Cserebogi: Apró oda nem odafigyelésből származó apró bosszúságok. - Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom

Apró oda nem odafigyelésből származó apró bosszúságok.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 27.
A szobában a légkezelő hangja zavarta az éjszakai pihenésünket.
A fürdőszoba páraelszívója folyamatosan hangosan működött, amit a mennyezet alatt beépített kapcsolóval lehetett csak kikapcsolni.
A fürdőszobában a világítás nem volt praktikusa kialakítva a borotválkozáshoz, az ember arca teljes árnyékban volt, csak emlékezetből tudtam borotválkozni.
A weboldalukon leírt COVID 19 vírus terjedése elleni intézkedéseket a személyzet és a lakótársak nem tartották be.
A recepciósok sosem használtak maszkot, a felszolgálok csak elvétve. Az étkezőben az asztaltávolság kb. 0,5m volt az elvárható 1,5m helyett.
A személyzet nem figyelmeztette azokat a lakótársakat akik a közösségi térben nem használták a maszkjukat. Remélem a fentiek ellenére nem fertőződtünk meg!

Személyzet: Átlagos

Szeretnéd követni Cserebogi felhasználót?    Igen

2020. október 30. - Elixír Medical Wellness Hotel válasza Cserebogi értékelésére:
Tisztelt Dinnyés Tibor!

Köszönjük, hogy szállodánkat választotta pihenéseük helyszínéül! Egyúttal sajnálatunkat fejezzük ki, hogy bizonyos körülmények megzavarták a gondtalan kikapcsolódásukat.

Számunkra kiemelten fontos vendégeink elégedettsége. Amennyiben bármilyen problémát tapasztal itt tartózkodása alatt, azt haladéktalanul jelezze recepciós kollégáinknak, akik rövid határidővel meg tudják oldani a felmerült gondot, akár egy esetleges szobacserével orvosolva a helyzetet.

A COVID-19 vírus okozta egészségügyi helyzetet szállodánk rendkívül komolyan veszi. Ennek jele a honlapunkon és a hotelben is több ponton megtalálható intézkedési terv, a kihelyezett fertőtlenítők, a szobák fokozott takarítása, ózonos fertőtlenítő berendezés használata. A személyzetet rendkívüli értekezletek során készítettük fel erre az új helyzetre, amelynek értelmében a maszkviselést kötelezővé tettük a vendéggel történő érintkezés (szobatakarítás, közösségi terek, check-in és -out folyamata) során. Sajnáljuk, hogy úgy érezte, nem teszünk meg mindent az Önök egészségének megőrzése érdekében!

A vendégek részére - ahogyan az a tájékoztatónkban is olvasható - nem kötelező érvényű a maszk viselése a folyosókon vagy az étteremben várakozáskor. Mi pusztán ajánlást tettünk, így aki nem szeretne maszkot viselni a szállodán belül, nincs erre kötelezve. Hétfőtől azonban ezen szabályozásban változás következik be, így a vendéglátó egységekben a fogyasztás kivételével kötelező lesz maszkot viselni a vendégeknek.

Még egyszer, őszintén sajnáljuk, hogy ilyen kellemetlenségek érték szállodánkban! Reméljük, egy legközelebbi alkalommal meg tudjuk adni az igazán gondtalan feltöltődés élményét!

Üdvözlettel:
Hadaruga Regina Gitta (Elixír Medical Wellness Hotel)
Elixír Medical Wellness Hotel Mórahalom
6782 Mórahalom
Millenniumi sétány 2.

2020. március 3.
Első alkalommal jártunk itt és úgy távoztunk, hogy ez egy visszatérős hely. Gyönyörű, ízlésesen berendezett szálloda, kedves, segítőkész személyzettel. Ezúton is köszönöm a recepción dolgozó Úrnak a szobánkkal kapcsolatban felmerült műszaki probléma "gyógyítását". Kaptunk egy még gyönyörűbb...

2020. február 28.
Érkezésünkkor már láttuk hogy csodálatos helyen töltünk néhány napot.Most jártunk ott először,kedves segitőkész személyzet.Tiszta tágas lakosztályt kaptunk.Nagyon szép helyen van,és átjárási lehetőség a fürdőbe.Mindennel meg voltunk elégedve.Nagyon finom változatos ételek.41. házassági...

2019. augusztus 27.
A Szálloda maximálisan kielégítette családunk elvárásait. A szobák kényelmesek, modernül berendezettek és nagyon tiszták voltak. A személyzet mindenre készségesen válaszolt és adott segítséget. Az étterem választéka és az ételek íze és külleme, akár egy ****-os szálloda éttermi szolgáltatásaival...

Elixír Medical Wellness Hotel, Mórahalom kiemelt csomagajánlatai
 - 2 éjszakás ajánlat
3 nap/2 éjszaka 14.550 - 35.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-03-28 - 2023-01-30
 - 5 éjszakás ajánlat
6 nap/5 éjszaka 13.550 - 32.735,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-10-19 - 2023-01-30
 - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 20.000 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-03-28 - 2023-01-30