Ildikó28: Csodás nyári hét - Suri Bau Apartman Mosonmagyaróvár

Csodás nyári hét

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 20. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Júliusban egy hetet töltöttünk az Suri Bau apartmanjában. Egy tágas, világos, tiszta, kényelmes szobánk kaptunk az emeleten, egy jól felszerelt konyhával és fürdőszobával. Az apartmanhoz terasz is tartozott, amely a Lajta holtágára nézett. A házhoz közel a belváros, sőt szerintem minden gyalogosan könnyen elérhető. Kedves, udvarias, segítőkész fogadtatásban volt részünk, sőt végig ez volt a jellemző. Egyetlen, amivel kevésbé tudtunk megbarátkozni az az ülőkád volt- akár egy zuhanytálca is jobb lett volna. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Jó kiindulópont a környék felfedezéséhez.

Szeretnéd követni Ildikó28 felhasználót?    Igen

Suri Bau Apartman Mosonmagyaróvár