JOST: Kellemes hétvégét töltöttünk a hotelben. - Wellness Hotel Viktória Nagyatád

Wellness Hotel Viktória Nagyatád értékelése
1. helyezett a 7 nagyatádi szállás közül

Kellemes hétvégét töltöttünk a hotelben.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 1.
Szálloda magában is a hozza a kategóriának megfelelő jellemzőket. Vellness rész kiváló. Étterem szép,kellemes ,rendezett,tiszta. Ételek az elvárásnak részemről teljesen megfelelőek voltak. Személyzet kedves,segítőkész. A szoba volt talán a gyengébb . Zavaró volt kissé az átutazó forgalom. Összességében jól éreztük magunkat.

Kényelem (szoba): Átlagos
Étkezés:
Elhelyezkedés: Átlagos

Szeretnéd követni JOST felhasználót?    Igen

Wellness Hotel Viktória Nagyatád
7500 Nagyatád
Mártírok u. 20.

2019. november 5.
Tiszta szép környezet. Nagyon kedves, segítőkész személyzet. Bőséges és finom ételek. Nagyon jól éreztük magunkat. Szuper volt a +1 órás távozási lehetőség.

2019. április 9.
Nem először voltam a Viktória szállodában, mert a legjobb szállás Nagyatádon véleményem szerint. A személyzet nagyon kedves, a konyha kiváló, elhelyezkedése pedig központi és csendes. A fürdő szolgáltatásai nagyon jók, természetesen idősebb korosztálynak szóló szolgáltatásokkal. A gyógyvíz...

2019. január 6.
Ár érték arányban nagyon jó szálloda. Remek wellness jó szobák udvarias segítőkész személyzet és nagyon jó konyha finom fogásokkal. csak ajánlani tudom.

Wellness Hotel Viktória, Nagyatád kiemelt csomagajánlatai
 - Zúzmarás pihenés (min. 2 éj)
2-5 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-05 - 2020-02-29
 - Egyedi ajánlatkérés
Érvényes: 2020-01-23 - 2021-01-24
 - Valentin nap édeskettesben (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szobai bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-02-14 - 2020-02-16