Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom ★★★

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom
6782 Mórahalom, Millenniumi sétány 2.

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom a térképen

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom értékelése:

1. helyezett a 22 mórahalmi szállás közül
5. helyezett Dél Alföldön - 541 szállás közül

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom bemutatkozása

Az Elixír Medical Wellnes Hotel Szegedtől 20 kilométerre, Mórahalmon kínál vendégeinek háromcsillagos ellátást. A Szent Erzsébet Gyógyfürdővel való közvetlen összeköttetése és együttműködése révén a szálloda vendégei számos gyógyászati és wellness szolgáltatást vehetnek igénybe.

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom képei

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom

Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 1.
Tökéletes hely az Elixir Hotel, a tisztaság, személyzet figyelmessége, étkezés jobb nem is lehetne, csak ajánlani tudom mindenkinek :) Köszönjük, hogy ott lehettünk :)

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 20.
A szállás összességében jó volt, csak kisebb hibákkal szembesültünk. Mivel a fürdő és a WC egyben van, nem ártana nagyobb szellőzési lehetőséget biztosítani, de legalábbis légfrissítő behelyezése lenne ajánlott. A zuhanyzónál kifolyt a víz s nem igazán lehetett mivel feltakarítani. Általában a folyosón nagyon érződött az ételszag és a tisztaságon is lehetett volna még javítani.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Férjemmel és két éves gyermekünkkel töltöttünk egy csodás hétvégét az Elixirben! A szálloda berendezése gyönyörű, sok négycsillagos szálloda megirigyelhetné! A félpanziós ellátás nekünk bőven elég volt. Kérésünkre biztosítottak rácsos kiságyat! Szuper tiszta és jó minőségű törölközők álltak a rendelekzésünkre! A takarító hölgyek kedvességét külön kiemelném!
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 7.
Tetszett, hogy az elutazás napján is lehetett a fürdőköpenyeket használni és a fürdőbe is biztosítottak belépést. A szálloda nagyon elegáns, a szoba berendezése és színvilága nagyon ízléses volt, a zuhanyfülke tágas. Az ágy kényelmes. Az ételek jó ízűek voltak és a választékkal is meg voltunk elégedve. Biztos, hogy ha legközelebb Mórahalomra megyünk, ezt a szállodát fogjuk igénybe venni.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szuper volt a szálloda. Olyan szobát kaptunk, mint ami a képeken volt. A reggeli és a vacsora változatos, és bőséges volt. Nyugodt környezet hozzájárult a kellemes pihenéshez. Mindenkinek ajánljuk

vmagdi TOP szállásértékelő
2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 27.
Teljesen elvarázsolt a szálloda! Nagyon szép, ízléses, harmonikus,jó nézegetni a berendezést,a színeket, a képeket. A személyzet kedves, segítőkész, udvarias. Az ételek jók voltak, de nem tökéletesek. A vacsoránál nem tudták melegen tartani a kirakott ételeket. Szuper, hogy közvetlen átjárás van a fürdőbe, ahol minden van mi szem-szájnak ingere!

2018. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 29.
2018 augusztusban jártam itt, már nem először. Szeretek visszajárni, mert nagyon szép a szálloda. Tiszta, kedvesek a szállodai munkatársak. Csodálatos, hívogató a szálloda berendezése, rendezettsége. A fények, a színek harmóniája nyugtatja a lelket. . A szállodában igénybe vettem a vízi-tornát, nagyon jól esett a mozgás - a szálloda vendégeinek ingyenes.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda gyönyörű szép, a személyzet rendkívül kedves, nincs tömeg, egyszerű bejárás a Szent Erzsébet fürdőbe, amely rengeteg medencével biztosítja látogatóinak az aktív pihenést.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 16.
Már másodjára jártunk a szállodában. Nagyon megvoltunk elégedve mindennel. A személyzet barátságos, a konyha kitűnő, a szálloda tiszta ,rendes.Előnye a szállodának, hogy biztosított az átjárás a fürdőbe, még az elutazás napján is.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 9.
a szoba tiszta, jól felszerelt, nagyon kényelmes ággyal.
a szálloda nagy előnye, hogy a fürdővel egy épületkomplexumban van és szolgáltatásait korlátlanul lehet igénybe venni. A svédasztalos reggeli teljesen rendben volt, vacsora kiváló volt, nagyon finom ételekkel. ajánlom mindenkinek, mi még visszatérünk...

Mórahalom
6 nap/5 éjszaka 13.500 - 16.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Mórahalom
2 nap/1 éjszaka 19.000 - 21.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Colosseum Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 25.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Szent János Üdülőház
Mórahalom
Akár 1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness-részleg és gyógyfürdő használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Open Hotel
Szentes
3 nap/ 2 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Tisza Sport Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
2 nap/1 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.06.19-ig
Tisza Corner Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 11.835 - 14.535,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, bekészítéssel, wellness részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Homoki Lodge Boutique Hotel
Ruzsa
2 nap/1 éjszaka 12.405 - 14.338,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, üdvözlőitallal, kültéri medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.12-ig
Nyárfás Apartmanház
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.06.19-ig
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 17.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel

Szállodák Mórahalmon és környékén
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ár reggelivel - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

MórahalomX