KKatinka: Meglepődtünk - Hotel Timarina Étterme Nádudvar

Hotel Timarina Étterme Nádudvar értékelése
6. helyezett a 13 nádudvari étterem közül

Meglepődtünk

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 18.
Az étterem szépen van kialakítva. Nyár lévén szerencsére a teraszon is volt szabad ülőhely. Első meglepetés akkor ért, amikor elolvastuk a napi ételkínálatot, választás után a felszolgáló közölte: ez a holnapi menü (mindez 12:15-kor). Többször is voltunk már itt, a leves bőséges, tálban felszolgálva mindenki annyit eszik, amennyit szeretne. A második fogás a "borzaska" már nem aratott nagy sikert, mert volt olyan adag, melyben alig volt hús, kb. a fele csak bunda volt. Egyik felszolgáló mondta, hogy azonnal hoz vizet (poharak voltak az asztalon), de távozásunkig nem érkezett víz.

Ennyire tetszett: Átlagos
Ételek / Italok: Átlagos
Kiszolgálás: Átlagos
Hangulat:

Szeretnéd követni KKatinka felhasználót?    Igen

4181 Nádudvar
Fő út 80.

2019. március 6.
Rendezvényről érkeztünk ide körülbelül 100-an. Mindenki egységesen kapott tavaszi zöldségleveset, lecsós töltelékkel töltött húst rántva. Köretnek rizs volt felszolgálva, savanyúságokkal. Somlói galuska volt a desszert. Kör asztaloknál foglaltunk helyet, szépen meg volt terítve, a belső...