Miska: Mórahalmi kikapcsolódás - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom értékelése
2. helyezett a 23 mórahalmi szállás közül

Mórahalmi kikapcsolódás

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17.
Öt nap négy éjszakát töltöttük a szállodában. Ami tetszett: szálloda elhelyezkedése, közvetlen kapcsolat a gyógyfürdővel. A wellness részleg sokszinűsége, tágas tiszta szobák.Az éttermi kínálat, mindig volt szárnyas, hal, sertés és borjú. A személyzet kedves segítőkész.Nem bántuk meg, hogy itt voltunk.Máskor is vissza térünk! Negatívumot nem tudok mondani. Csak ajánlani tudom.

Szeretnéd követni Miska felhasználót?    Igen

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
6782 Mórahalom
Milleniumi sétány 4-6.

2019. szeptember 24.
Nagyon jól éreztük magunkat, 2 éjszakát töltöttünk a Colosseum hotelben, és még el tudtunk volna viselni pár napot. Nagyon kényelmes, tiszta szobát kaptunk, ami jellemző az egész szállodára. Az ételek nagyon finomak, változatosak voltak. Egy szóval minden tökéletes volt. Köszönjük.

2019. szeptember 15.
nagyon tetszett minden !! az idén már kétszer voltunk nagyon finom a kaja tiszták a szobák barátságos személyzet jövőre ismét szeretnénk vissza térni!!! ajánlani tudom mindenkinek.

2019. szeptember 6.
Harmadszor voltunk a Hotelben (5 éjszakát töltöttünk el)és teljesen elvarázsolt ismét bennünket. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki a tökéletes pihenésre vágyik. A wellness, a szobák, az ételek minősége kifogástalan. Csak gratulálni tudok a Szálloda minden Dolgozójának ahhoz a színvonalas...

Colosseum Wellness Hotel, Mórahalom kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 30.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-08-29
 - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 27.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-06-11
 - Vissza nem térítendő ár, teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.155 - 24.605,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-08-29