Piroska Étterem Nagydorog
7044 Nagydorog, Petőfi u. 1.

Piroska Étterem Nagydorog a térképen

Szállások Nagydorog városában
Wellness csomagok Nagydorog városában

Piroska Étterem Nagydorog vélemények

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 11.
Nem gondolná az ember, de van ilyen. Bugrottunk, a felszolgálók a teraszon elég kellemesen kávézgattak amikor megjelentünk. Egy asztalt nem sikerült lepakolniuk, egy kávéscsésze volt koszosan. A mi asztalunkon 3-4 napos rízsmaradék, iszonyatosan retkes székek. Majd a hölgy megjelent, hogy kérünk e étlapot, mondtuk persze, már ez nem tetszett neki, majd letette az asztalunkra.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hétfő délután hazafelé menet ugrottunk be a férjemmel. Bár ne tettük volna! Előttünk csak egy pár volt, akik éppen elmenőben voltak. Az ital rendelésnél még nem volt nagy probléma, de alkoholmentes sör sajnos nem volt. A pincér lány már az elején közölte, hogy csirkemell nincsen, így az amúgy is karcsú étlap rögtön néhány ételre szűkült.

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családommal jártunk itt nagymamám születésnapját ünnepelni. Foglaltunk előre asztalt, ami nagyon ízlésesen megterítve és feldíszítve várt ránk. Aztán étlapról választottunk ételt, ami nagyon bőséges kínálattal bírt, a pincér lány segító ajánlásával kiválasztottuk az ételeket, és bár elég sokan voltak rajtunk kívül is, nagyon hamar elkészült minden.

Mobilról küldte. | 2016. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. november 14.
Osztâlytalálkozonk volt a hétvégén, amit itt ünnepeltünk. És csak jót tudnék rá mondani! Külön köszönet a tulajnak hogy külföldi révén telefonon és e-mailen keresztül sikerült mindent lebeszélnünk, és minden a megbeszéltek szerint volt. Az ételek isteni finomak voltak, roppant bőségesek, az árak teljesen elfogadhatóak, a kiszolgálók pedig nagyon kedvesek!
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ezt meg kell írni, hogy okuljanak belőle. Régóta virít ott a Piroska a forgalmas út mentén és csak most próbáltuk ki öcsémmel. Bárcsak ne tettük volna. A helyi viszonylatban normálisnak kinéző étlapon ki is választottuk a kiszemelt ételt. Odajött az egyébként kedves fiatal pincérlány és elvette kedvünket a válogatástól. Csak rántott hús van és csak rizzsel.

Legnépszerűbb csomagok Nagydorogon és környékén
Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 4.200 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.26. - 2021.09.26.
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, parkolással, kerékpár bérlési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.02. - 2021.12.19.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 18.000 - 24.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.26. - 2021.09.26.
Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szoba bekészítéssel, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.30. - 2020.10.23.
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 14.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.30.

Szállodák Nagydorog környékén
Zichy Park Hotel Nagydorog
Vital Hotel Nautis Nagydorog
Őszi hétvége (min. 2 éj)
Lazítás a Zichy Birtokon (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Piroska Étterem NagydorogX