izéke: 4 napos felhőtlen,gondtalan kikapcsolódás a COLLOSEUM-ban - Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom értékelése
2. helyezett a 23 mórahalmi szállás közül

4 napos felhőtlen,gondtalan kikapcsolódás a COLLOSEUM-ban

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 8.
Nagyon jól éreztük magunkat.Rosszat nem lehet mondani,mert minden nagyon jó volt.Az ételek nagyon ízletesek voltak, a személyzet rendkívül udvarias.Ami nekem nem tetszett-(de erről a szálloda nem tehet)-az átjáró folyosó a kinti fürdőbe. Ott megtanul még a leglassúbb ember is gyorsan járni,mert eléggé huzatos.De az is igaz,hogy mikor az ember megérkezik oda,vagy vissza a szállodába-olyan isteni jó érzést érezni,-hogy:-jaj de JÓ! Már csak ezért is megéri kipróbálni legalább egyszer!Mi most voltunk először,de nem utoljára.Az év végén megint megyünk!(WIFI is volt?Minek?Nem azért mentünk, hogy még ott is azt kukkoljuk!)

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni izéke felhasználót?    Igen

2020. február 24. - Colosseum Wellness Hotel válasza izéke értékelésére:
Kedves Szadai György!
Köszönjük, hogy szállodánkat kiemelkedő pontszámokkal és ezzel a megtisztelő véleménnyel illette meg. Dicséretét kollégáink munkájával kapcsolatban nagyon szépen köszönjük, folyamatosan arra törekszünk, hogy vendégeink kikapcsolódása zavartalan és pihentető legyen. Örömmel olvastuk, hogy szállodánk éttermi szolgáltatásai elnyerték tetszésüket. A szállodát a fürdővel összekötő folyosó kizárólag a téli időszakra kerül felépítésre, hogy vendégeinknek ne a szabadban kelljen átsétálniuk a gyógyfürdő fedett medencéihez. Bízunk benne, hogy rövidesen ismét ellátogatnak szállodánkba és ismét élvezhetik akár a gyógyfürdő nyújtotta kellemes pihenés örömeit.
Üdvözlettel, Colosseum Hotel vezetősége
Tóth Béla (Colosseum Wellness Hotel)
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
6782 Mórahalom
Milleniumi sétány 4-6.

2020. március 8.
Nagyon szépen köszönjük hogy ott lehettünk. Most voltunk ott 3. alkalommal. Köszönjük szépen a személyzet kedvességét, segítő szándékukat. Ami nagyon tetszett, hogy mindenki mosolygót. Őszintén írom, hogy fájó szívvel hagytuk ott a szálláshelyet. Szeretnénk újra vissza menni. Sok helyen voltunk,...

2020. február 20.
Remek 4-napot töltöttünk a szállodában, mint visszatérő vendégek. Most sem csalodtunk. Kiváló a szolgáltatás. Szép tiszta szobák, ízletes, finom fogások az étteremben, kedves udvarias kiszolgálás az étteremben. Mindennel nagyon megvoltunk elégedve! Azt hiszem visszatérő vendégek leszünk a jövöben...

2020. február 15.
Nagyon kedves, figyelmes segítőkész személyzet! Az étel választék bőséges és nagyon finom. A gyógyfürdőt is lehetett korlátlanul használni ez nagyon jó volt. Mind aktív, mind passzív pihenésre kitűnő hely.

Colosseum Wellness Hotel, Mórahalom kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 26.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-12-28
 - Öt éjszakás üdülés (min. 5 éj)
6 nap/5 éjszaka 13.900 - 25.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-12-28
 - Vissza nem térítendő ár, teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.410 - 23.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-12-23