Jázmin Vendégházak & Apartmanok Mórahalom

3,6
a 25 mórahalmi szállás közül
Apartman, Vendégház
Jázmin Vendégházak & Apartmanok Mórahalom
Jázmin Vendégházak & Apartmanok MórahalomJázmin Vendégházak & Apartmanok Mórahalom

Jázmin Vendégházak & Apartmanok Mórahalom bemutatkozása

A Jázmin Vendégházak és Apartmanok Szeged közelében, Mórahalom szívében találhatóak csendes környezetben!
A szállás több, mint 30 fő befogadására alkalmas.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Jázmin Vendégházak & Apartmanok Mórahalom vélemények

Kiváló 2020. március 14.családjával járt itt
Mindennel nagyon elégedettek voltunk. Tisztaság hibátlan. Közel volt mindenhez (fürdő, éttermek, boltok) de mégis nyugodt volt. Jól felszerelt konyha, tudtunk főzni, minden meg volt hozzá, kényelmes ágyak. A szállással szemben park, játszótér. Még kedvezményes fürdőbelépőt is kaptunk. Mindenben segítőkész, nagyon rugalmas tulajdonos. Máskor is ide jövünk!
Kiváló 2016. október 6.családjával járt itt
2016 nyarán jártunk itt, nagyon tetszett a szállás. 3-an voltunk, így egy kisebb apartmant foglaltunk, de leheteőség lett volna nagyobb vendégházban is lenni, mivel többféle szálláshely van egy helyen. (A nagyobb vendégház természetsen többe került volna) Így mi az apartmant választottuk, de az is bőven elég volt hármunknak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
Szörnyű 2016. január 9.családjával járt itt
2015 húsvétján voltunk a szálláson . Szerencsére csak egy napra . Egy háromágyas szobát kértünk . A szállás kicsi , kettő szék van három személynek , a zuhany meg a wc koszos , a matrac kifeküdve , a lepedő lyukas . A tulajdonos odadobott érkezésünkkor egy darab törölközőt . Amikor odaértünk , egy hölgy éppen úgy csinált mintha takarított volna .
Jázmin Vendégházak & Apartmanok Mórahalom - SzobákJázmin Vendégházak & Apartmanok Mórahalom - Szobák