Lenyűgöző, ember nagyságú makettettek.

Ezer Év Parkja MórahalomEzer Év Parkja Mórahalom a térképen

Kihagyhatatlan 2023. augusztusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2024. január 18.
Élethű, embernagyságú magyarországi épületek - várak, kastélyok, templomok stb... - között sétáthatunk. A mekettek 1:25 méretűek. A parkban láthatjuk többek között a Balatont, folyóinkat: Duna, Tisza, Maros és még több folyót is. Országház, Budai Vár, vagy akár a madzagvasút is megtalálható. Különlegesen szép látogatóközpont. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Ezer Év Parkja Mórahalom - EgyébEzer Év Parkja Mórahalom - EgyébEzer Év Parkja Mórahalom - EgyébEzer Év Parkja Mórahalom - EgyébEzer Év Parkja Mórahalom - EgyébEzer Év Parkja Mórahalom - EgyébEzer Év Parkja Mórahalom - EgyébEzer Év Parkja Mórahalom - EgyébEzer Év Parkja Mórahalom - Egyéb

Ezer Év Parkja további értékelései

2022.11.14a párjával
Újra egy minimagyarország. Méretarányos épületek, kastélyok, várak, és maga az Országház is. Nem is tudtam, hogy itt is létezik ilyen. Tiszta park, sétányokkal, tájékoztatótáblákkal, a Dunával és a Balatonnal. Az Országház a legszebb. Érdemes megnéznie annak aki erre jár, vagy Szeged felé.
2022.06.05a párjával
Esős májusi napon jártunk itt. Az időjárás miatt csak mi. Szerintem az ára kicsit magas. Egyébként a park maga látványos, tetszett. Másnak is ajánlom ha erre jár.
2021.10.11barátokkal
Azt gondoltam, hogy ez egy remek program, amikor szerveztem ezt a kirándulást többeknek, Madurodamban többször jártam, és igazán szórakoztató volt a kis összevegyített makettvilágváros. Ööö... hát ez itt nem ugyanaz. Kicsit savanyú, kicsit sárga, de a miénk. A történelmi Magyarország neves...
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval