Széchenyi István Nagycenk

Szobor
Széchenyi István Nagycenk
Széchenyi István NagycenkSzéchenyi István Nagycenk

Széchenyi István Nagycenk bemutatkozása

Gróf Széchenyi István szobrát 1897. szeptember 12-én avatták fel. Az adományokból fedezett szobrot Strobl Alajos és Hild Károly készítették el.

Fagus Hotel Sopron - Kedvezményes ajánlat
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Széchenyi István Nagycenk vélemények

2083
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 682 városban járt márFelfedező - 2240 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43055 feltöltött kép
Érdekes 2023. október 23.egyedül járt itt
A napokban már értékeltem, elveszett valahol. Úgy emlékszem, valami ilyeneket írtam, hogy Nagycenken azért kötelességünk megnézni a legnagyobb magyar hagyatékát, emlékeit, a rá utaló nyomokat. És akkor nyilván a Széchenyi szobrot is a Széchenyi téren.
Széchenyi István Nagycenk - Külső képSzéchenyi István Nagycenk - EgyébSzéchenyi István Nagycenk - Egyéb