Szakály: Egy hétvége a Colosseumban - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom értékelése
2. helyezett a 23 mórahalmi szállás közül

Egy hétvége a Colosseumban

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 31.
A Colosseum hotel szolgáltatásai megfelelnek a tájékoztatóban szereplő ismertetőben foglaltaknak. A személyzet kedves, segítőkész. A strandon lévő pultnál az italos részlegen lehetne igazodni a többi bűfé nyitátásához.

Szeretnéd követni Szakály felhasználót?    Igen

2019. október 8. - Colosseum Wellness Hotel válasza Szakály értékelésére:
Kedves Szakály József!
Köszönjük, hogy szállodánkat kiemelkedő pontszámokkal és ezzel a megtisztelő véleménnyel illette meg. Kollégáink munkájára vonatkozó dicsértéért hálásak vagyunk. Bízunk benne, hogy rövidesen ismét ellátogatnak szállodánkba
Üdvözlettel, Colosseum Hotel vezetősége

Tóth Béla (Colosseum Wellness Hotel)
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
6782 Mórahalom
Milleniumi sétány 4-6.

2019. szeptember 24.
Nagyon jól éreztük magunkat, 2 éjszakát töltöttünk a Colosseum hotelben, és még el tudtunk volna viselni pár napot. Nagyon kényelmes, tiszta szobát kaptunk, ami jellemző az egész szállodára. Az ételek nagyon finomak, változatosak voltak. Egy szóval minden tökéletes volt. Köszönjük.

2019. szeptember 17.
Öt nap négy éjszakát töltöttük a szállodában. Ami tetszett: szálloda elhelyezkedése, közvetlen kapcsolat a gyógyfürdővel. A wellness részleg sokszinűsége, tágas tiszta szobák.Az éttermi kínálat, mindig volt szárnyas, hal, sertés és borjú. A személyzet kedves segítőkész.Nem bántuk meg, hogy itt...

2019. szeptember 15.
nagyon tetszett minden !! az idén már kétszer voltunk nagyon finom a kaja tiszták a szobák barátságos személyzet jövőre ismét szeretnénk vissza térni!!! ajánlani tudom mindenkinek.

Colosseum Wellness Hotel, Mórahalom kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 30.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-08-29
 - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 26.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-06-11
 - Vissza nem térítendő ár, teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.155 - 24.605,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-08-29