marta1955: Kitűnő pihenés az Elixír Hotelben - Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom

Kitűnő pihenés az Elixír Hotelben

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 16.
Már másodjára jártunk a szállodában. Nagyon megvoltunk elégedve mindennel. A személyzet barátságos, a konyha kitűnő, a szálloda tiszta ,rendes.Előnye a szállodának, hogy biztosított az átjárás a fürdőbe, még az elutazás napján is.

Szeretnéd követni marta1955 felhasználót?    Igen

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom
6782 Mórahalom
Millenniumi sétány 2.

2018. november 27.
Teljesen elvarázsolt a szálloda! Nagyon szép, ízléses, harmonikus,jó nézegetni a berendezést,a színeket, a képeket. A személyzet kedves, segítőkész, udvarias. Az ételek jók voltak, de nem tökéletesek. A vacsoránál nem tudták melegen tartani a kirakott ételeket. Szuper, hogy közvetlen átjárás van...

2018. augusztus 29.
2018 augusztusban jártam itt, már nem először. Szeretek visszajárni, mert nagyon szép a szálloda. Tiszta, kedvesek a szállodai munkatársak.Csodálatos, hívogató a szálloda berendezése, rendezettsége. A fények, a színek harmóniája nyugtatja a lelket.. A szállodában igénybe vettem a vízi-tornát,...

2018. augusztus 25.
A szálloda gyönyörű szép, a személyzet rendkívül kedves, nincs tömeg, egyszerű bejárás a Szent Erzsébet fürdőbe, amely rengeteg medencével biztosítja látogatóinak az aktív pihenést.

Elixír Medical Wellness Hotel, Mórahalom kiemelt csomagajánlatai
 - 2 éjszakás ajánlat
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-03-28 - 2019-02-28
 - Napi ár ellátás nélkül (1 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-03-28 - 2019-12-23
 - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-03-28 - 2019-12-23