdi programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-05-29 - 2020-06-02