Zsóka53: Hotel Viktória - Wellness Hotel Viktória Nagyatád

Wellness Hotel Viktória Nagyatád értékelése
1. helyezett a 7 nagyatádi szállás közül

Hotel Viktória

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 28.
Minden rendben volt, nagyon jól éreztük magunkat. A karácsonyi vacsora szuper volt, annyit tálaltak fel, hogy meg sem birtuk enni. A wellness szintén nagyon jó volt, teltház volt és mégis volt bőven hely. Köszönjük a lehetőséget.

Szeretnéd követni Zsóka53 felhasználót?    Igen

Wellness Hotel Viktória Nagyatád
7500 Nagyatád
Mártírok u. 20.

2019. november 5.
Tiszta szép környezet. Nagyon kedves, segítőkész személyzet. Bőséges és finom ételek. Nagyon jól éreztük magunkat. Szuper volt a +1 órás távozási lehetőség.

2019. november 1.
Szálloda magában is a hozza a kategóriának megfelelő jellemzőket. Vellness rész kiváló. Étterem szép,kellemes ,rendezett,tiszta. Ételek az elvárásnak részemről teljesen megfelelőek voltak. Személyzet kedves,segítőkész. A szoba volt talán a gyengébb . Zavaró volt kissé az átutazó forgalom....

2019. április 9.
Nem először voltam a Viktória szállodában, mert a legjobb szállás Nagyatádon véleményem szerint. A személyzet nagyon kedves, a konyha kiváló, elhelyezkedése pedig központi és csendes. A fürdő szolgáltatásai nagyon jók, természetesen idősebb korosztálynak szóló szolgáltatásokkal. A gyógyvíz...

Wellness Hotel Viktória, Nagyatád kiemelt csomagajánlatai
 - Zúzmarás pihenés (min. 2 éj)
2-5 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-05 - 2020-02-29
 - Egyedi ajánlatkérés
Érvényes: 2020-01-27 - 2021-01-28
 - Valentin nap édeskettesben (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szobai bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-02-14 - 2020-02-16