Corvina Hotel Mosonmagyaróvár

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Corvina Hotel Mosonmagyaróvár vélemények

2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2088 feltöltött kép
Kiváló 2023. március 21.a párjával járt itt
Ez a hotel nem a központban van, de pont így volt jó nekünk. Az udvarra be lehet parkolni külön díj nélkül és este be is zárják a kaput. Az egész hotel kellemes. Az alagsorban gyógykezelések is folynak, de mi ezt nem vettük igénybe. Mindenhol padlószőnyeg van, a szoba tágas és jó meleg volt. Egy szék volt a szobában még 1 jó lett volna. Az ágy kényelmes, a fürdő is rendben volt. Jó, hogy itt szálltunk meg!
Corvina Hotel Mosonmagyaróvár - EgyébCorvina Hotel Mosonmagyaróvár - EgyébCorvina Hotel Mosonmagyaróvár - EgyébCorvina Hotel Mosonmagyaróvár - EgyébCorvina Hotel Mosonmagyaróvár - EgyébCorvina Hotel Mosonmagyaróvár - EgyébCorvina Hotel Mosonmagyaróvár - EgyébCorvina Hotel Mosonmagyaróvár - EgyébCorvina Hotel Mosonmagyaróvár - EgyébCorvina Hotel Mosonmagyaróvár - EgyébCorvina Hotel Mosonmagyaróvár - EgyébCorvina Hotel Mosonmagyaróvár - Egyéb