Apciné: Hétvégi csalódás - Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Hétvégi csalódás

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 17. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az átépítés miatt az étterem zsúfolt,egymásba érnek az asztalok.Nem lehet kényelmesen étkezni.Szegényes vacsora választék,levesből csak tojás!!! Az új szárny messze van az étteremtől ,ahol nincs ebédelési lehetőség, Járda nincs összekötve,szálloda fürdő megközelítése sóderes autó bejárón. vagy füvön.Új szárnyból nagy kerülővel érhető el a városi fürdő ami nagyon lepukkant.Penész, csempék lepotyogva ,felfagyva! Új szárny bejárati ajtók mennydörgés szerű zajjal csukódnak, beremeg az épűlet

Ennyire tetszett: Gyenge

Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
9200 Mosonmagyaróvár
Kígyó u. 1.

2019. augusztus 1.
Minden tökéletes volt csak az étel volt nagyon egysíkú. A Fürdő tökéletes volt a szoba kiváló. A megközelíthetőség is tökéletes. Külön kiemelem a belső parkolót hibátlan volt

2019. június 24.
Két éjszakát töltöttünk el a szállodában. Tetszett, hogy közel van a központhoz, és a FLEXUM-Termál Gyógyfürdő az udvaron keresztül megközelíthető. A személyzet kedves volt mint e recepción, mint az étteremben. Az ételválaszték egy kicsit szerény volt, de mindenki talált a fogára valót. Ár-érték...

2019. január 5.
Az ágynemű izzadtságtól bűzlött, szaga betöltötte a szobát. Az ágyneműhuzat foltosan drapp az elégtelen mosástól. A szőnyegpadló alatti gödörtől botladoztunk. A szilveszteri "műsor" pocsék volt. Egy bárzongorista presszórock stílusban adott elő régi dalokat. A reggeli finom, a vacsora...

Aqua Hotel Termál, Mosonmagyaróvár kiemelt csomagajánlatai
 - Karácsony
2 nap/1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, gyógyfürdő belépőkkel, parkolással
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27
 - Szilveszter (min. 3 éj)
3-4 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi menüvacsorával és élőzenével, tombolasorsolással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - Napi ár reggelivel (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, gyógyfürdő belépőkkel, parkolással
Érvényes: 2019-01-25 - 2021-08-16