Bakonyi utazók: Mindent a vendégért - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom értékelése
2. helyezett a 23 mórahalmi szállás közül

Mindent a vendégért

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 6.
Harmadszor voltunk a Hotelben (5 éjszakát töltöttünk el)és teljesen elvarázsolt ismét bennünket. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki a tökéletes pihenésre vágyik. A wellness, a szobák, az ételek minősége kifogástalan. Csak gratulálni tudok a Szálloda minden Dolgozójának ahhoz a színvonalas munkához, amivel feledhetetlenné varázsolják a Vendégek pihenését!

Szeretnéd követni Bakonyi utazók felhasználót?    Igen

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
6782 Mórahalom
Milleniumi sétány 4-6.

2019. szeptember 17.
Öt nap négy éjszakát töltöttük a szállodában. Ami tetszett: szálloda elhelyezkedése, közvetlen kapcsolat a gyógyfürdővel. A wellness részleg sokszinűsége, tágas tiszta szobák.Az éttermi kínálat, mindig volt szárnyas, hal, sertés és borjú. A személyzet kedves segítőkész.Nem bántuk meg, hogy itt...

2019. augusztus 19.
A Szegedi Szabadtéri Játékok miatt Szegedhez közeli települést kerestünk.Mórahalom egy kis ékszerdoboz, a hotel minden igényünket kielégítette. Változatos, nagyon finom ételek, a személyzet kedves, a Szent Erzsébet Fürdővel való közvetlen kapcsolata előnyös.A wellness részleg kiváló.

2019. augusztus 2.
Nagyon jól éreztük magunkat!! A hotel Wellness részlege nagyon színvonalas, és a fürdőbe való átjutás is szuper! Az étteremben választékos volt a menü, és finom!

Colosseum Wellness Hotel, Mórahalom kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 30.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-08-29
 - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-08-29
 - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 17.910 - 19.260,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel