Takács Károlyné: Nagyon szuper 4 napot töltöttünk el az unokákkal!! - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom értékelése
2. helyezett a 23 mórahalmi szállás közül

Nagyon szuper 4 napot töltöttünk el az unokákkal!!

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2.
Nagyon jól éreztük magunkat!! A hotel Wellness részlege nagyon színvonalas, és a fürdőbe való átjutás is szuper! Az étteremben választékos volt a menü, és finom!

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Takács Károlyné felhasználót?    Igen

2019. szeptember 6. - Colosseum Wellness Hotel válasza Takács Károlyné értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Örömünkre szolgál, hogy szállodánk éttermi és wellness szolgáltatásai elnyerték tetszésüket. Folyamatosan arra törekszünk, hogy vendégeink kikapcsolódása zavartalan és pihentető legyen. Bízunk benne, hogy rövidesen ismét ellátogatnak szállodánkba és ismét élvezhetik akár a gyógyfürdő nyújtotta kellemes pihenés örömeit.
Üdvözlettel, Colosseum Hotel vezetősége
Tóth Béla (Colosseum Wellness Hotel)
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
6782 Mórahalom
Milleniumi sétány 4-6.

2019. szeptember 17.
Öt nap négy éjszakát töltöttük a szállodában. Ami tetszett: szálloda elhelyezkedése, közvetlen kapcsolat a gyógyfürdővel. A wellness részleg sokszinűsége, tágas tiszta szobák.Az éttermi kínálat, mindig volt szárnyas, hal, sertés és borjú. A személyzet kedves segítőkész.Nem bántuk meg, hogy itt...

2019. szeptember 6.
Harmadszor voltunk a Hotelben (5 éjszakát töltöttünk el)és teljesen elvarázsolt ismét bennünket. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki a tökéletes pihenésre vágyik. A wellness, a szobák, az ételek minősége kifogástalan. Csak gratulálni tudok a Szálloda minden Dolgozójának ahhoz a színvonalas...

2019. augusztus 19.
A Szegedi Szabadtéri Játékok miatt Szegedhez közeli települést kerestünk.Mórahalom egy kis ékszerdoboz, a hotel minden igényünket kielégítette. Változatos, nagyon finom ételek, a személyzet kedves, a Szent Erzsébet Fürdővel való közvetlen kapcsolata előnyös.A wellness részleg kiváló.

Colosseum Wellness Hotel, Mórahalom kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 30.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-08-29
 - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-08-29
 - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 17.910 - 19.260,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel