Nádai Apartman Nagyatád
7500 Nagyatád, Zrínyi u. 61.

Nádai Apartman Nagyatád a térképen

Nádai Apartman Nagyatád értékelése:

2. helyezett a 7 nagyatádi szállás közül
26. helyezett Dél Dunántúlon - 502 szállás közül

Nádai Apartman Nagyatád bemutatkozása

Apartmanunk Nagyatádon, a városi strandtól 300 m-re, a gyógyfürdőtől és a városközponttól 500 m-re található. A legkedvezőbb áron kínálunk szálláslehetőséget, zárt udvarban, két földszinti apartmanunkban. Céges vagy magán pihenni-kikapcsolódni vágyók részére.

Nádai Apartman Nagyatád képei

Nádai Apartman Nagyatád vélemények

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étkezést azért írtam kiválónak, mert habár a szálláshelyen nincs ellátás, a környéken kiváló éttermek vannak. A lakosztály kényelmes volt, kiválóan felszerelt konyha, kedves házigazdák. Kellemes meglepi volt a 25 % - os fürdőbelépő kedvezmény, éltünk is vele. Jó ma parkolási lehetőség. Nagyobb társaságnak is alkalmas lehet a szálláshely.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az apartmán szépen berendezett, tiszta a tulajdonos nagyon kedves és igyekszik minden kérésben segíteni a vendégeknek. Mivel már hüvösseb idö volt a apartmánban meleg kelemes volt. Nyáron lehet az udvaron grillezni és szép üllö garnitura vsn az udvaron. A gyreknek lehet hol játszani a csendes z8rt udvaron.

Wellness Hotel Viktória
Nagyatád
2-5 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Zenit Hotel Vendégház
Vonyarcvashegy
3 nap/2 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaprogramokkal
Érvényes: 2020.04.08-ig

Szállodák Nagyatád környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

NagyatádX