Deilinger: Megvendégelésen vettünk részt - Hotel Timarina Étterme Nádudvar

Hotel Timarina Étterme Nádudvar értékelése
6. helyezett a 13 nádudvari étterem közül

Megvendégelésen vettünk részt

2019. februárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. március 6.
Rendezvényről érkeztünk ide körülbelül 100-an. Mindenki egységesen kapott tavaszi zöldségleveset, lecsós töltelékkel töltött húst rántva. Köretnek rizs volt felszolgálva, savanyúságokkal. Somlói galuska volt a desszert. Kör asztaloknál foglaltunk helyet, szépen meg volt terítve, a belső kialakítása az étteremnek tetszetős, a belső magassága az épületnek viszonylag nagy. Tágas terek vannak, odafigyelnek a gyerekkel érkezőkre is, mert láttunk a sarokban pár etetőszéket is. Az épület belseje tényleg szépen ki van alakítva. Bár tudom, hogy azért éreztük az ételeket menzai kosztnak, mert sok emberre főztek egyformát. De a levesük nem volt egy nagy eresztés, kicsit ízetlen, erőtlen volt. A lecsóval töltött hús bundája mindenkinél át volt áztatva olajjal. A rizs egy gyenge minőségű köret volt. A desszerten sajnos érződött az a tipikus ételbevonó íz. A felszolgálók nagyon rendesek, segítőkészek voltak. A kiszolgálás teljesen jó volt.

Ennyire tetszett: Gyenge
Ételek / Italok: Gyenge
Kiszolgálás: Átlagos
Hangulat: Átlagos

Szeretnéd követni Deilinger felhasználót?    Igen

4181 Nádudvar
Fő út 80.

2019. július 18.
Az étterem szépen van kialakítva. Nyár lévén szerencsére a teraszon is volt szabad ülőhely. Első meglepetés akkor ért, amikor elolvastuk a napi ételkínálatot, választás után a felszolgáló közölte: ez a holnapi menü (mindez 12:15-kor). Többször is voltunk már itt, a leves bőséges, tálban...