Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta ★★★

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta
3994 Nagyhuta, Kőkapu u. 2.

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta a térképen

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta értékelése:

1. helyezett az 1 nagyhutai szállás közül

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta képei

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
Visszatértünk. Elsősorban a táj, a környezet miatt, de a szálláshellyel sem volt problémánk. Tiszta a szoba, nem hiányoltunk semmit. A vacsora választék és minőség számomra kifogásolható, nem találtam diétámnak megfelelő ételt. Szerintem más is lehet glutén, laktóz és egyéb érzékenységgel megáldott :(
A természet, a kisvonat, a túrázás, a biciklizés lehetősége kárpótolt bennünket.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
A szoba nagyon sötét, a wellness részleg nyitva tartása nagyon korlátozott
(14 órától), a szobához tartozó terasz tisztasága gyenge.
Reggeli megfelelő, a vacsora egyhangú, jellegtelen.
Ez nem a szálláshely hibája, de a környezet eléggé elhanyagolt.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
A szobát 3 személyre foglaltam.Szék,pohár,kéztörlő csak kettő volt kikészítve,kérésünkre pótolták a szék kivételével.Az reggelihez hiányoltuk a kávét,vásárolni lehetett.A pincérekkel meg voltunk elégedve.Segítőkészek voltak.A recepciós hölgy nem volt túl udvarias .

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon vegyes érzelmeim vannak. . . A hely kitűnőnek tűnt elsőre, de aztán a magyar valóságba cseppentünk. Miért is? A Károlyi vadászkastélyban kaptunk szállást, ami önmagában egy múzeum, lakosztály 3 csemetével. . . Csoda. De itt ki is merült az élmény. A szobánk tele volt katicabogárral, értsd ahogy írom, tele, mindenütt, falon, ágyban, függönyön, padlón, repülve, mászva, zizegve.
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda gyönyörű környezetben van. Nincs mobil és internet hozzáférés - valóban nagy és pihentető a csönd. A szálloda vonalas telefonján lehet kapcsolatot tartani a "külvilággal". Az étterem jó, de az ételek választéka nem túl széles. A wellness részleg meglehetősen kicsi, nagyon kevés a pihenő nyugágy. A szoba tiszta, de a "francia ágy" inkább másfél személyes mintsem kettő.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.
Gyönyörű helyszín , kedves személyzet . A reggeli és a vacsora is finom volt . Talán a televízióra több figyelmet fordíthatnának . pár csatorna van és az is rossz minőségben . A wellnes szép és felújított . A környék csendje szinte félelmetes , este már madárhang sem nagyon volt . Túra útvonalak , erdei kisvasút , terepjáró túra . Ezeket tudom ajánlani .

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 30.
Kíváló elhelyezkedés.Sajnos légkondicionálás nincs a szállodába ami a tetőtérben nagy melegben kicsit elviselhetetlenné teszi a tartózkodást. Nincs szúnyogháló, így a nyitott ablak se jelenthet megoldást. Nincs internet elérhetőség sem. A wellnes részleg szép és tiszta. A étterem átlagosan mondható. A személyzet kedves.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Olyan helyre vágytunk ahol kevés az ember.Ez így is volt,ez egy kisseb szálloda amely megfelelt az igenyeinknek. A reggeli választéka elegendő volt,de a vacsora az egy kicsit gyenge. Ezen javithatnanak.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 6.
Csodálatos helyen épült a szálloda. Kiváló a felújított velnesz-részleg, különösen érdekes a panoráma szauna. Kicsit lehetne kevésbé fűteni a fürdő részlegben, ill. a szobákban is. Még ha nincs is térerő, és csak pár tv-csatorna fogható, azok minősége lehetne jobb, ill. mai igényeknek megfelelő képernyőméret. Az ételek ízletesek, a választék elegendő, a személyzet kedves.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Zemplén szívében a Kőkapu Vadászkastélyt választottuk a hosszú márciusi hétvégére. Leírhatatlan csend és nyugalom övezi a környezetet. Tavaszodván csodás madárcsicsergés és a csordogáló patak morajlása segített kikapcsolni a munkával sűrített hétköznapok feszültségét. A kastély modernizálása lakhatás szempontjából majdnem tökéletes, ugyanakkor a személyzet maximálisan segítőkész.

Nagyhuta
3-6 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bowlingozással, kerékpár kölcsönzéssel, csónakázással, játszótér használattal
Érvényes: 2019.09.01-ig
Nagyhuta
3 nap/2 éjszaka 17.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, napi horgászjeggyel, kerékpárkölcsönzéssel, bowlingpálya használattal
Érvényes: 2019.09.01-ig
Termál Panzió
Hajdúnánás
Rákóczi Panzió
Sárospatak
5 nap/4 éjszaka 8.738,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, vár látogatással, szolárium és szauna használattal
Érvényes: 2019.09.30-ig
Aranygombos Fogadó
Telkibánya
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, állatfarm és bobpálya belépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Kelep
Tokaj
2 nap/1 éjszaka 10.243,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
Érvényes: 2019.12.19-ig
Irota EcoLodge
Irota

Szállodák Nagyhuta környékén
Hotel Hunor Sátoraljaújhely
A Hotel Hunor Sátoraljaújhelyen a Magas-hegy lábánál lévő Zemplén Kalandpark meghatározó...
Kaland és wellness (min. 2 éj)
Deluxe All Inclusive ajánlat (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre

NagyhutaX