nagymamika: Colosseum Wellness Hotel - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom értékelése
2. helyezett a 23 mórahalmi szállás közül

Colosseum Wellness Hotel

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15.
nagyon tetszett minden !! az idén már kétszer voltunk nagyon finom a kaja tiszták a szobák barátságos személyzet jövőre ismét szeretnénk vissza térni!!! ajánlani tudom mindenkinek.

Szeretnéd követni nagymamika felhasználót?    Igen

2019. október 8. - Colosseum Wellness Hotel válasza nagymamika értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Nagyon örülünk, hogy ismét szállodánk vendégei között üdvözölhettük Önöket. Mindig büszkeséggel tölt el bennünket, ha visszatérő vendégeinktől kapunk pozitív visszajelzést és megosztják velünk kedves tapasztalatait, élményeit. Sok szeretettel várjuk vissza legközelebb is szállodánkba.
Üdvözlettel, Colosseum Hotel vezetősége
Tóth Béla (Colosseum Wellness Hotel)
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
6782 Mórahalom
Milleniumi sétány 4-6.

2019. szeptember 24.
Nagyon jól éreztük magunkat, 2 éjszakát töltöttünk a Colosseum hotelben, és még el tudtunk volna viselni pár napot. Nagyon kényelmes, tiszta szobát kaptunk, ami jellemző az egész szállodára. Az ételek nagyon finomak, változatosak voltak. Egy szóval minden tökéletes volt. Köszönjük.

2019. szeptember 17.
Öt nap négy éjszakát töltöttük a szállodában. Ami tetszett: szálloda elhelyezkedése, közvetlen kapcsolat a gyógyfürdővel. A wellness részleg sokszinűsége, tágas tiszta szobák.Az éttermi kínálat, mindig volt szárnyas, hal, sertés és borjú. A személyzet kedves segítőkész.Nem bántuk meg, hogy itt...

2019. szeptember 6.
Harmadszor voltunk a Hotelben (5 éjszakát töltöttünk el)és teljesen elvarázsolt ismét bennünket. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki a tökéletes pihenésre vágyik. A wellness, a szobák, az ételek minősége kifogástalan. Csak gratulálni tudok a Szálloda minden Dolgozójának ahhoz a színvonalas...

Colosseum Wellness Hotel, Mórahalom kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 30.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-08-29
 - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 26.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-06-11
 - Vissza nem térítendő ár, teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.155 - 22.230,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-08-29