Hotel Solar Nagyatád ★★★

Hotel Solar Nagyatád értékelése:

3. helyezett a 7 nagyatádi szállás közül
61. helyezett Dél Dunántúlon - 503 szállás közül

Hotel Solar Nagyatád bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Solar impozáns épülete Nagyatád központjában található. Az átriumos, üvegtetős belső kialakítás, családias hangulatot áraszt. Az üvegfalú liftből különleges látványt nyújtanak a légies belső terek.

Hotel Solar Nagyatád képei

Hotel Solar Nagyatád

Hotel Solar Nagyatád vélemények

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
Ezt a helyet ismerősök által ismertem meg. A személyzet, vezetőség nagyon kedves, segítőkész. Nagyon odafigyelnek a hozzájuk érkezőkre. már a fogadás is egy kedves köszöntővel indul. A kínált étkezések is választékosak, ízletesek. Egyéni kívánságokat is azonnal orvosolják. Én és a barátaim már több alkalommal voltunk a vendégeik.

2019. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
2019. augusztusában csoportommal már sokadig alkalommal szálltam meg 4 napra. Nagyon kedves fogadtatásban volt részünk. Kedves, figyelmes személyzet fogadott Bennünket. Szobákat is korai érkezésünk miatt előbb elfoglalhattuk. Melyek tiszták és kényelmesek,hagyományos bútorzattal. Nagy melegre való tekintettel ventilátorokat igényelhettünk.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
Immáron harmadik alkalommal szálltunk meg a Solarban. Amit tapasztaltunk; Kedves, figyelmes személyzet, udvarias kiszolgállás. Kényelmes szobák, az ételek, italok nagyon finomak. A reggeli bőséges. Fontos, hogy a gyerekek is tudnak választani számukra megfelelő ételt. Jövőre is visszatérünk. Mindent köszönünk! A recepción dolgozó munkatársak tündériek.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 11.
2018. őszén 5 napot voltunk a Hotel Solarban. Nagyon jó tapasztalataink vannak, mind a személyzet, étkezés, elhelyezkedés, és szálloda kedvességcet sugárzása miatt. Kényelmes, erkélyes szobában voltunk, az ételek kitünőek, a személyzet maximálisan udvarias volt. Szívesen ajánlom másoknak is. Nagyatád város is hangulatos, csendes, és nagyon tiszta, kedvtelve nézegettünk körül, pl.

