Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
9200 Mosonmagyaróvár, Kígyó u. 1.

Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár a térképen

Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár értékelése:

1. helyezett a 22 mosonmagyaróvári szállás közül
76. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1053 szállás közül

Akciós csomagok

Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár bemutatkozása

A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett, saját termálmedencével, kezelésekkel és wellness-szolgáltatásokkal, modern berendezésű szobákkal, étteremmel és mélygarázzsal.

Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár képei

Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 1.
Minden tökéletes volt csak az étel volt nagyon egysíkú. A Fürdő tökéletes volt a szoba kiváló. A megközelíthetőség is tökéletes. Külön kiemelem a belső parkolót hibátlan volt

Böbike baba TOP egyébhely értékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 24.
Két éjszakát töltöttünk el a szállodában. Tetszett, hogy közel van a központhoz, és a FLEXUM-Termál Gyógyfürdő az udvaron keresztül megközelíthető. A személyzet kedves volt mint e recepción, mint az étteremben. Az ételválaszték egy kicsit szerény volt, de mindenki talált a fogára valót. Ár-érték arányban szerintem elfogadható volt.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az átépítés miatt az étterem zsúfolt,egymásba érnek az asztalok. Nem lehet kényelmesen étkezni. Szegényes vacsora választék,levesből csak tojás! ! ! Az új szárny messze van az étteremtől ,ahol nincs ebédelési lehetőség, Járda nincs összekötve,szálloda fürdő megközelítése sóderes autó bejárón. vagy füvön. Új szárnyból nagy kerülővel érhető el a városi fürdő ami nagyon lepukkant.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ágynemű izzadtságtól bűzlött, szaga betöltötte a szobát. Az ágyneműhuzat foltosan drapp az elégtelen mosástól. A szőnyegpadló alatti gödörtől botladoztunk. A szilveszteri "műsor" pocsék volt. Egy bárzongorista presszórock stílusban adott elő régi dalokat. A reggeli finom, a vacsora vegetáriánusoknak egyhangú. A napi takarítás, wifi, rendben volt.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Már negyedik alkalommal voltam Mosonmagyaróváron az Aqua Hotelben. Semmi negatívumot nem tudok említeni. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételekről csak pozitívan tudok nyilatkozni. Finom és bőséges. Az ár-érték arány korrekt. Biztos, hogy még felkeresem a későbbiekben is.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 13.
Mar töbször voltunk ebbe a Hotelba amej sajnos midigrosszab alapotba varja vendegeit. A gyogymedece romos alapotba ahol mar nem is lehetne vendeget fogadni. A BIO Fexum-Termal fürdö szaunavilag meg 50 szazalekban sem hasznalhato mert rossz vagy nem müködik. En mindig barataimmal jarok es most elöször szegyeltem magam amiert ijen alapot volt es a velemeny nagyon sokvendegnek ugyan ez.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 16.
Kellemes hotel,nagyon jó az ár èrték arány.A figyelmesség amit tapasztaltunk a kiszolgáló személyzet,illetve a recepción példa értékű.Szoba tiszta rendezett.Ápolt zöld park napozóágyakkal.Akik szeretnének feltöltődni,pihenésre vágynak,kellemes fürdőzéssel összekötve ajánlom nyugodtan válasszák ezt a hotel.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Soha ilyet! Családdal mentünk, haza is jöttünk. A fürdőszoba és az erkély, amit terasznak hirdettek, koszos volt, TV csatorna alig. Wi-fi volt. Az "étterem" egy régi úttörőtábori menzának felel meg. Három hölgy küzd, hogy reggel kiszolgálja a vendégeket, nem győzik, túlhajszoltak, hol egy kevés rántotta jön ki, hol egy kis paradicsom, olcsó felvágott, virsli, amiket azonnal elkapkodnak, mi éhen hagytuk ott a szállodát.
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 30.
Csend, nyugalom. Mindenből volt elegendő: hely, konnektor, törülközőtartó, LIFT. Tágas, kényelmes szoba, nincs szúnyog, nincsenek egyéb vérszívók. Pihenésre nagyon alkalmas. A minibár is működött. Az étkezés tökéletes volt. (Nem a szálloda tehet róla, de a fürdő üzemeltetésére több figyelmet kell fordítani.)

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 4.
Egy jó szilveszteri hosszú hétvégét töltöttünk barátainkkal a Hotel Aqua-ban.A város központjában helyezkedik el,közvetlen a fürdő mellett. Nagyon jó hely.Finomak voltak az ételek Jó a kiszolgálás.Ár-érték arányban általában meg voltunk elégedve !

Aqua Hotel Termál
2 nap/1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, gyógyfürdő belépőkkel, parkolással
2019.12.22. - 2019.12.27.
Aqua Hotel Termál
3-4 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi menüvacsorával és élőzenével, tombolasorsolással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hotel Lajta Park
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Aquasol Resort
4 nap/3 éjszaka 72,- EUR fő/éj ártól: félpanziós ellátással, medence és szauna használattal, korlátlan fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Riviéra Rooms Vendégszobák
2 nap/1 éjszaka 12.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.12-ig
Suri Bau Apartman
Érvényes: 2020.11.12-ig
Barokk Hotel Promenád
Győr
2 nap/1 éjszaka 12.955,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.13-ig
Diamant Hotel
Dunakiliti
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek programokkal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Ibis Hotel Győr
Győr
2 nap/1 éjszaka 8.803 - 9.467,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Aqua Hotel Termál
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 16.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, gyógyfürdő belépőkkel, parkolással
Érvényes: 2021.08.16-ig
Hédervári Lovas Vendégház
Hédervár
2020.11.12. - 2019.11.12.
Érvényes: 2021.08.16-ig

Szállodák Mosonmagyaróvár környékén
Diamant Hotel Dunakiliti
Az 1987 óta Tájvédelmi körzetben levő szigetközi Diamant Hotel csendes, természetközeli...
Hotel Famulus Győr
A 2007 szeptemberében megnyílt Hotel Famulus a Győr történelmi belvárosánál épülő új...
Wellness élmény (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

MosonmagyaróvárX