Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom ★★★

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom
3. helyezett Mórahalom

6782 Mórahalom, Millenniumi sétány 2.

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom a térképen

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom értékelése:

1. helyezett a 22 mórahalmi szállás közül
1. helyezett Dél Alföldön - 529 szállás közül

Akciós csomagok

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom bemutatkozása

Az Elixír Medical Wellnes Hotel Szegedtől 20 kilométerre, Mórahalmon kínál vendégeinek háromcsillagos ellátást. A Szent Erzsébet Gyógyfürdővel való közvetlen összeköttetése és együttműködése révén a szálloda vendégei számos gyógyászati és wellness szolgáltatást vehetnek igénybe.

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom képei

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom vélemények

vmagdi TOP szállásértékelő
2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 27.
Teljesen elvarázsolt a szálloda! Nagyon szép, ízléses, harmonikus,jó nézegetni a berendezést,a színeket, a képeket. A személyzet kedves, segítőkész, udvarias. Az ételek jók voltak, de nem tökéletesek. A vacsoránál nem tudták melegen tartani a kirakott ételeket. Szuper, hogy közvetlen átjárás van a fürdőbe, ahol minden van mi szem-szájnak ingere!

2018. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 29.
2018 augusztusban jártam itt, már nem először. Szeretek visszajárni, mert nagyon szép a szálloda. Tiszta, kedvesek a szállodai munkatársak. Csodálatos, hívogató a szálloda berendezése, rendezettsége. A fények, a színek harmóniája nyugtatja a lelket. . A szállodában igénybe vettem a vízi-tornát, nagyon jól esett a mozgás - a szálloda vendégeinek ingyenes.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda gyönyörű szép, a személyzet rendkívül kedves, nincs tömeg, egyszerű bejárás a Szent Erzsébet fürdőbe, amely rengeteg medencével biztosítja látogatóinak az aktív pihenést.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 16.
Már másodjára jártunk a szállodában. Nagyon megvoltunk elégedve mindennel. A személyzet barátságos, a konyha kitűnő, a szálloda tiszta ,rendes.Előnye a szállodának, hogy biztosított az átjárás a fürdőbe, még az elutazás napján is.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 9.
a szoba tiszta, jól felszerelt, nagyon kényelmes ággyal.
a szálloda nagy előnye, hogy a fürdővel egy épületkomplexumban van és szolgáltatásait korlátlanul lehet igénybe venni. A svédasztalos reggeli teljesen rendben volt, vacsora kiváló volt, nagyon finom ételekkel. ajánlom mindenkinek, mi még visszatérünk...

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 17.
Egy kellemes pihentető hetet töltöttünk ebben a szállodában. A hotelből közvetlen átjárás van a gyógyfürdőbe ahol többféle gyógykezeléseket lehet igénybe venni. A szoba kényelmes volt praktikussan berendezett. A svédasztalos reggeli és a vacsora számunkra megfelelő volt. Praktikus, hogy ebéd menü is rendelkezésre áll átlagos áron.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 21.
Amikor beléptünk a szállodába már megnyerő volt a látvány .A szívélyes fogadtatás után a szobánk is jó benyomást tett.A fürdővel is igazán meg voltunk elégedve .Külön kiemelnénk az étkezéseket ,mert az egyszerűen fenomenális volt. Gratulálunk a szakácsoknak és a személyzetnek.Szívesen visszatérnénk.

2017. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. október 13.
Három éjszakás kikapcsolódásunk volt egy 18 fős csoporttal. Legelső öröm a recepciós hölgy nagyon udvarias fogadása volt. Később a fiúk hasonlóan szolgálatkészek voltak. Csak ilyen élményünk volt az étteremben, a fürdőben is. A programok szervezésében is maximális segítséget nyújtottak. Amikor az egyik utastársunkat baleset érte, minden lehető módon megpróbáltak segíteni.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 1.
Minden rendben volt a szállodával :) .... tisztaság, személyzet, finom ételek, szolgáltatások, mind csillagos ötös ..... közvetlen és korlátlan átjárás a gyógyfürdőbe, ami szintén kifejezetten pozitív .... mindemellett szolíd árak jellemzik a környéket, bátran ajánlom másnak is a helyet :)
2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Az Elixir Medical Wellness Hotel kiváló. A szálloda légkondicionált,már az épületbe belépésnél kellemes hőmérsékletet tapasztalhatunk. A szobák légkondicionálása szabályozható igény szerint. A szálloda közvetlen kapcsolattal rendelkezik az élményfürdővel,a kártyás beléptető rendszernek köszönhetően korlátlanul léphetünk a fürdő területére.

Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Mórahalom
6 nap/5 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Colosseum Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 16.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Szent János Üdülőház
Mórahalom
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Nyárfás Apartmanház
Szeged
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
4 nap/3 éjszaka 9.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.084 - 12.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépőjeggyel a Reök-palotába, kedvezményekkel, klíma használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Mozart Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Science Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, kedvezményes belépőjegyekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.30-ig
Mórahalom
2 nap/1 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medenceszolgáltatásainak korlátlan használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2019.08.20.
Szent Gellért Borház & Vendégfogadó
Makó
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2019.08.15. - 2019.08.20.

Szállodák Mórahalmon és környékén
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Kisteleki feltöltődés 2=3
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ár reggelivel - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

MórahalomX