2. helyezett Moson-
magyaróvár

9200 Mosonmagyaróvár, Kígyó u. 1.

Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár a térképen

Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár értékelése:

5. helyezett a 21 mosonmagyaróvári szállás közül
189. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1018 szállás közül

Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár bemutatkozása

A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett, saját termálmedencével, kezelésekkel és wellness-szolgáltatásokkal, modern berendezésű szobákkal, étteremmel és mélygarázzsal.

Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár képei

Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár vélemények

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 5.
Az ágynemű izzadtságtól bűzlött, szaga betöltötte a szobát. Az ágyneműhuzat foltosan drapp az elégtelen mosástól. A szőnyegpadló alatti gödörtől botladoztunk. A szilveszteri "műsor" pocsék volt. Egy bárzongorista presszórock stílusban adott elő régi dalokat. A reggeli finom, a vacsora vegetáriánusoknak egyhangú. A napi takarítás, wifi, rendben volt.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Már negyedik alkalommal voltam Mosonmagyaróváron az Aqua Hotelben. Semmi negatívumot nem tudok említeni. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételekről csak pozitívan tudok nyilatkozni. Finom és bőséges. Az ár-érték arány korrekt. Biztos, hogy még felkeresem a későbbiekben is.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 13.
Mar töbször voltunk ebbe a Hotelba amej sajnos midigrosszab alapotba varja vendegeit. A gyogymedece romos alapotba ahol mar nem is lehetne vendeget fogadni. A BIO Fexum-Termal fürdö szaunavilag meg 50 szazalekban sem hasznalhato mert rossz vagy nem müködik. En mindig barataimmal jarok es most elöször szegyeltem magam amiert ijen alapot volt es a velemeny nagyon sokvendegnek ugyan ez.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 16.
Kellemes hotel,nagyon jó az ár èrték arány.A figyelmesség amit tapasztaltunk a kiszolgáló személyzet,illetve a recepción példa értékű.Szoba tiszta rendezett.Ápolt zöld park napozóágyakkal.Akik szeretnének feltöltődni,pihenésre vágynak,kellemes fürdőzéssel összekötve ajánlom nyugodtan válasszák ezt a hotel.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Soha ilyet! Családdal mentünk, haza is jöttünk. A fürdőszoba és az erkély, amit terasznak hirdettek, koszos volt, TV csatorna alig. Wi-fi volt. Az "étterem" egy régi úttörőtábori menzának felel meg. Három hölgy küzd, hogy reggel kiszolgálja a vendégeket, nem győzik, túlhajszoltak, hol egy kevés rántotta jön ki, hol egy kis paradicsom, olcsó felvágott, virsli, amiket azonnal elkapkodnak, mi éhen hagytuk ott a szállodát.
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 30.
Csend, nyugalom. Mindenből volt elegendő: hely, konnektor, törülközőtartó, LIFT. Tágas, kényelmes szoba, nincs szúnyog, nincsenek egyéb vérszívók. Pihenésre nagyon alkalmas. A minibár is működött. Az étkezés tökéletes volt. (Nem a szálloda tehet róla, de a fürdő üzemeltetésére több figyelmet kell fordítani.)

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 4.
Egy jó szilveszteri hosszú hétvégét töltöttünk barátainkkal a Hotel Aqua-ban.A város központjában helyezkedik el,közvetlen a fürdő mellett. Nagyon jó hely.Finomak voltak az ételek Jó a kiszolgálás.Ár-érték arányban általában meg voltunk elégedve !
2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 30.
Érkezéskor fogadtatás közömbös volt, a szoba kulcson kívül semmi érdemi felvilágosítást nem kaptunk! Ezáltal mindent keresgélni kellett, helyi wellness le volt kapcsolva folyamatosan! Vacsora finom, bőséges volt. Reggeli, kicsit változatosabb is lehetett volna. A fürdőbe átjutás fedett folyosón kellemesebb lett volna.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Párommal szeptemberben voltunk a hotelben. Nem akarok szőrszálhasogató lenni,ezért csak a legzavaróbbakat írom le. Több wellness szállóban voltunk már,és MINDENHOL volt fürdőköpeny ingyenesen,-itt nem. Csak Két magyar nyelvű TV csatorna volt,az RTL,és az M4. M1 sem volt,pedig ez HÍRCSATORNA! Összesen két napot töltöttünk ott-ebből egy napig ROSSZ volt a jakuzzi!

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem tudtak adni fürdőköpenyt és kis törölközőt, illetve a gyereknek nagy törölközőt. A recepciós közölte, hogy sajnos elfogyott, próbáljunk meg holnap a takarító hölgytől kérni. Másnap nagy nehezen sikerült köpenyt szerezni (öv nélkül) a "takarító hölgytől". Megjegyzem a szolgáltatásnak mind ez része lett volna.

Aqua Hotel Termál
2 nap/1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, gyógyfürdő belépőkkel, parkolással
2019.08.15. - 2019.08.20.
2019.10.31. - 2019.11.03.
Aquasol Resort
2 nap/1 éjszaka 15.743 - 17.334,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, medence használattal, szauna használattal, korlátlan fürdőbelépővel, internettel, parkolással
Érvényes: 2019.12.28-ig
Riviéra Rooms Vendégszobák
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.19-ig
Suri Bau Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.250 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.19-ig
2019.06.06. - 2019.06.10.
Golden Ball Club Hotel
Győr
2-3 éjszaka 13.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcsbekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Konferencia
Győr
Akár 1 éjszakától 5.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, uszoda használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.09.30-ig
Hédervári Lovas Vendégház
Hédervár
3 nap/2 éjszaka 27.650,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, lovaglással, kedvezményes kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.18. - 2019.06.13.
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
3 nap/ 2 éjszaka 19.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.24-ig
2019.06.06. - 2019.06.10.

Szállodák Mosonmagyaróvár környékén
Diamant Hotel Dunakiliti
Az 1987 óta Tájvédelmi körzetben levő szigetközi Diamant Hotel csendes, természetközeli...
Hotel Famulus Győr
A 2007 szeptemberében megnyílt Hotel Famulus a Győr történelmi belvárosánál épülő új...
Caesar Panzió Pápa
A Caesar Panzió Pápa történelmi belvárosában kapott helyet, mely központi elhelyezkedésének...
Március 15-i wellness hétvége (min. 2 éj)
Húsvét (min. 2 éj)
Napi ár 1 főre