Erdődi Judit: Igazi pihentető kikapcsolódás - Wellness Hotel Viktória Nagyatád

Wellness Hotel Viktória Nagyatád értékelése
1. helyezett a 7 nagyatádi szállás közül

Igazi pihentető kikapcsolódás

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 9.
Nem először voltam a Viktória szállodában, mert a legjobb szállás Nagyatádon véleményem szerint. A személyzet nagyon kedves, a konyha kiváló, elhelyezkedése pedig központi és csendes. A fürdő szolgáltatásai nagyon jók, természetesen idősebb korosztálynak szóló szolgáltatásokkal. A gyógyvíz csodálatos, a fürdő nem túlzsúfolt. A gyógycsomag olcsónak mondható a szolgáltatásokat figyelembe véve. Máskor is szívesen veszem igénybe a szállodát és fürdőt.

Szeretnéd követni Erdődi Judit felhasználót?    Igen

Wellness Hotel Viktória Nagyatád
7500 Nagyatád
Mártírok u. 20.

2019. december 29.
Amúgy jó lett volna szinte minden, (6 fővel voltunk 3 éjszakát) de ez az első hely (nagyon sok helyen jártam, kb. 50 Mo-i Hotelben), ahol záró nap a wellnesst a kicsekkolási időpontunkig (11:00) nem lehetett igénybe venni, ill. reggel sem, még a medencében 1 percnyi úszást sem, külön kérésemre...

2019. november 5.
Tiszta szép környezet. Nagyon kedves, segítőkész személyzet. Bőséges és finom ételek. Nagyon jól éreztük magunkat. Szuper volt a +1 órás távozási lehetőség.

2019. november 1.
Szálloda magában is a hozza a kategóriának megfelelő jellemzőket. Vellness rész kiváló. Étterem szép,kellemes ,rendezett,tiszta. Ételek az elvárásnak részemről teljesen megfelelőek voltak. Személyzet kedves,segítőkész. A szoba volt talán a gyengébb . Zavaró volt kissé az átutazó forgalom....

Wellness Hotel Viktória, Nagyatád kiemelt csomagajánlatai
 - Húsvéti wellness (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, erdei kisvasutazással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-04-10 - 2020-04-14
 - Zúzmarás pihenés (min. 2 éj)
2-5 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-05 - 2020-02-29
 - Tavaszi wellness zsongás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fiinternet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-03-01 - 2020-04-30