Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
9200 Mosonmagyaróvár, Kígyó u. 1.

Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár a térképen

Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár értékelése:

7. helyezett a 22 mosonmagyaróvári szállás közül
190. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár bemutatkozása

A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett, saját termálmedencével, kezelésekkel és wellness-szolgáltatásokkal, modern berendezésű szobákkal, étteremmel és mélygarázzsal.

Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár képei

Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 24.
Két éjszakát töltöttünk el a szállodában. Tetszett, hogy közel van a központhoz, és a FLEXUM-Termál Gyógyfürdő az udvaron keresztül megközelíthető. A személyzet kedves volt mint e recepción, mint az étteremben. Az ételválaszték egy kicsit szerény volt, de mindenki talált a fogára valót. Ár-érték arányban szerintem elfogadható volt.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az átépítés miatt az étterem zsúfolt,egymásba érnek az asztalok. Nem lehet kényelmesen étkezni. Szegényes vacsora választék,levesből csak tojás! ! ! Az új szárny messze van az étteremtől ,ahol nincs ebédelési lehetőség, Járda nincs összekötve,szálloda fürdő megközelítése sóderes autó bejárón. vagy füvön. Új szárnyból nagy kerülővel érhető el a városi fürdő ami nagyon lepukkant.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ágynemű izzadtságtól bűzlött, szaga betöltötte a szobát. Az ágyneműhuzat foltosan drapp az elégtelen mosástól. A szőnyegpadló alatti gödörtől botladoztunk. A szilveszteri "műsor" pocsék volt. Egy bárzongorista presszórock stílusban adott elő régi dalokat. A reggeli finom, a vacsora vegetáriánusoknak egyhangú. A napi takarítás, wifi, rendben volt.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Már negyedik alkalommal voltam Mosonmagyaróváron az Aqua Hotelben. Semmi negatívumot nem tudok említeni. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételekről csak pozitívan tudok nyilatkozni. Finom és bőséges. Az ár-érték arány korrekt. Biztos, hogy még felkeresem a későbbiekben is.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 13.
Mar töbször voltunk ebbe a Hotelba amej sajnos midigrosszab alapotba varja vendegeit. A gyogymedece romos alapotba ahol mar nem is lehetne vendeget fogadni. A BIO Fexum-Termal fürdö szaunavilag meg 50 szazalekban sem hasznalhato mert rossz vagy nem müködik. En mindig barataimmal jarok es most elöször szegyeltem magam amiert ijen alapot volt es a velemeny nagyon sokvendegnek ugyan ez.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 16.
Kellemes hotel,nagyon jó az ár èrték arány.A figyelmesség amit tapasztaltunk a kiszolgáló személyzet,illetve a recepción példa értékű.Szoba tiszta rendezett.Ápolt zöld park napozóágyakkal.Akik szeretnének feltöltődni,pihenésre vágynak,kellemes fürdőzéssel összekötve ajánlom nyugodtan válasszák ezt a hotel.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Soha ilyet! Családdal mentünk, haza is jöttünk. A fürdőszoba és az erkély, amit terasznak hirdettek, koszos volt, TV csatorna alig. Wi-fi volt. Az "étterem" egy régi úttörőtábori menzának felel meg. Három hölgy küzd, hogy reggel kiszolgálja a vendégeket, nem győzik, túlhajszoltak, hol egy kevés rántotta jön ki, hol egy kis paradicsom, olcsó felvágott, virsli, amiket azonnal elkapkodnak, mi éhen hagytuk ott a szállodát.
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 30.
Csend, nyugalom. Mindenből volt elegendő: hely, konnektor, törülközőtartó, LIFT. Tágas, kényelmes szoba, nincs szúnyog, nincsenek egyéb vérszívók. Pihenésre nagyon alkalmas. A minibár is működött. Az étkezés tökéletes volt. (Nem a szálloda tehet róla, de a fürdő üzemeltetésére több figyelmet kell fordítani.)

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 4.
Egy jó szilveszteri hosszú hétvégét töltöttünk barátainkkal a Hotel Aqua-ban.A város központjában helyezkedik el,közvetlen a fürdő mellett. Nagyon jó hely.Finomak voltak az ételek Jó a kiszolgálás.Ár-érték arányban általában meg voltunk elégedve !
2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 30.
Érkezéskor fogadtatás közömbös volt, a szoba kulcson kívül semmi érdemi felvilágosítást nem kaptunk! Ezáltal mindent keresgélni kellett, helyi wellness le volt kapcsolva folyamatosan! Vacsora finom, bőséges volt. Reggeli, kicsit változatosabb is lehetett volna. A fürdőbe átjutás fedett folyosón kellemesebb lett volna.

Aqua Hotel Termál
2 nap/1 éjszaka 10.500 - 16.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, gyógyfürdő belépőkkel, parkolással
Aqua Hotel Termál
3-4 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi menüvacsorával és élőzenével, tombolasorsolással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hotel Lajta Park
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Aquasol Resort
2 nap/1 éjszaka 15.749,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, medencehasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Hanság Vendégház
Kapuvár
Érvényes: 2019.10.31-ig
Aqua Hotel Termál
2 nap/1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, gyógyfürdő belépőkkel, parkolással

Szállodák Mosonmagyaróváron és környékén
Diamant Hotel Dunakiliti
Az 1987 óta Tájvédelmi körzetben levő szigetközi Diamant Hotel csendes, természetközeli...
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr
Az ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium csupán néhány percnyire helyezkedik el a...
Exclusive romantikus wellness ajánlat pároknak! (min. 2 éj)
Győri hétvégék (1 éjtől)
Augusztusi kiruccanós ajánlat