Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom ★★★

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom
6782 Mórahalom, Millenniumi sétány 2.

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom a térképen

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom értékelése:

1. helyezett a 23 mórahalmi szállás közül
1. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom bemutatkozása

Az Elixír Medical Wellnes Hotel Szegedtől 20 kilométerre, Mórahalmon kínál vendégeinek háromcsillagos ellátást. A Szent Erzsébet Gyógyfürdővel való közvetlen összeköttetése és együttműködése révén a szálloda vendégei számos gyógyászati és wellness szolgáltatást vehetnek igénybe.

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom képei

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
Első alkalommal jártunk itt és úgy távoztunk, hogy ez egy visszatérős hely. Gyönyörű, ízlésesen berendezett szálloda, kedves, segítőkész személyzettel. Ezúton is köszönöm a recepción dolgozó Úrnak a szobánkkal kapcsolatban felmerült műszaki probléma "gyógyítását". Kaptunk egy még gyönyörűbb szobát. A parkoláshoz lehetne egy kicsit nagyobb és nem csak az utcán kialakított hely.

nagy.ferenc52 TOP egyébhely értékelő
2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érkezésünkkor már láttuk hogy csodálatos helyen töltünk néhány napot. Most jártunk ott először,kedves segitőkész személyzet. Tiszta tágas lakosztályt kaptunk. Nagyon szép helyen van,és átjárási lehetőség a fürdőbe. Mindennel meg voltunk elégedve. Nagyon finom változatos ételek. 41. házassági évfordulónk alkalmából a legjobb választás volt.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27.
A Szálloda maximálisan kielégítette családunk elvárásait. A szobák kényelmesek, modernül berendezettek és nagyon tiszták voltak. A személyzet mindenre készségesen válaszolt és adott segítséget. Az étterem választéka és az ételek íze és külleme, akár egy ****-os szálloda éttermi szolgáltatásaival vetekszik. Nagyon köszönjük, tökéletes kikapcsolódás volt.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 5.
Az egész család rendkívül jól érezte magát a szállodába.A szoba nagyon tiszta, igényes és kényelmes volt. A szálloda szolgáltatásai közül talán egy fittness terem hiányzik. Az ételek finomak, a személyzet pedig nagyon kedves.

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Májusban családi nyaraláson töltöttünk pár napot a hotelban. Gyönyörű környezet, szimpatikus és udvarias személyzet, finom és bőséges ellátás. Meglepetés ajándék a családom kerek évszámot betöltő tagjainak 50 éves húgomnak és sógoromnak 80 éves édesanyámnak és a 85 éves édesapámnak. A strand és a szálloda együtt felejthetetlen élményt nyújtott és szerzett mindenkinek.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 1.
Tökéletes hely az Elixir Hotel, a tisztaság, személyzet figyelmessége, étkezés jobb nem is lehetne, csak ajánlani tudom mindenkinek :) Köszönjük, hogy ott lehettünk :)

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 20.
A szállás összességében jó volt, csak kisebb hibákkal szembesültünk. Mivel a fürdő és a WC egyben van, nem ártana nagyobb szellőzési lehetőséget biztosítani, de legalábbis légfrissítő behelyezése lenne ajánlott. A zuhanyzónál kifolyt a víz s nem igazán lehetett mivel feltakarítani. Általában a folyosón nagyon érződött az ételszag és a tisztaságon is lehetett volna még javítani.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Férjemmel és két éves gyermekünkkel töltöttünk egy csodás hétvégét az Elixirben! A szálloda berendezése gyönyörű, sok négycsillagos szálloda megirigyelhetné! A félpanziós ellátás nekünk bőven elég volt. Kérésünkre biztosítottak rácsos kiságyat! Szuper tiszta és jó minőségű törölközők álltak a rendelekzésünkre! A takarító hölgyek kedvességét külön kiemelném!
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 7.
Tetszett, hogy az elutazás napján is lehetett a fürdőköpenyeket használni és a fürdőbe is biztosítottak belépést. A szálloda nagyon elegáns, a szoba berendezése és színvilága nagyon ízléses volt, a zuhanyfülke tágas. Az ágy kényelmes. Az ételek jó ízűek voltak és a választékkal is meg voltunk elégedve. Biztos, hogy ha legközelebb Mórahalomra megyünk, ezt a szállodát fogjuk igénybe venni.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szuper volt a szálloda. Olyan szobát kaptunk, mint ami a képeken volt. A reggeli és a vacsora változatos, és bőséges volt. Nyugodt környezet hozzájárult a kellemes pihenéshez. Mindenkinek ajánljuk

Mórahalom
6 nap/5 éjszaka 13.550 - 17.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.990 - 19.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Colosseum Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Szent János Üdülőház
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Vén Diófa Vendégház Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Open Hotel
Szentes
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Science Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.300 - 45.948,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Garden 39 Vendégház
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
Grand Hotel Glorius
Makó
6 nap/5 éjszaka 11.390 - 14.960,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Homoki Lodge Boutique Hotel
Ruzsa
2 nap/1 éjszaka 15.738,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, üdvözlőitallal, kültéri medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2020.11.01.
Mórahalom
2 nap/1 éjszaka 20.000 - 22.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel

Szállodák Mórahalmon és környékén
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
5 éjszakás ajánlat félpanzióval (min.5 éj)

MórahalomX