Észak és dél, ég és föld

Fresh Corner (Mosonmagyaróvár dél) MosonmagyaróvárFresh Corner (Mosonmagyaróvár dél) Mosonmagyaróvár a térképen

2019. októberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2019. november 1.
Többször megálltunk már ennél a MOL benzinkútnál Ausztriából hazafelé jövet, elsősorban a sürgős szükségleteink elintézése érdekében, mert tudtuk, hogy itt az alagsori mosdókat kulturált állapotban szoktuk találni, nem úgy, mint több más kútnál vagy pihenőhelynél az autópálya mellett.
100 Ft-ba kerül a mosdó, tehát itt nem ingyenes, viszont le lehet részben vásárolni utána a bisztróban. Egy vásárláshoz legfeljebb 4 jegy volt felhasználható tavaly (a mi családunk 5 fős), legutóbb viszont már csak 2, és a teljes összegnek csak legfeljebb a felére. Ugyanakkor itt bármilyen shopban vásárolt árucikkre, pl. magazin is elfogadták, míg az északi oldalon csak ételre és italra pár nappal korábban.
Többféle melegétel kapható, sült virsli, kolbász, leves, frissensültek. A péksütemények helyben sülnek, színvonalasak, finomak. Árban viszont irreálisan drágának találtunk mindent, így az előző értékelőhöz hasonlóan mi is leginkább kávézni szoktunk csak. Ami szerintem is finom.
Az árakat a forint mellett euróban is feltüntetik, lehet is euróval fizetni, bár nem jól váltják.
Kiszolgálás:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge

Fresh Corner (Mosonmagyaróvár dél) további értékelései

2019.03.18a párjával
Első benzinkút az Ausztria és Szovákia felől jövő autósoknak. Sokan itt találkoznak először a magyar vendéglátással. Nagyon jó a kínálat, íncsiklandozó ételek kínálják magukat, azonban kevesen étkeznek. Ez talán a húzós áraknak is köszönhető. Legtöbben kávéznak. A kávé finom. A fizetendő...
Aquasol Resort Mosonmagyaróvár - Napi ár reggelivel
Napi ár reggelivel