Csáki: Mesés pihenés - Wellness Hotel Viktória Nagyatád

Wellness Hotel Viktória Nagyatád értékelése
1. helyezett a 7 nagyatádi szállás közül

Mesés pihenés

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. július 4.
A hotel tiszta, tele gyönyörű virággal, a személyzet kedves a wellnes csodás. Az ételek elegendőek voltak. A választék bőséges.Igazán családias hangulatú pihenésben volt részem. A város tisztasága és jó levegője, a parkok rendezettsége teljesen elbűvölt. A termálfürdő kellemes gyógyvize felüdülés a séták után.

Szeretnéd követni Csáki felhasználót?    Igen

Wellness Hotel Viktória Nagyatád
7500 Nagyatád
Mártírok u. 20.

2019. december 29.
Amúgy jó lett volna szinte minden, (6 fővel voltunk 3 éjszakát) de ez az első hely (nagyon sok helyen jártam, kb. 50 Mo-i Hotelben), ahol záró nap a wellnesst a kicsekkolási időpontunkig (11:00) nem lehetett igénybe venni, ill. reggel sem, még a medencében 1 percnyi úszást sem, külön kérésemre...

2019. november 5.
Tiszta szép környezet. Nagyon kedves, segítőkész személyzet. Bőséges és finom ételek. Nagyon jól éreztük magunkat. Szuper volt a +1 órás távozási lehetőség.

2019. november 1.
Szálloda magában is a hozza a kategóriának megfelelő jellemzőket. Vellness rész kiváló. Étterem szép,kellemes ,rendezett,tiszta. Ételek az elvárásnak részemről teljesen megfelelőek voltak. Személyzet kedves,segítőkész. A szoba volt talán a gyengébb . Zavaró volt kissé az átutazó forgalom....

Wellness Hotel Viktória, Nagyatád kiemelt csomagajánlatai
 - Boldog Új Évet! (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 22.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-28 - 2021-01-03
 - Karácsonyi lázban (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 12.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi vacsorával, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-23 - 2020-12-27
 - Viktória őszi tipp (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-01 - 2020-10-31