Piroska Étterem Nagydorog
7044 Nagydorog, Petőfi u. 1.

Piroska Étterem Nagydorog a térképen

Wellness csomagok Nagydorog városában

Piroska Étterem Nagydorog vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hétfő délután hazafelé menet ugrottunk be a férjemmel. Bár ne tettük volna! Előttünk csak egy pár volt, akik éppen elmenőben voltak. Az ital rendelésnél még nem volt nagy probléma, de alkoholmentes sör sajnos nem volt. A pincér lány már az elején közölte, hogy csirkemell nincsen, így az amúgy is karcsú étlap rögtön néhány ételre szűkült.

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családommal jártunk itt nagymamám születésnapját ünnepelni. Foglaltunk előre asztalt, ami nagyon ízlésesen megterítve és feldíszítve várt ránk. Aztán étlapról választottunk ételt, ami nagyon bőséges kínálattal bírt, a pincér lány segító ajánlásával kiválasztottuk az ételeket, és bár elég sokan voltak rajtunk kívül is, nagyon hamar elkészült minden.

Mobilról küldte. | 2016. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. november 14.
Osztâlytalálkozonk volt a hétvégén, amit itt ünnepeltünk. És csak jót tudnék rá mondani! Külön köszönet a tulajnak hogy külföldi révén telefonon és e-mailen keresztül sikerült mindent lebeszélnünk, és minden a megbeszéltek szerint volt. Az ételek isteni finomak voltak, roppant bőségesek, az árak teljesen elfogadhatóak, a kiszolgálók pedig nagyon kedvesek!
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ezt meg kell írni, hogy okuljanak belőle. Régóta virít ott a Piroska a forgalmas út mentén és csak most próbáltuk ki öcsémmel. Bárcsak ne tettük volna. A helyi viszonylatban normálisnak kinéző étlapon ki is választottuk a kiszemelt ételt. Odajött az egyébként kedves fiatal pincérlány és elvette kedvünket a válogatástól. Csak rántott hús van és csak rizzsel.

Legnépszerűbb csomagok Nagydorogon és környékén
Tó Szálló
Dunapataj
3 nap/2 éjszaka 6.748,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.06. - 2020.09.30.
Pilvax Hotel
Kalocsa
4 nap/3 éjszaka 5.267,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna és pihenő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.12.18.
Világos Hotel
Balatonvilágos
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szezonálisan saját stranddal, játszószoba használattal, parkolással
2020.06.04. - 2020.10.24.
Tókert Fogadó
Nagymányok
4 nap/3 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.

Szállodák Nagydorog környékén
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Nagydorog
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Zichy Park Hotel Nagydorog
Vital Hotel Nautis Nagydorog
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)

Piroska Étterem NagydorogX