Gastroangel: Nagyon boldog születésnap! - Piroska Étterem Nagydorog

1. helyezett az 1 nagydorogi étterem közül

Nagyon boldog születésnap!

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Családommal jártunk itt nagymamám születésnapját ünnepelni. Foglaltunk előre asztalt, ami nagyon ízlésesen megterítve és feldíszítve várt ránk. Aztán étlapról választottunk ételt, ami nagyon bőséges kínálattal bírt, a pincér lány segító ajánlásával kiválasztottuk az ételeket, és bár elég sokan voltak rajtunk kívül is, nagyon hamar elkészült minden. Külön jól eső érzés volt, hogy a szülinapos nagyimnak a vacsora végén egy szál rózsával kedveskedtek az étterem dolgozói! Köszönjük!! Az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak! A gyerekek pedig a várakozás alatt színezőt kaptak! Így nem unatkoztak ők sem. Minden fantasztikus volt! Biztos hogy törzsvendégek leszünk!
És mindenkinek csak ajánlani tudom!!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Gastroangel felhasználót?    Igen

7044 Nagydorog
Petőfi u. 1.

2018. augusztus 6.
Egy hétfő délután hazafelé menet ugrottunk be a férjemmel. Bár ne tettük volna! Előttünk csak egy pár volt, akik éppen elmenőben voltak. Az ital rendelésnél még nem volt nagy probléma, de alkoholmentes sör sajnos nem volt. A pincér lány már az elején közölte, hogy csirkemell nincsen, így az amúgy...