Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom ★★★

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom
6782 Mórahalom, Millenniumi sétány 2.

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom a térképen

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom értékelése:

1. helyezett a 23 mórahalmi szállás közül
2. helyezett Dél Alföldön - 569 szállás közül

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom bemutatkozása

Az Elixír Medical Wellnes Hotel Szegedtől 20 kilométerre, Mórahalmon kínál vendégeinek háromcsillagos ellátást. A Szent Erzsébet Gyógyfürdővel való közvetlen összeköttetése és együttműködése révén a szálloda vendégei számos gyógyászati és wellness szolgáltatást vehetnek igénybe.

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom képei

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 27.
A szobában a légkezelő hangja zavarta az éjszakai pihenésünket. A fürdőszoba páraelszívója folyamatosan hangosan működött, amit a mennyezet alatt beépített kapcsolóval lehetett csak kikapcsolni. A fürdőszobában a világítás nem volt praktikusa kialakítva a borotválkozáshoz, az ember arca teljes árnyékban volt, csak emlékezetből tudtam borotválkozni.
Válasz az értékelésre - 2020. október 30.
Tisztelt Dinnyés Tibor!

Köszönjük, hogy szállodánkat választotta pihenéseük helyszínéül! Egyúttal sajnálatunkat fejezzük ki, hogy bizonyos körülmények megzavarták a gondtalan kikapcsolódásukat.

Számunkra kiemelten fontos vendégeink elégedettsége.
Hadaruga Regina Gitta (Elixír Medical Wellness Hotel)

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
Első alkalommal jártunk itt és úgy távoztunk, hogy ez egy visszatérős hely. Gyönyörű, ízlésesen berendezett szálloda, kedves, segítőkész személyzettel. Ezúton is köszönöm a recepción dolgozó Úrnak a szobánkkal kapcsolatban felmerült műszaki probléma "gyógyítását". Kaptunk egy még gyönyörűbb szobát. A parkoláshoz lehetne egy kicsit nagyobb és nem csak az utcán kialakított hely.

nagy.ferenc52 TOP egyébhely értékelő
2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érkezésünkkor már láttuk hogy csodálatos helyen töltünk néhány napot. Most jártunk ott először,kedves segitőkész személyzet. Tiszta tágas lakosztályt kaptunk. Nagyon szép helyen van,és átjárási lehetőség a fürdőbe. Mindennel meg voltunk elégedve. Nagyon finom változatos ételek. 41. házassági évfordulónk alkalmából a legjobb választás volt.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27.
A Szálloda maximálisan kielégítette családunk elvárásait. A szobák kényelmesek, modernül berendezettek és nagyon tiszták voltak. A személyzet mindenre készségesen válaszolt és adott segítséget. Az étterem választéka és az ételek íze és külleme, akár egy ****-os szálloda éttermi szolgáltatásaival vetekszik. Nagyon köszönjük, tökéletes kikapcsolódás volt.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 5.
Az egész család rendkívül jól érezte magát a szállodába.A szoba nagyon tiszta, igényes és kényelmes volt. A szálloda szolgáltatásai közül talán egy fittness terem hiányzik. Az ételek finomak, a személyzet pedig nagyon kedves.

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Májusban családi nyaraláson töltöttünk pár napot a hotelban. Gyönyörű környezet, szimpatikus és udvarias személyzet, finom és bőséges ellátás. Meglepetés ajándék a családom kerek évszámot betöltő tagjainak 50 éves húgomnak és sógoromnak 80 éves édesanyámnak és a 85 éves édesapámnak. A strand és a szálloda együtt felejthetetlen élményt nyújtott és szerzett mindenkinek.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 1.
Tökéletes hely az Elixir Hotel, a tisztaság, személyzet figyelmessége, étkezés jobb nem is lehetne, csak ajánlani tudom mindenkinek :) Köszönjük, hogy ott lehettünk :)

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 20.
A szállás összességében jó volt, csak kisebb hibákkal szembesültünk. Mivel a fürdő és a WC egyben van, nem ártana nagyobb szellőzési lehetőséget biztosítani, de legalábbis légfrissítő behelyezése lenne ajánlott. A zuhanyzónál kifolyt a víz s nem igazán lehetett mivel feltakarítani. Általában a folyosón nagyon érződött az ételszag és a tisztaságon is lehetett volna még javítani.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Férjemmel és két éves gyermekünkkel töltöttünk egy csodás hétvégét az Elixirben! A szálloda berendezése gyönyörű, sok négycsillagos szálloda megirigyelhetné! A félpanziós ellátás nekünk bőven elég volt. Kérésünkre biztosítottak rácsos kiságyat! Szuper tiszta és jó minőségű törölközők álltak a rendelekzésünkre! A takarító hölgyek kedvességét külön kiemelném!
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 7.
Tetszett, hogy az elutazás napján is lehetett a fürdőköpenyeket használni és a fürdőbe is biztosítottak belépést. A szálloda nagyon elegáns, a szoba berendezése és színvilága nagyon ízléses volt, a zuhanyfülke tágas. Az ágy kényelmes. Az ételek jó ízűek voltak és a választékkal is meg voltunk elégedve. Biztos, hogy ha legközelebb Mórahalomra megyünk, ezt a szállodát fogjuk igénybe venni.

Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.550 - 40.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.12-ig
Mórahalom
2 nap/1 éjszaka 20.000 - 23.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Colosseum Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 13.410 - 24.210,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Szent János Üdülőház
Érvényes: 2021.11.27-ig
Vén Diófa De Lux Panzió
Szeged
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, gyertya és bon bon bekészítéssel, korlátlan kávé és tea fogyasztással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fitnesz sarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.12. - 2021.01.31.
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék levessel, csónak használattal, parkolással
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, bekészítéssel, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Grand Hotel Glorius
Makó
2 nap/1 éjszaka 35.490,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Mórahalom
2 nap/1 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medenceszolgáltatásainak korlátlan használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Mozart Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.553 - 7.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátás
Érvényes: 2021.01.01-ig

Szállodák Mórahalmon és környékén
Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Hétköznapi alföldi wellness (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény (min. 2 éj)

MórahalomX