Elixír Hotel Restaurant Café & Bar Mórahalom

3,1
a 14 mórahalmi étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, bár, szálláshely étterme
Elixír Hotel Restaurant Café & Bar Mórahalom
Elixír Hotel Restaurant Café & Bar MórahalomElixír Hotel Restaurant Café & Bar Mórahalom

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Elixír Hotel Restaurant Café & Bar Mórahalom vélemények

Szörnyű 2021. július 21., üzleti partnerrel járt itt
Belépéskor kértem 2 napi menüt a pincérnőtől, aki azt mondta, hogy bármelyik ételből választhatok, mindegyik a napi menü része. Megkérdezte, hogy milyen levest, főételt, salátát, desszertet és üdítőt kérünk, amiből az ember arra asszociál, hogy ezeket tartalmazza a napi menü, mivel azt kértem.
Elixír Hotel Restaurant Café & Bar Mórahalom - Egyéb
2017. november 27.barátokkal járt itt
Az Elixír hotel egy meglehetősen elegáns úri hely, nagyon kedves kiszolgálással. Szinte rosszul éreztük magunkat, hogy csak egy fél literes vizet (290) és 1 dl chardonnay-t kértünk (400 ft). Jól voltunk lakva, így a fősodratú ételekkel megrakott büféasztalt legfeljebb legközelebb próbáljuk ki.
Elixír Hotel Restaurant Café & Bar Mórahalom - Külső képElixír Hotel Restaurant Café & Bar Mórahalom - Étel/italElixír Hotel Restaurant Café & Bar Mórahalom - Étel/italElixír Hotel Restaurant Café & Bar Mórahalom - BelsőElixír Hotel Restaurant Café & Bar Mórahalom - Étel/ital