Wellness Hotel Viktória Nagyatád
7500 Nagyatád, Mártírok u. 20.

Wellness Hotel Viktória Nagyatád a térképen

Wellness Hotel Viktória Nagyatád értékelése:

1. helyezett a 7 nagyatádi szállás közül
1. helyezett Dél Dunántúlon - 502 szállás közül

Akciós csomagok

Wellness Hotel Viktória Nagyatád bemutatkozása

A nagyatádi Gyógyfürdőtől 150 méterre, a Termál Strand- és Élményfürdőtől 25 perces sétaútra, a belvárosban, de csendes és nyugodt környezetben várja vendégeit a Wellness Hotel Viktória. A település a Balatontól 60 kilométerre, a horvát határ közelében fekszik, ideális lehetőségeket nyújtva a kikapcsolódásra.

Wellness Hotel Viktória Nagyatád képei

Wellness Hotel Viktória Nagyatád vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 5.
Tiszta szép környezet. Nagyon kedves, segítőkész személyzet. Bőséges és finom ételek. Nagyon jól éreztük magunkat. Szuper volt a +1 órás távozási lehetőség.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 1.
Szálloda magában is a hozza a kategóriának megfelelő jellemzőket. Vellness rész kiváló. Étterem szép,kellemes ,rendezett,tiszta. Ételek az elvárásnak részemről teljesen megfelelőek voltak. Személyzet kedves,segítőkész. A szoba volt talán a gyengébb . Zavaró volt kissé az átutazó forgalom. Összességében jól éreztük magunkat.

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 9.
Nem először voltam a Viktória szállodában, mert a legjobb szállás Nagyatádon véleményem szerint. A személyzet nagyon kedves, a konyha kiváló, elhelyezkedése pedig központi és csendes. A fürdő szolgáltatásai nagyon jók, természetesen idősebb korosztálynak szóló szolgáltatásokkal. A gyógyvíz csodálatos, a fürdő nem túlzsúfolt.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
Ár érték arányban nagyon jó szálloda. Remek wellness jó szobák udvarias segítőkész személyzet és nagyon jó konyha finom fogásokkal. csak ajánlani tudom.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Nem kritikaként, inkább segítségként megemlíteném, hogy a reggeli péksütemény, kenyér választékba több barna, ill. magos terméket kellene beiktatni, ha nem lehet beszerezni mert ünnepnapok vannak, akkor előtte beszerezni, mivel ezek általában napokig elállnak. A 2. emeleti tetőtéri ablakokat szigetelni kellene jobban, mivel nagyon behúz rajtuk a hideg levegő.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Nagyon kellemes hely,családias hangulat,kiváló ételek,kényelmes szoba,nagyon jól éreztük magunkat,bár az időjárás nem volt kegyes hozzánk. gyerekkel egy kicsit nehéz volt programot csinálni,de nem nagy távolságokra találtunk lehetőséget az időtöltésre. a szálloda kiváló adottságokkal rendelkezik,szivesen megyünk máskor is ide pihenni.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 10.
Szépen felújított, rendkívül családias hangulatú szállodában voltunk. A személyzet nagyon-nagyon kedves és segítőkész. A szobák praktikusak, tiszták. Az ágyak kényelmesek, bár az ágynemű kisség meleg, így a légkondicionálást szükség volt használni. A wellness részlegben tökéletes tisztaság, a vízminőség is kifogástalan.

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. július 4.
A hotel tiszta, tele gyönyörű virággal, a személyzet kedves a wellnes csodás. Az ételek elegendőek voltak. A választék bőséges.Igazán családias hangulatú pihenésben volt részem. A város tisztasága és jó levegője, a parkok rendezettsége teljesen elbűvölt. A termálfürdő kellemes gyógyvize felüdülés a séták után.

2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 22.
Rövid, egy-éjszakás pihenést töltöttünk el a hotelben, a várakozásainkat felülmúlta mind a kiszolgálás, mind a kényelem, a tisztaság, az ételek, és a wellness részleg is. Külön kiemelném a személyzet kedvességét, segítőkészségét! A város nagyon hangulatos, mindenképpen megér egy hosszabb sétát. Valószínűleg még vissza fogunk térni egy kis pihenésre!

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 28.
Minden rendben volt, nagyon jól éreztük magunkat. A karácsonyi vacsora szuper volt, annyit tálaltak fel, hogy meg sem birtuk enni. A wellness szintén nagyon jó volt, teltház volt és mégis volt bőven hely. Köszönjük a lehetőséget.

Nagyatád
2-5 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Érvényes: 2021.01.22-ig
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 8.991,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Főnix Club Hotel & Wellness
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.11-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, zenés esttel, gyermekprogramokkal
Érvényes: 2020.02.02-ig
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.15. - 2020.10.31.
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, wellness teával. fürdőköpeny és szauna-lepedő használattal, sportos programokkal, játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Kardosfa
Zselickisfalud
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, belépővel, wellness-részleg és teniszpálya használattal
Érvényes: 2020.05.31-ig
Palace Hotel
4 nap/3 éjszaka 13.835 - 17.364,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, welcome pezsgővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.08-ig
Ensana Thermal Aqua
3 nap/2 éjszaka 22.275 - 26.775,- Ft/fő/éj között: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, W-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Nagyatád
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szobai bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.

Szállodák Nagyatád környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

NagyatádX