Hotel Solar Nagyatád ★★★

Hotel Solar Nagyatád értékelése:

3. helyezett a 7 nagyatádi szállás közül
61. helyezett Dél Dunántúlon - 502 szállás közül

Hotel Solar Nagyatád bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Solar impozáns épülete Nagyatád központjában található. Az átriumos, üvegtetős belső kialakítás, családias hangulatot áraszt. Az üvegfalú liftből különleges látványt nyújtanak a légies belső terek.

Hotel Solar Nagyatád képei

Hotel Solar Nagyatád

Hotel Solar Nagyatád vélemények

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
Ezt a helyet ismerősök által ismertem meg. A személyzet, vezetőség nagyon kedves, segítőkész. Nagyon odafigyelnek a hozzájuk érkezőkre. már a fogadás is egy kedves köszöntővel indul. A kínált étkezések is választékosak, ízletesek. Egyéni kívánságokat is azonnal orvosolják. Én és a barátaim már több alkalommal voltunk a vendégeik.

2019. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
2019. augusztusában csoportommal már sokadig alkalommal szálltam meg 4 napra. Nagyon kedves fogadtatásban volt részünk. Kedves, figyelmes személyzet fogadott Bennünket. Szobákat is korai érkezésünk miatt előbb elfoglalhattuk. Melyek tiszták és kényelmesek,hagyományos bútorzattal. Nagy melegre való tekintettel ventilátorokat igényelhettünk.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
Immáron harmadik alkalommal szálltunk meg a Solarban. Amit tapasztaltunk; Kedves, figyelmes személyzet, udvarias kiszolgállás. Kényelmes szobák, az ételek, italok nagyon finomak. A reggeli bőséges. Fontos, hogy a gyerekek is tudnak választani számukra megfelelő ételt. Jövőre is visszatérünk. Mindent köszönünk! A recepción dolgozó munkatársak tündériek.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 11.
2018. őszén 5 napot voltunk a Hotel Solarban. Nagyon jó tapasztalataink vannak, mind a személyzet, étkezés, elhelyezkedés, és szálloda kedvességcet sugárzása miatt. Kényelmes, erkélyes szobában voltunk, az ételek kitünőek, a személyzet maximálisan udvarias volt. Szívesen ajánlom másoknak is. Nagyatád város is hangulatos, csendes, és nagyon tiszta, kedvtelve nézegettünk körül, pl.

2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. június 3.
Mindenki udvarias volt, a recepción kedvesen adtak tájékoztatást kérdéseinkre. A szobák tágasak, tiszták, a fürdőszoba nagyon kényelmes és szép. A zuhanyfülkék ideálisak voltak a csoport idősebb tagjai számára. A szobákban televízió, hűtőszekrény is van. Az étkezésnél gyorsak, udvariasak, azonnal pótolták az elfogyott ételeket.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 éjszakát voltunk barátnővel, a csomagokat senki nem segíti idősebb embereknek a liftig elvinni,tisztaság megfelelő,kivéve a napi port a bútorokon és a fürdő rossz szellőzése,elhelyezése miatt a szoba hátrányára,előszezon miatt szervezett kirándulások nem voltak a honlap hirdetése ellenére,csak egyénileg vehettük igénybe.Minden más rendben volt.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
5 napot töltöttünk a szállodában, már a belépéskor kellemes környezet fogadott. A szálloda a városközpontban fekszik, szép helyen, minden könnyen elérhető. Az ellátás kitűnő, a személyzet kedves, minden napra ajánlottak érdekes programokat a korosztálynak megfelelően. Igazán jól éreztük magunkat. Ráférne egy felújítás a szállodára.
Kedves Véleményíró !
Köszönjük szépen a dicsérő szavakat, nagyon örülünk, hogy kellemes emlékekkel tért haza szállodánkból.
Továbbá ezúton örömmel tájékoztatjuk, hogy szobáink felújítását elkezdtük, így lehetőség van már un. prémium szobát foglalni, ahol zuhanyzós fürdőszoba került kialakításra, és bekészítés ( vízforraló, kávé, tea, fürdőköpeny, strandtörölköző ) is várja a vendéget.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
6 éjszakát töltöttünk a szállodában. Már az érkezéskor kellemetlen volt, hogy nincs olyan személyzet, aki segíteni a csomagokat felvinni, de még egy kézikocsit sem tudtak adni, amivel mi vittük volna fel. Idősebb házaspár lévén szívesen igénybe vettünk volna egy ilyen szolgáltatást. Éppen tetőfelújítás volt, ami olyan zajjal járt, hogy ebéd után nem lehetett pihenni.
Kedves Véleményíró!
Nagyon sajnáljuk, hogy kellemetlen emlékekkel tértek haza szállodánkból.
Szállodánk rendelkezik csomagszállításhoz londiner kocsival, csak jelezni kell az igényt a recepciósnak. Londiner valóban nem dolgozik nálunk, de munkatársaink segítőkészek, és jelzés esetén nagyon szívesen felviszik a vendég csomagjait a szobába.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 1. - 3 látogató hasznosnak vélte
A szálloda nagyon szép helyen fekszik a város közepén. Minden közel van: a gyógyfürdő, a posta, múzeumok, gyógyszertár stb. A szállodakellemes hangulatú, szép a az átriumos hal a lifttel. A szoba tágas, jól felszerelt /talán a TV-t kellene lecserélni/ A személyzet kedves, udvarias. Sajnos az étkeztetésről már nem mondható el ennyi jó.
Kedves Véleményíró!

Köszönjük szépen a dícsérő szavakat a városra és szállodánkra vonatkozóan is. Örömmel tájékoztatjuk, hogy már rendelkezünk felújított , un. prémium szobákkal, amelyekben új, nagy képernyős, LCD televízió van.

zene47 TOP szállásértékelő
2018. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. június 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Harmadik alkalommal jártam itt csoporttal. Az előzőekhez képest az étkezés minőségén éreztem a színvonal csökkenését. Szegényesebb lett a választék. A szobánk tiszta és tágas volt,retró bútorokkal,Tv-vel. Nagy előny, hogy a szálloda a kisváros központjában helyezkedik el, mégse zajos. Itt este is nyugodtan sétálhattunk.
Kedves Véleményíró !
Örülünk, hogy megosztotta észrevételeit!
Köszönjük szépen a szállodával kapcsolatos dicsérő szavakat.
Nekünk minden vendég véleménye nagyon fontos, ezért az ételekkel kapcsolatos kritikáját figyelembe véve bővítettük a büféasztal választékát, maradva a magyaros, házias ízeknél.

Wellness Hotel Viktória
Nagyatád
2-5 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Park Hotel Hévíz
8 nap/7 éjszaka 19.858,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szakorvosi konzultációval, masszázzsal, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.15. - 2020.10.31.
Orwa Apartman I.
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel
2020.02.16. - 2020.04.09.
Orwa Apartman II.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness tanácsadással és Szauna Cocktail Show-val, fürdőköpeny bekészítéssel, gyermekprogramokkal, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.05.29.
Astoria Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Boni Családi Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és napozóterasz használattal, gyermekek részére játszótérrel és játszóházzal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.13-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 13.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Sportpanzió Wagner
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 4.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.01. - 2021.01.20.
Papp Apartmanház
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással

Szállodák Nagyatád környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

NagyatádX