Balázs 79: Kellemes karácsony - pitiáner-szánalmas befejezéssel - Wellness Hotel Viktória Nagyatád

Wellness Hotel Viktória Nagyatád értékelése
1. helyezett a 7 nagyatádi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Kellemes karácsony - pitiáner-szánalmas befejezéssel

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 29.
Amúgy jó lett volna szinte minden, (6 fővel voltunk 3 éjszakát) de ez az első hely (nagyon sok helyen jártam, kb. 50 Mo-i Hotelben), ahol záró nap a wellnesst a kicsekkolási időpontunkig (11:00) nem lehetett igénybe venni, ill. reggel sem, még a medencében 1 percnyi úszást sem, külön kérésemre sem. Aztán ezt elmagyarázhattam a 3 éves kis karúszós Keresztfiamnak. Példátlan. Pitiáner. Szánalmas. Ezzel "mindössze" annyit értek el, hogy vissza nem megyünk, ill. senkinek nem ajánlom.

Személyzet: Szörnyű

Wellness Hotel Viktória Nagyatád
7500 Nagyatád
Mártírok u. 20.

2019. november 5.
Tiszta szép környezet. Nagyon kedves, segítőkész személyzet. Bőséges és finom ételek. Nagyon jól éreztük magunkat. Szuper volt a +1 órás távozási lehetőség.

2019. november 1.
Szálloda magában is a hozza a kategóriának megfelelő jellemzőket. Vellness rész kiváló. Étterem szép,kellemes ,rendezett,tiszta. Ételek az elvárásnak részemről teljesen megfelelőek voltak. Személyzet kedves,segítőkész. A szoba volt talán a gyengébb . Zavaró volt kissé az átutazó forgalom....

2019. április 9.
Nem először voltam a Viktória szállodában, mert a legjobb szállás Nagyatádon véleményem szerint. A személyzet nagyon kedves, a konyha kiváló, elhelyezkedése pedig központi és csendes. A fürdő szolgáltatásai nagyon jók, természetesen idősebb korosztálynak szóló szolgáltatásokkal. A gyógyvíz...

Wellness Hotel Viktória, Nagyatád kiemelt csomagajánlatai
 - Egynapos wellness romantika kettesben
Akár 1 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, romantikus szoba bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-03-05 - 2020-06-01
 - Pihenés májusban
Érvényes: 2020-05-29 - 2020-05-31
 - Szeptemberi áreső Nagyatádon (min. 2 éj)
2-5 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-09-01 - 2020-09-30