2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. június 3.
Mindenki udvarias volt, a recepción kedvesen adtak tájékoztatást kérdéseinkre. A szobák tágasak, tiszták, a fürdőszoba nagyon kényelmes és szép. A zuhanyfülkék ideálisak voltak a csoport idősebb tagjai számára. A szobákban televízió, hűtőszekrény is van. Az étkezésnél gyorsak, udvariasak, azonnal pótolták az elfogyott ételeket.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 éjszakát voltunk barátnővel, a csomagokat senki nem segíti idősebb embereknek a liftig elvinni,tisztaság megfelelő,kivéve a napi port a bútorokon és a fürdő rossz szellőzése,elhelyezése miatt a szoba hátrányára,előszezon miatt szervezett kirándulások nem voltak a honlap hirdetése ellenére,csak egyénileg vehettük igénybe.Minden más rendben volt.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
5 napot töltöttünk a szállodában, már a belépéskor kellemes környezet fogadott. A szálloda a városközpontban fekszik, szép helyen, minden könnyen elérhető. Az ellátás kitűnő, a személyzet kedves, minden napra ajánlottak érdekes programokat a korosztálynak megfelelően. Igazán jól éreztük magunkat. Ráférne egy felújítás a szállodára.
Kedves Véleményíró !
Köszönjük szépen a dicsérő szavakat, nagyon örülünk, hogy kellemes emlékekkel tért haza szállodánkból.
Továbbá ezúton örömmel tájékoztatjuk, hogy szobáink felújítását elkezdtük, így lehetőség van már un. prémium szobát foglalni, ahol zuhanyzós fürdőszoba került kialakításra, és bekészítés ( vízforraló, kávé, tea, fürdőköpeny, strandtörölköző ) is várja a vendéget.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
6 éjszakát töltöttünk a szállodában. Már az érkezéskor kellemetlen volt, hogy nincs olyan személyzet, aki segíteni a csomagokat felvinni, de még egy kézikocsit sem tudtak adni, amivel mi vittük volna fel. Idősebb házaspár lévén szívesen igénybe vettünk volna egy ilyen szolgáltatást. Éppen tetőfelújítás volt, ami olyan zajjal járt, hogy ebéd után nem lehetett pihenni.
Kedves Véleményíró!
Nagyon sajnáljuk, hogy kellemetlen emlékekkel tértek haza szállodánkból.
Szállodánk rendelkezik csomagszállításhoz londiner kocsival, csak jelezni kell az igényt a recepciósnak. Londiner valóban nem dolgozik nálunk, de munkatársaink segítőkészek, és jelzés esetén nagyon szívesen felviszik a vendég csomagjait a szobába.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 1. - 3 látogató hasznosnak vélte
A szálloda nagyon szép helyen fekszik a város közepén. Minden közel van: a gyógyfürdő, a posta, múzeumok, gyógyszertár stb. A szállodakellemes hangulatú, szép a az átriumos hal a lifttel. A szoba tágas, jól felszerelt /talán a TV-t kellene lecserélni/ A személyzet kedves, udvarias. Sajnos az étkeztetésről már nem mondható el ennyi jó.
Kedves Véleményíró!

Köszönjük szépen a dícsérő szavakat a városra és szállodánkra vonatkozóan is. Örömmel tájékoztatjuk, hogy már rendelkezünk felújított , un. prémium szobákkal, amelyekben új, nagy képernyős, LCD televízió van.

zene47 TOP szállásértékelő
2018. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. június 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Harmadik alkalommal jártam itt csoporttal. Az előzőekhez képest az étkezés minőségén éreztem a színvonal csökkenését. Szegényesebb lett a választék. A szobánk tiszta és tágas volt,retró bútorokkal,Tv-vel. Nagy előny, hogy a szálloda a kisváros központjában helyezkedik el, mégse zajos. Itt este is nyugodtan sétálhattunk.
Kedves Véleményíró !
Örülünk, hogy megosztotta észrevételeit!
Köszönjük szépen a szállodával kapcsolatos dicsérő szavakat.
Nekünk minden vendég véleménye nagyon fontos, ezért az ételekkel kapcsolatos kritikáját figyelembe véve bővítettük a büféasztal választékát, maradva a magyaros, házias ízeknél.

Wellness Hotel Viktória
Nagyatád
Akár 1 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, romantikus szoba bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.01-ig
Hotel Solar
Nagyatád
2 nap/1 éjszaka 10.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.20-ig
Toldi Panzió
5 nap/4 éjszaka 4.688,- Ft/fő/éj ártól: wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel, grillezési lehetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.26.
Hotel Kardosfa
Zselickisfalud
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, belépővel, wellness-részleg és teniszpálya használattal
Érvényes: 2020.05.31-ig
Judit Vendégház
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.25-ig
Orwa Vendégház
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 7.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.08-ig
Majerik Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.000 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.06.01. - 2021.01.01.
Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz
2 nap/1 éjszaka 19.040 - 37.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpennyel
Érvényes: 2022.03.01-ig
Boni Családi Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2022.02.28-ig
Fürdő Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.13. - 2020.08.31.
Kristály Hotel
4 nap/3 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Balatoni Múzeum belépővel, koktélakcióval, wellnesskedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.05.28.
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2021.04.08-ig

Szállodák Nagyatád környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Kalma Hévíz
A Hotel Kalma a kikapcsolódás és pihenés oázisa. Az exkluzív gyógyszálloda Hévíz központjában, a...
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)

NagyatádX