Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom ★★★

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom
6782 Mórahalom, Millenniumi sétány 2.

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom a térképen

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom értékelése:

1. helyezett a 23 mórahalmi szállás közül
3. helyezett Dél Alföldön - 571 szállás közül

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom bemutatkozása

Az Elixír Medical Wellnes Hotel Szegedtől 20 kilométerre, Mórahalmon kínál vendégeinek háromcsillagos ellátást. A Szent Erzsébet Gyógyfürdővel való közvetlen összeköttetése és együttműködése révén a szálloda vendégei számos gyógyászati és wellness szolgáltatást vehetnek igénybe.

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom képei

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 27.
A szobában a légkezelő hangja zavarta az éjszakai pihenésünket. A fürdőszoba páraelszívója folyamatosan hangosan működött, amit a mennyezet alatt beépített kapcsolóval lehetett csak kikapcsolni. A fürdőszobában a világítás nem volt praktikusa kialakítva a borotválkozáshoz, az ember arca teljes árnyékban volt, csak emlékezetből tudtam borotválkozni.
Válasz az értékelésre - 2020. október 30.
Tisztelt Dinnyés Tibor!

Köszönjük, hogy szállodánkat választotta pihenéseük helyszínéül! Egyúttal sajnálatunkat fejezzük ki, hogy bizonyos körülmények megzavarták a gondtalan kikapcsolódásukat.

Számunkra kiemelten fontos vendégeink elégedettsége.
Hadaruga Regina Gitta (Elixír Medical Wellness Hotel)

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
Első alkalommal jártunk itt és úgy távoztunk, hogy ez egy visszatérős hely. Gyönyörű, ízlésesen berendezett szálloda, kedves, segítőkész személyzettel. Ezúton is köszönöm a recepción dolgozó Úrnak a szobánkkal kapcsolatban felmerült műszaki probléma "gyógyítását". Kaptunk egy még gyönyörűbb szobát. A parkoláshoz lehetne egy kicsit nagyobb és nem csak az utcán kialakított hely.

nagy.ferenc52 TOP egyébhely értékelő
2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érkezésünkkor már láttuk hogy csodálatos helyen töltünk néhány napot. Most jártunk ott először,kedves segitőkész személyzet. Tiszta tágas lakosztályt kaptunk. Nagyon szép helyen van,és átjárási lehetőség a fürdőbe. Mindennel meg voltunk elégedve. Nagyon finom változatos ételek. 41. házassági évfordulónk alkalmából a legjobb választás volt.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27.
A Szálloda maximálisan kielégítette családunk elvárásait. A szobák kényelmesek, modernül berendezettek és nagyon tiszták voltak. A személyzet mindenre készségesen válaszolt és adott segítséget. Az étterem választéka és az ételek íze és külleme, akár egy ****-os szálloda éttermi szolgáltatásaival vetekszik. Nagyon köszönjük, tökéletes kikapcsolódás volt.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 5.
Az egész család rendkívül jól érezte magát a szállodába.A szoba nagyon tiszta, igényes és kényelmes volt. A szálloda szolgáltatásai közül talán egy fittness terem hiányzik. Az ételek finomak, a személyzet pedig nagyon kedves.

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Májusban családi nyaraláson töltöttünk pár napot a hotelban. Gyönyörű környezet, szimpatikus és udvarias személyzet, finom és bőséges ellátás. Meglepetés ajándék a családom kerek évszámot betöltő tagjainak 50 éves húgomnak és sógoromnak 80 éves édesanyámnak és a 85 éves édesapámnak. A strand és a szálloda együtt felejthetetlen élményt nyújtott és szerzett mindenkinek.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 1.
Tökéletes hely az Elixir Hotel, a tisztaság, személyzet figyelmessége, étkezés jobb nem is lehetne, csak ajánlani tudom mindenkinek :) Köszönjük, hogy ott lehettünk :)

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 20.
A szállás összességében jó volt, csak kisebb hibákkal szembesültünk. Mivel a fürdő és a WC egyben van, nem ártana nagyobb szellőzési lehetőséget biztosítani, de legalábbis légfrissítő behelyezése lenne ajánlott. A zuhanyzónál kifolyt a víz s nem igazán lehetett mivel feltakarítani. Általában a folyosón nagyon érződött az ételszag és a tisztaságon is lehetett volna még javítani.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Férjemmel és két éves gyermekünkkel töltöttünk egy csodás hétvégét az Elixirben! A szálloda berendezése gyönyörű, sok négycsillagos szálloda megirigyelhetné! A félpanziós ellátás nekünk bőven elég volt. Kérésünkre biztosítottak rácsos kiságyat! Szuper tiszta és jó minőségű törölközők álltak a rendelekzésünkre! A takarító hölgyek kedvességét külön kiemelném!
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 7.
Tetszett, hogy az elutazás napján is lehetett a fürdőköpenyeket használni és a fürdőbe is biztosítottak belépést. A szálloda nagyon elegáns, a szoba berendezése és színvilága nagyon ízléses volt, a zuhanyfülke tágas. Az ágy kényelmes. Az ételek jó ízűek voltak és a választékkal is meg voltunk elégedve. Biztos, hogy ha legközelebb Mórahalomra megyünk, ezt a szállodát fogjuk igénybe venni.

Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.550 - 35.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.01.30-ig
Mórahalom
6 nap/5 éjszaka 13.550 - 32.735,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.01.30-ig
Colosseum Wellness Hotel
Mórahalom
6 nap/5 éjszaka 13.900 - 26.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.03.05. - 2021.12.22.
Szent János Üdülőház
Érvényes: 2022.02.25-ig
Vén Diófa De Lux Panzió
Érvényes: 2022.02.25-ig
Tisza Hotel
Szeged
5 nap/4 éjszaka 7.088,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, korai bejelentkezéssel, REÖK Palota és a Szegedi Hadipark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.15-ig
Homoki Lodge Boutique Hotel
Ruzsa
2 nap/1 éjszaka 27.326,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, üdvözlőitallal, kültéri medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.06.30.
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Tisza Sport Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.063 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.04.30-ig
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 15.001 - 16.501,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.05. - 2022.11.16.
Mórahalom
4 nap/3 éjszaka 24.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medenceszolgáltatásainak korlátlan használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2021.12.29. - 2022.01.02.

Szállodák Mórahalom környékén
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Tisza Hotel Szeged
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
3=4 akció
Kisteleki feltöltődés (min. 3 éj)

MórahalomX