Piroska Étterem Nagydorog
7044 Nagydorog, Petőfi u. 1.

Piroska Étterem Nagydorog a térképen

Szállások Nagydorog városában
Wellness csomagok Nagydorog városában

Piroska Étterem Nagydorog vélemények

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 11.
Nem gondolná az ember, de van ilyen. Bugrottunk, a felszolgálók a teraszon elég kellemesen kávézgattak amikor megjelentünk. Egy asztalt nem sikerült lepakolniuk, egy kávéscsésze volt koszosan. A mi asztalunkon 3-4 napos rízsmaradék, iszonyatosan retkes székek. Majd a hölgy megjelent, hogy kérünk e étlapot, mondtuk persze, már ez nem tetszett neki, majd letette az asztalunkra.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hétfő délután hazafelé menet ugrottunk be a férjemmel. Bár ne tettük volna! Előttünk csak egy pár volt, akik éppen elmenőben voltak. Az ital rendelésnél még nem volt nagy probléma, de alkoholmentes sör sajnos nem volt. A pincér lány már az elején közölte, hogy csirkemell nincsen, így az amúgy is karcsú étlap rögtön néhány ételre szűkült.

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családommal jártunk itt nagymamám születésnapját ünnepelni. Foglaltunk előre asztalt, ami nagyon ízlésesen megterítve és feldíszítve várt ránk. Aztán étlapról választottunk ételt, ami nagyon bőséges kínálattal bírt, a pincér lány segító ajánlásával kiválasztottuk az ételeket, és bár elég sokan voltak rajtunk kívül is, nagyon hamar elkészült minden.

Mobilról küldte. | 2016. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. november 14.
Osztâlytalálkozonk volt a hétvégén, amit itt ünnepeltünk. És csak jót tudnék rá mondani! Külön köszönet a tulajnak hogy külföldi révén telefonon és e-mailen keresztül sikerült mindent lebeszélnünk, és minden a megbeszéltek szerint volt. Az ételek isteni finomak voltak, roppant bőségesek, az árak teljesen elfogadhatóak, a kiszolgálók pedig nagyon kedvesek!
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ezt meg kell írni, hogy okuljanak belőle. Régóta virít ott a Piroska a forgalmas út mentén és csak most próbáltuk ki öcsémmel. Bárcsak ne tettük volna. A helyi viszonylatban normálisnak kinéző étlapon ki is választottuk a kiszemelt ételt. Odajött az egyébként kedves fiatal pincérlány és elvette kedvünket a válogatástól. Csak rántott hús van és csak rizzsel.

Legnépszerűbb csomagok Nagydorogon és környékén
Tókert Fogadó
Nagymányok
4 nap/3 éjszaka 7.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorákkal, úszómedence, szauna és jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.14. - 2021.07.01.
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
5 nap/4 éjszaka 14.113,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő süteménnyel, wellness részleg és fitnesz terem használattal, kerékpárbérléssel, parkolással
2021.09.01. - 2021.12.20.
Szálka
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2021.02.01. - 2021.12.28.
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 11.475 - 14.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna és fitness terem használattal, játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.21. - 2022.12.18.

Szállodák Nagydorog környékén
Vital Hotel Nautis Nagydorog
Tókert Fogadó Nagydorog
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Erzsébet Nagy Szálloda Nagydorog
Az Erzsébet Nagy Szálloda közvetlenül a Duna part mellett, Paks belvárosában kínálja...
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Aktív pihenés természetkedvelőknek (min. 3 éj)
Őszi-téli akciós hétköznapok 3=4

Piroska Étterem NagydorogX