Wellness Hotel Viktória Nagyatád
7500 Nagyatád, Mártírok u. 20.

Wellness Hotel Viktória Nagyatád a térképen

Wellness Hotel Viktória Nagyatád értékelése:

1. helyezett a 7 nagyatádi szállás közül
6. helyezett Dél Dunántúlon - 506 szállás közül

Akciós csomagok

Wellness Hotel Viktória Nagyatád bemutatkozása

A nagyatádi Gyógyfürdőtől 150 méterre, a Termál Strand- és Élményfürdőtől 25 perces sétaútra, a belvárosban, de csendes és nyugodt környezetben várja vendégeit a Wellness Hotel Viktória. A település a Balatontól 60 kilométerre, a horvát határ közelében fekszik, ideális lehetőségeket nyújtva a kikapcsolódásra.

Wellness Hotel Viktória Nagyatád képei

Wellness Hotel Viktória Nagyatád vélemények

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 29.
Amúgy jó lett volna szinte minden, (6 fővel voltunk 3 éjszakát) de ez az első hely (nagyon sok helyen jártam, kb. 50 Mo-i Hotelben), ahol záró nap a wellnesst a kicsekkolási időpontunkig (11:00) nem lehetett igénybe venni, ill. reggel sem, még a medencében 1 percnyi úszást sem, külön kérésemre sem. Aztán ezt elmagyarázhattam a 3 éves kis karúszós Keresztfiamnak.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 5.
Tiszta szép környezet. Nagyon kedves, segítőkész személyzet. Bőséges és finom ételek. Nagyon jól éreztük magunkat. Szuper volt a +1 órás távozási lehetőség.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 1.
Szálloda magában is a hozza a kategóriának megfelelő jellemzőket. Vellness rész kiváló. Étterem szép,kellemes ,rendezett,tiszta. Ételek az elvárásnak részemről teljesen megfelelőek voltak. Személyzet kedves,segítőkész. A szoba volt talán a gyengébb . Zavaró volt kissé az átutazó forgalom. Összességében jól éreztük magunkat.

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 9.
Nem először voltam a Viktória szállodában, mert a legjobb szállás Nagyatádon véleményem szerint. A személyzet nagyon kedves, a konyha kiváló, elhelyezkedése pedig központi és csendes. A fürdő szolgáltatásai nagyon jók, természetesen idősebb korosztálynak szóló szolgáltatásokkal. A gyógyvíz csodálatos, a fürdő nem túlzsúfolt.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
Ár érték arányban nagyon jó szálloda. Remek wellness jó szobák udvarias segítőkész személyzet és nagyon jó konyha finom fogásokkal. csak ajánlani tudom.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Nem kritikaként, inkább segítségként megemlíteném, hogy a reggeli péksütemény, kenyér választékba több barna, ill. magos terméket kellene beiktatni, ha nem lehet beszerezni mert ünnepnapok vannak, akkor előtte beszerezni, mivel ezek általában napokig elállnak. A 2. emeleti tetőtéri ablakokat szigetelni kellene jobban, mivel nagyon behúz rajtuk a hideg levegő.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Nagyon kellemes hely,családias hangulat,kiváló ételek,kényelmes szoba,nagyon jól éreztük magunkat,bár az időjárás nem volt kegyes hozzánk. gyerekkel egy kicsit nehéz volt programot csinálni,de nem nagy távolságokra találtunk lehetőséget az időtöltésre. a szálloda kiváló adottságokkal rendelkezik,szivesen megyünk máskor is ide pihenni.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 10.
Szépen felújított, rendkívül családias hangulatú szállodában voltunk. A személyzet nagyon-nagyon kedves és segítőkész. A szobák praktikusak, tiszták. Az ágyak kényelmesek, bár az ágynemű kisség meleg, így a légkondicionálást szükség volt használni. A wellness részlegben tökéletes tisztaság, a vízminőség is kifogástalan.

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. július 4.
A hotel tiszta, tele gyönyörű virággal, a személyzet kedves a wellnes csodás. Az ételek elegendőek voltak. A választék bőséges.Igazán családias hangulatú pihenésben volt részem. A város tisztasága és jó levegője, a parkok rendezettsége teljesen elbűvölt. A termálfürdő kellemes gyógyvize felüdülés a séták után.

2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 22.
Rövid, egy-éjszakás pihenést töltöttünk el a hotelben, a várakozásainkat felülmúlta mind a kiszolgálás, mind a kényelem, a tisztaság, az ételek, és a wellness részleg is. Külön kiemelném a személyzet kedvességét, segítőkészségét! A város nagyon hangulatos, mindenképpen megér egy hosszabb sétát. Valószínűleg még vissza fogunk térni egy kis pihenésre!

Nagyatád
2-5 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.15-ig
Nagyatád
3-5 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éjtől: félpanziós ellátással, kisvasutazással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.01-ig
Hotel Solar
Nagyatád
6 nap/5 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délben levessel, gyógykezelésekkel, fürdőbelépővel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Joó-Elite Apartmanok
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 5.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.09.15. - 2021.09.30.
Zarándokszállás
Csurgó
2 nap/1 éjszaka 2.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.04-ig
Hévíz Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2021.08.04-ig
Astoria Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.01. - 2021.08.04.
Hotel Kardosfa
Zselickisfalud
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, belépőkkel, wellness-részleg és teniszpálya használattal
Érvényes: 2020.08.31-ig
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 18.300 - 40.150,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.04-ig
Kolping Hotel Spa & Family Resort
Alsópáhok
2 nap/1 éjszaka 23.500 - 38.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fedett és szabadtéri családi élményfürdővel, babaúszással, fitness terem használattal, egyedülálló játékbirodalommal, gyermek programokkal, korlátlan internet-és telefonhasználattal
Érvényes: 2020.12.29-ig
Hotel Halászkert
Badacsony
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Nagyatád
2-5 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.09.30.

Szállodák Nagyatád környékén
Palace Hotel  Hévíz
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)

NagyatádX