Erdő mélyén

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments NagyhutaKőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta a térképen

Átlagos 2014. augusztusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2014. augusztus 25.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Augusztus végén töltöttünk párommal egy hosszú hétvégét Kőkapun a Hotelben.
Hát...őszintén...nem biztos, hogy találó a szlogenjük, mi szerint: "Ahol a csend kezdődik"
Kezdeném az odautazással. A címük: Nagyhuta, Kőkapu u.2.
Rögtön elmondanám, hogy valóban térképre van szorulva az ember, amivel még nem is lenne gond, mivel nincs térerő, sem gps, sem telefon nem működik,ezért térkép szerint próbáltuk megtalálni a Hotelt. Kishuta után Nagyhutára érkeztünk, ahol vége is lett az útnak nagy "zsákutca" táblával és se tovább, de a vadászkastélynak nyoma sem volt. DE MÉG KITÁBLÁZVA SEM A ÚT MELLETT!!!!!! Majd egy segítőkész járókelő felhomályosított bennünket, hogy hát a szállásunk az Kőkapun van, az erdő mélyén, a civilizációtól kb. 5km-re...Ennyit a pontos címükről.
A hotel éppen tele volt gyerekes, családos párokkal.
Köztudott, hogy ide pihenni járnak emberek, (mi is ezért választottuk volna a helyet) nem gyerekricsajra lefeküdni, felkelni, de elmondanám, hogy sajnos nincs is lehetőség a gyerekeket "lefárasztani".
TEHÁT GYEREKESEKNEK NEM AJÁNLOM A HELYET!!!!
A recepciós hölgy még tanulhatna a tájékoztatásokat illetően! Sok mindenről nem volt fogalma, bármit is kérdeztünk a környékkel kapcsolatban. A szobánkban 160x200as, kényelmetlen ágy volt (nekünk tetőtéri szoba jutott), hűtőszekrény üzemen kívül, a kis tv (max.20x20-as) éppen a halálán volt, 8 csatornából 4 működött a többin "hangyák harca vetítés.
A szobák falai papír vékonyak, szinte mindent hallani a szomszéd szobából, még a halk beszédet is.
Az egy órás bowling lehetőséget nem lehet kihasználni, hiszen aki nem tudja túrával lefoglalni magát, a szállodába "szorul" és tesz rá jó nagyot, hogy már 1,5 órája gurítja a golyókat ill. hogy vannak más vendégek is, akik ki szeretnék próbálni a játékot.
A wellness részleg egy 18fokos medencéből, 2 jakuzziból + 1 szaunából állt. Az egyik jakuzzi nem működött, a másikban a víz tiszta hajcsomós és lepedékes, piszkos volt. A szaunára azt mondom: még elmegy. Jelezném, hogy a wellness részlegbe udvaron keresztül lehet bejutni, tehát "meleg ruha" és/vagy köntös mindenképpen javasolt.
Étkezés a holtellel szembeni 3 forrás étteremben...ezzel talán annyira még nem is volt gond. Max. hogy gyerekbőgés kíséretében tudott mindenki reggelizni és vacsorázni.
2 féle leves ill. 2 féle főfogásválaszték vacsoránál. Semmi extra, mint azt korábbi értékelő társainktól olvashattuk.
Összesítve, ha a természet ill. a környezet nem lett volna
gyönyörű és lélegzetelállító a hétvége negatív értékelést kapott volna, de hát sajnos ennyire telik egy ***-os szállodában.
Személyzet:Átlagos
Étkezés:Szörnyű
Elhelyezkedés:

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments további értékelései

2023.11.07gyerekekkel
A természeti környezet gyönyörű, a tó, a kisvasút, szuper hely akár kisgyerekes családoknak is. A hotel és az étterem személyzete nagyon kedves, segítőkész. Az éttermi felhozatal nagyon hullámzó, van ami nagyon finom (de ez is inkább az a la carte menü) és van ami nagyon gyenge sajnos....
2023.08.14gyerekekkel
Már a megérkezésünk napján kellemes élmény volt, hogy a recepciós hölgy kedvesen fogadott és megmutatta a szállást! Mi az apartmanban szálltunk meg egy hétig! Patyolattiszta szobák, nagy terek. Külön örültünk azabc-nek és a minden igényt kielégítő prospektusnak! Teljesen felszerelt konyha...
2023.06.23a párjával
A neten akadtam rá egy akciós ajánlatra, ahol a vadászkastélyhoz tartozó egyik apartmanban töltöttünk 3 napot. Remek választás volt. Jól felszerelt, tágas lakótér, kényelmes fekhely várt minket. Közvetlen, kedves volt a személyzet, bármiben segítségünkre voltak. A kastélyban használtuk a wellnes...

A Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments legnépszerűbb csomagjai

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval