Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
9200 Mosonmagyaróvár, Kígyó u. 1.

Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár a térképen

Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár értékelése:

1. helyezett a 22 mosonmagyaróvári szállás közül
19. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1084 szállás közül

Akciós csomagok

Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár bemutatkozása

A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett, saját termálmedencével, kezelésekkel és wellness-szolgáltatásokkal, modern berendezésű szobákkal, étteremmel és mélygarázzsal.

Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár képei

Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár vélemények

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
A szilvesztert töltöttem ebben a hotelben már második alkalommal. A szállás és az étkezés az árnak megfelelő. A program lebonyolítása is rendben volt. Azoknak ajánlom, akik csendes, nyugodt napokat szeretnének itt eltölteni. Feltöltődni a felújított Flexum-Thermál Gyógyfürdőben. Mosonmagyaróvár is teljesen nyugodt, békés arcát mutatta az ünnepek alatt.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
Minden szuper volt izletes vacsora ,europai reggeli. nagyon kedves segitokesz szemelyzet,este 22.00ig nyitva tarto wellness reszleg.nyugalom csend igazi pihenesre vagyoknak csak ajanlani tudom

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 1.
Minden tökéletes volt csak az étel volt nagyon egysíkú. A Fürdő tökéletes volt a szoba kiváló. A megközelíthetőség is tökéletes. Külön kiemelem a belső parkolót hibátlan volt

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 24.
Két éjszakát töltöttünk el a szállodában. Tetszett, hogy közel van a központhoz, és a FLEXUM-Termál Gyógyfürdő az udvaron keresztül megközelíthető. A személyzet kedves volt mint e recepción, mint az étteremben. Az ételválaszték egy kicsit szerény volt, de mindenki talált a fogára valót. Ár-érték arányban szerintem elfogadható volt.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az átépítés miatt az étterem zsúfolt,egymásba érnek az asztalok. Nem lehet kényelmesen étkezni. Szegényes vacsora választék,levesből csak tojás! ! ! Az új szárny messze van az étteremtől ,ahol nincs ebédelési lehetőség, Járda nincs összekötve,szálloda fürdő megközelítése sóderes autó bejárón. vagy füvön. Új szárnyból nagy kerülővel érhető el a városi fürdő ami nagyon lepukkant.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ágynemű izzadtságtól bűzlött, szaga betöltötte a szobát. Az ágyneműhuzat foltosan drapp az elégtelen mosástól. A szőnyegpadló alatti gödörtől botladoztunk. A szilveszteri "műsor" pocsék volt. Egy bárzongorista presszórock stílusban adott elő régi dalokat. A reggeli finom, a vacsora vegetáriánusoknak egyhangú. A napi takarítás, wifi, rendben volt.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Már negyedik alkalommal voltam Mosonmagyaróváron az Aqua Hotelben. Semmi negatívumot nem tudok említeni. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételekről csak pozitívan tudok nyilatkozni. Finom és bőséges. Az ár-érték arány korrekt. Biztos, hogy még felkeresem a későbbiekben is.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 13.
Mar töbször voltunk ebbe a Hotelba amej sajnos midigrosszab alapotba varja vendegeit. A gyogymedece romos alapotba ahol mar nem is lehetne vendeget fogadni. A BIO Fexum-Termal fürdö szaunavilag meg 50 szazalekban sem hasznalhato mert rossz vagy nem müködik. En mindig barataimmal jarok es most elöször szegyeltem magam amiert ijen alapot volt es a velemeny nagyon sokvendegnek ugyan ez.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 16.
Kellemes hotel,nagyon jó az ár èrték arány.A figyelmesség amit tapasztaltunk a kiszolgáló személyzet,illetve a recepción példa értékű.Szoba tiszta rendezett.Ápolt zöld park napozóágyakkal.Akik szeretnének feltöltődni,pihenésre vágynak,kellemes fürdőzéssel összekötve ajánlom nyugodtan válasszák ezt a hotel.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Soha ilyet! Családdal mentünk, haza is jöttünk. A fürdőszoba és az erkély, amit terasznak hirdettek, koszos volt, TV csatorna alig. Wi-fi volt. Az "étterem" egy régi úttörőtábori menzának felel meg. Három hölgy küzd, hogy reggel kiszolgálja a vendégeket, nem győzik, túlhajszoltak, hol egy kevés rántotta jön ki, hol egy kis paradicsom, olcsó felvágott, virsli, amiket azonnal elkapkodnak, mi éhen hagytuk ott a szállodát.

Aqua Hotel Termál
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógyfürdő belépőkkel, parkolással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Aqua Hotel Termál
2 nap/1 éjszaka: választott ellátással, wellness-részleg használattal, gyógyfürdő belépőkkel, parkolással
2021.10.29. - 2021.11.01.
Hotel Lajta Park
2 nap/1 éjszaka 16.150 - 16.825,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.29-ig
Suri Bau Apartman
4 nap/3 éjszaka 8.750 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Aquasol Resort
2 nap/1 éjszaka 18.901,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, medence használattal, szauna használattal, korlátlan fürdőbelépővel, internettel, parkolással
2021.10.29. - 2021.11.01.
Danubius Hotel Rába
Győr
2 nap/1 éjszaka 9.223 - 20.300,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.04.19-ig
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
2 nap/1 éjszaka 21.450,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 35.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.12.29-ig
Hanság Vendégház
Kapuvár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Golden Ball Club Hotel
Győr
2-3 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.20-ig
Aqua Hotel Termál
2 nap/1 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, gyógyfürdő belépőkkel, parkolással
Érvényes: 2021.05.24-ig

Szállodák Mosonmagyaróvár környékén
Napi árak (1 éjtől)
Pünkösdi pihenés (min. 3 éj)
Pihentető nyári wellness (min. 2 éj)

MosonmagyaróvárX