Hotel Solar Nagyatád ★★★

Hotel Solar Nagyatád
Hotel Solar NagyatádHotel Solar Nagyatád
Hotel Solar NagyatádHotel Solar Nagyatád

Hotel Solar Nagyatád bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Solar impozáns épülete Nagyatád központjában található. Az átriumos, üvegtetős belső kialakítás, családias hangulatot áraszt. Az üvegfalú liftből különleges látványt nyújtanak a légies belső terek.

Hotel Solar Nagyatád - 4 éjszakás pihenés
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Hotel Solar Nagyatád vélemények

Kiváló 2014. március 27.barátokkal járt itt
Azt hiszem, az , hogy már többször voltunk a szállodába , magáért beszél. A személyzet kedves, segítőkész, közvetlen, mindent megtesznek azért, hogy a vendégek jól érezzék magukat. Az ételek változatosak, és finomak. Józsi főpincér és kis csapatát az étteremben szintén csak dicsérni tudom, ritka ma egy ilyen főpincér.
Hotel Solar Nagyatád - Külső kép
2014. február 13.a párjával járt itt
A szálloda közvetlenül a fürdővel szemben van. Szép a kisváros, sok parkkal. Felejthetetlen programokat szervezett a személyzet. Hihetetlenül barátságosak és közvetlenek, mindenki nagyon segítőkész, a fürdőn is. Finomak voltak az ételek, talán a klasszikus desszertet hiányoltuk kicsit. Tiszta a szálloda, a matrac viszont kényelmetlen.
Átlagos 2014. január 24.kollégákkal járt itt
A szálloda konkrétan a Főtéren található, kicsit zajos, de ki bírható. Háromcsillagos hotel nem több és nem is kevesebb nincs csalódás. A személyzet kedves és segítőkész. A szoba tiszta és rendezett, kicsit „sötét” a bútorok miatt, de ez csak este behúzott függönynél tapasztalható. A vacsora bőséges, ízletes reggelivel sem volt gond.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
2014. január 18.a párjával járt itt
A szálloda központi jól megközelíthető helyen található. Parkolás a szálloda parkolójában lehetséges. A szálloda alkalmazottai kedvesek, készségesek, odafigyelnek a vendégek igényeire. Jó hangulatú, barátságos az épület. Az ételek finomak. Előnye, hogy a gyógyfürdő szomszédságában van.
Kiváló 2014. január 3.a párjával járt itt
Igazán kellemes 4 napot tőltőttünk a hotelban. Az épület kis felújításra szorulna,de a lehetőségekhez képest probálkoznak. Maximálisan meg voltunk elégedve az ételek minőségével,mennyiségével. A szilveszteri gála vacsoráért,műsorért,hangulatért,a 400 éves borospince látogatásért,a programok hangulatáért külőn elismerés.
Hotel Solar Nagyatád - BelsőHotel Solar Nagyatád - BelsőHotel Solar Nagyatád - VendéglátásHotel Solar Nagyatád - Külső kép
Kiváló 2014. január 2.barátokkal járt itt
Négy napot tőltőttünk a szállodában. Maximálisan elégedettek vagyunk a szállással, az ételek mennyiségével, minőségével, a tisztasággal. Külőn kőszőnet a szilveszteri gálavacsoráért, a műsorért és a hangulatért. Maradando élmény volt a 400 éves csurgoi pince látogatás. A személyzet segítőkész, kedves.
2013. december 29.a párjával járt itt
Józsi főpincér, Ibolya, Anita és Szilveszter, és egy takarító hölgy - mindent megtett hogy jól érezzük magunkat - a többiektől még egy mosolyt sem lehetett kapni, udvariasak voltak és kimértek. Az asztalfoglalás az elképesztő - mikor az ember lemegy és nincs helye - kár hogy az első nap nem tudtam hogy lehet asztalt foglalni, vagy kellene hogy le tudjak ülni étkezni.
2013. november 18.a párjával járt itt
Negyedik alkalommal választottuk szálláshelyül a Solart. Korábbi tapasztalataink nagyon kedvezőek voltak, igy nem is volt kérdés, hogy a gyógyfürdőben igénybevenni kívánt gyógykezelésekhez szálláshelyül a Solart választjuk. A fenti értékelésből is kitűnik, hogy mindennel mégsem voltunk maradéktalanul elégedettek.
2013. november 16.a párjával járt itt
4 éjszakát töltöttünk a Hotelben. A személyzet nagyon kedves, barátságos, segítőkész. Sok a visszajáró vendég, ami azt bizonyítja, hogy elégedettek a szolgáltatással. A fürdő a Szállodával szemben található, ami nekünk fontos volt, hogy nem kellett messze menni.
2013. november 10.a párjával járt itt
A személyzet udvarias, segítőkész, gyors. A szálloda egész területén, még a szabadtéren is kifogástalan a tisztaság. A szoba tágas és kényelmes volt. A szolgáltatás nem mozgott egy széles skálán. Az ételek minősége, mennyisége, hőfoka kiváló volt.