Hotel Solar Nagyatád ★★★

Hotel Solar Nagyatád
Hotel Solar NagyatádHotel Solar Nagyatád
Hotel Solar NagyatádHotel Solar Nagyatád

Hotel Solar Nagyatád bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Solar impozáns épülete Nagyatád központjában található. Az átriumos, üvegtetős belső kialakítás, családias hangulatot áraszt. Az üvegfalú liftből különleges látványt nyújtanak a légies belső terek.

Hotel Solar Nagyatád - Két éjszakás kikapcsolódás
Két éjszakás kikapcsolódás
04.30-11.01.
Hotel Solar Nagyatád
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Hotel Solar Nagyatád vélemények

2022. január 14.barátokkal járt itt
Nagyatád központjában elhelyezkedő szállodában nagyobb társasággal töltöttünk néhány napot. A személyzet nagyon kedves, készséges. Az ételek nem túlgondoltak, de háziasak és finomak. A vendégek szórakoztatására különböző programokat szerveztek. A fürdő közelsége megkönnyiti a sportolást és a lazulást is.
Kiváló 2019. október 20.barátokkal járt itt
Ezt a helyet ismerősök által ismertem meg. A személyzet, vezetőség nagyon kedves, segítőkész. Nagyon odafigyelnek a hozzájuk érkezőkre. már a fogadás is egy kedves köszöntővel indul. A kínált étkezések is választékosak, ízletesek. Egyéni kívánságokat is azonnal orvosolják.
Én és a barátaim már több alkalommal voltunk a vendégeik. A szobák tiszta világos kényelmesek.
Kiváló 2019. augusztus 17.csoporttal járt itt
2019. augusztusában csoportommal már sokadig alkalommal szálltam meg 4 napra. Nagyon kedves fogadtatásban volt részünk. Kedves, figyelmes személyzet fogadott Bennünket. Szobákat is korai érkezésünk miatt előbb elfoglalhattuk. Melyek tiszták és kényelmesek,hagyományos bútorzattal. Nagy melegre való tekintettel ventilátorokat igényelhettünk.
Kiváló 2019. augusztus 14.családjával járt itt
Immáron harmadik alkalommal szálltunk meg a Solarban. Amit tapasztaltunk; Kedves, figyelmes személyzet, udvarias kiszolgállás. Kényelmes szobák, az ételek, italok nagyon finomak. A reggeli bőséges. Fontos, hogy a gyerekek is tudnak választani számukra megfelelő ételt. Jövőre is visszatérünk. Mindent köszönünk! A recepción dolgozó munkatársak tündériek. Jó munkát kívánunk Nekik!
Kiváló 2019. július 11.a párjával járt itt
2018. őszén 5 napot voltunk a Hotel Solarban. Nagyon jó tapasztalataink vannak, mind a személyzet, étkezés, elhelyezkedés, és szálloda kedvességcet sugárzása miatt. Kényelmes, erkélyes szobában voltunk, az ételek kitünőek, a személyzet maximálisan udvarias volt. Szívesen ajánlom másoknak is.
Kiváló 2019. június 3.csoporttal járt itt
Mindenki udvarias volt, a recepción kedvesen adtak tájékoztatást kérdéseinkre. A szobák tágasak, tiszták, a fürdőszoba nagyon kényelmes és szép. A zuhanyfülkék ideálisak voltak a csoport idősebb tagjai számára. A szobákban televízió, hűtőszekrény is van. Az étkezésnél gyorsak, udvariasak, azonnal pótolták az elfogyott ételeket.
2019. május 27.barátokkal járt itt
4 éjszakát voltunk barátnővel, a csomagokat senki nem segíti idősebb embereknek a liftig elvinni,tisztaság megfelelő,kivéve a napi port a bútorokon és a fürdő rossz szellőzése,elhelyezése miatt a szoba hátrányára,előszezon miatt szervezett kirándulások nem voltak a honlap hirdetése ellenére,csak egyénileg vehettük igénybe. Minden más rendben volt.
Hotel Solar Nagyatád - BelsőHotel Solar Nagyatád - Környék
2018. november 11.a párjával járt itt
5 napot töltöttünk a szállodában, már a belépéskor kellemes környezet fogadott. A szálloda a városközpontban fekszik, szép helyen, minden könnyen elérhető. Az ellátás kitűnő, a személyzet kedves, minden napra ajánlottak érdekes programokat a korosztálynak megfelelően. Igazán jól éreztük magunkat. Ráférne egy felújítás a szállodára. Ennek ellenére mindenkinek ajánlom.
Kedves Véleményíró !
Köszönjük szépen a dicsérő szavakat, nagyon örülünk, hogy kellemes emlékekkel tért haza szállodánkból.
Továbbá ezúton örömmel tájékoztatjuk, hogy szobáink felújítását elkezdtük, így lehetőség van már un.
Gyenge 2018. július 10.a párjával járt itt
6 éjszakát töltöttünk a szállodában. Már az érkezéskor kellemetlen volt, hogy nincs olyan személyzet, aki segíteni a csomagokat felvinni, de még egy kézikocsit sem tudtak adni, amivel mi vittük volna fel. Idősebb házaspár lévén szívesen igénybe vettünk volna egy ilyen szolgáltatást.
Hotel Solar Nagyatád - Külső képHotel Solar Nagyatád - Környék
Kedves Véleményíró!
Nagyon sajnáljuk, hogy kellemetlen emlékekkel tértek haza szállodánkból.
Szállodánk rendelkezik csomagszállításhoz londiner kocsival, csak jelezni kell az igényt a recepciósnak. Londiner valóban nem dolgozik nálunk, de munkatársaink segítőkészek, és jelzés esetén nagyon szívesen felviszik a vendég csomagjait a szobába.
Átlagos 2018. július 1.gyerekekkel járt itt
A szálloda nagyon szép helyen fekszik a város közepén. Minden közel van: a gyógyfürdő, a posta, múzeumok, gyógyszertár stb. A szállodakellemes hangulatú, szép a az átriumos hal a lifttel. A szoba tágas, jól felszerelt /talán a TV-t kellene lecserélni/ A személyzet kedves, udvarias. Sajnos az étkeztetésről már nem mondható el ennyi jó.
Kedves Véleményíró!

Köszönjük szépen a dícsérő szavakat a városra és szállodánkra vonatkozóan is. Örömmel tájékoztatjuk, hogy már rendelkezünk felújított , un. prémium szobákkal, amelyekben új, nagy képernyős, LCD televízió van.