Ezer Év Parkja Mórahalom

Ezer Év Parkja Mórahalom
Ezer Év Parkja MórahalomEzer Év Parkja Mórahalom
Ezer Év Parkja MórahalomEzer Év Parkja Mórahalom

Ezer Év Parkja Mórahalom bemutatkozása

Korábban Mini Hungary Park néven volt ismert a mórahalmi makett parj, az Ezer Év Parkja, mely felújításon esett át. A látogatókat egy kéthektáros területen várják Magyarország történelmi építészeti szimbólumai makett formában, melyek 1:25-ös méretarányúak. Középületek, várak, kastélyok, templomok és műemlékek kicsinyített verziói láthatók a parkban.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
2025.02.27-ig
Hotel Forrás Szeged

Ezer Év Parkja Mórahalom vélemények

Kihagyhatatlan 2024. január 18.a párjával járt itt
Élethű, embernagyságú magyarországi épületek - várak, kastélyok, templomok stb. . . - között sétáthatunk. A mekettek 1:25 méretűek. A parkban láthatjuk többek között a Balatont, folyóinkat: Duna, Tisza, Maros és még több folyót is. Országház, Budai Vár, vagy akár a madzagvasút is megtalálható. Különlegesen szép látogatóközpont. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kihagyhatatlan 2022. november 14.a párjával járt itt
Újra egy minimagyarország. Méretarányos épületek, kastélyok, várak, és maga az Országház is. Nem is tudtam, hogy itt is létezik ilyen. Tiszta park, sétányokkal, tájékoztatótáblákkal, a Dunával és a Balatonnal. Az Országház a legszebb. Érdemes megnéznie annak aki erre jár, vagy Szeged felé.
Érdekes 2022. június 5.a párjával járt itt
Esős májusi napon jártunk itt. Az időjárás miatt csak mi. Szerintem az ára kicsit magas. Egyébként a park maga látványos, tetszett. Másnak is ajánlom ha erre jár.
2055
Átlagos 2021. október 11.barátokkal járt itt
Azt gondoltam, hogy ez egy remek program, amikor szerveztem ezt a kirándulást többeknek, Madurodamban többször jártam, és igazán szórakoztató volt a kis összevegyített makettvilágváros. Ööö. . . hát ez itt nem ugyanaz. Kicsit savanyú, kicsit sárga, de a miénk.
Ezer Év Parkja Mórahalom - EgyébEzer Év Parkja Mórahalom - EgyébEzer Év Parkja Mórahalom - EgyébEzer Év Parkja Mórahalom - EgyébEzer Év Parkja Mórahalom - EgyébEzer Év Parkja Mórahalom - EgyébEzer Év Parkja Mórahalom - EgyébEzer Év Parkja Mórahalom - EgyébEzer Év Parkja Mórahalom - EgyébEzer Év Parkja Mórahalom - EgyébEzer Év Parkja Mórahalom - EgyébEzer Év Parkja Mórahalom - EgyébEzer Év Parkja Mórahalom - EgyébEzer Év Parkja Mórahalom - EgyébEzer Év Parkja Mórahalom - EgyébEzer Év Parkja Mórahalom - Egyéb
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 95 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.