Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta ★★★

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta
3994 Nagyhuta, Kőkapu u. 2.

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta a térképen

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta értékelése:

1. helyezett az 1 nagyhutai szállás közül

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta képei

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta vélemények

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
A szobát 3 személyre foglaltam.Szék,pohár,kéztörlő csak kettő volt kikészítve,kérésünkre pótolták a szék kivételével.Az reggelihez hiányoltuk a kávét,vásárolni lehetett.A pincérekkel meg voltunk elégedve.Segítőkészek voltak.A recepciós hölgy nem volt túl udvarias .

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 17.
Nagyon vegyes érzelmeim vannak. . . A hely kitűnőnek tűnt elsőre, de aztán a magyar valóságba cseppentünk. Miért is? A Károlyi vadászkastélyban kaptunk szállást, ami önmagában egy múzeum, lakosztály 3 csemetével. . . Csoda. De itt ki is merült az élmény. A szobánk tele volt katicabogárral, értsd ahogy írom, tele, mindenütt, falon, ágyban, függönyön, padlón, repülve, mászva, zizegve.
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 14.
A szálloda gyönyörű környezetben van. Nincs mobil és internet hozzáférés - valóban nagy és pihentető a csönd. A szálloda vonalas telefonján lehet kapcsolatot tartani a "külvilággal". Az étterem jó, de az ételek választéka nem túl széles. A wellness részleg meglehetősen kicsi, nagyon kevés a pihenő nyugágy. A szoba tiszta, de a "francia ágy" inkább másfél személyes mintsem kettő.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.
Gyönyörű helyszín , kedves személyzet . A reggeli és a vacsora is finom volt . Talán a televízióra több figyelmet fordíthatnának . pár csatorna van és az is rossz minőségben . A wellnes szép és felújított . A környék csendje szinte félelmetes , este már madárhang sem nagyon volt . Túra útvonalak , erdei kisvasút , terepjáró túra . Ezeket tudom ajánlani .

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 30.
Kíváló elhelyezkedés.Sajnos légkondicionálás nincs a szállodába ami a tetőtérben nagy melegben kicsit elviselhetetlenné teszi a tartózkodást. Nincs szúnyogháló, így a nyitott ablak se jelenthet megoldást. Nincs internet elérhetőség sem. A wellnes részleg szép és tiszta. A étterem átlagosan mondható. A személyzet kedves.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Olyan helyre vágytunk ahol kevés az ember.Ez így is volt,ez egy kisseb szálloda amely megfelelt az igenyeinknek. A reggeli választéka elegendő volt,de a vacsora az egy kicsit gyenge. Ezen javithatnanak.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 6.
Csodálatos helyen épült a szálloda. Kiváló a felújított velnesz-részleg, különösen érdekes a panoráma szauna. Kicsit lehetne kevésbé fűteni a fürdő részlegben, ill. a szobákban is. Még ha nincs is térerő, és csak pár tv-csatorna fogható, azok minősége lehetne jobb, ill. mai igényeknek megfelelő képernyőméret. Az ételek ízletesek, a választék elegendő, a személyzet kedves.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Zemplén szívében a Kőkapu Vadászkastélyt választottuk a hosszú márciusi hétvégére. Leírhatatlan csend és nyugalom övezi a környezetet. Tavaszodván csodás madárcsicsergés és a csordogáló patak morajlása segített kikapcsolni a munkával sűrített hétköznapok feszültségét. A kastély modernizálása lakhatás szempontjából majdnem tökéletes, ugyanakkor a személyzet maximálisan segítőkész.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Első emeleti szobát kaptunk, szép és tiszta volt, csak kicsi.

Fűtés gyenge volt,éjszaka nem fűtött, pedig reggelre -14 fok volt kint, a szobába 16-fok

Erkély ajtó nem jól zárt.

Elhibáztuk, hogy csak távozáskor reklamáltunk, azt mondták ha előbb szólunk megoldották volna.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 5.
2017.dec.24-27.időszakban voltunk ott 3 felnőtt, 1 szobában.
Étkezés svédasztalos jellegű, bőséges és finom volt az étel.
A szoba kicsi volt, jóformán 3 ágy fért el benne.
Ezen kívül meg voltunk elégedve az ellátással, személyzet, és programok jók voltak /kirándulás, fürdőház, bowling/.
Összességében nagyon jól telt a 2017.évi karácsony.

Nagyhuta
3 nap/2 éjszaka 14.850,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, horgászjeggyel, kerékpárkölcsönzéssel, bowling pálya használattal
2019.04.01. - 2019.06.13.
Nagyhuta
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással
Oroszlános Borhotel & Étterem
Tállya
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Rákóczi Panzió
Sárospatak
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.08.31.
Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok
Rátka
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolókkal, kirándulásokkal, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2019.06.02-ig
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
2 nap/1 éjszaka 14.202 - 16.577,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Nagyhuta
2-4 éjszaka 8.298,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness-részleg használattal, horgászjeggyel és csónakázással, bowlingpálya használattal, kerékpárkölcsönzéssel, játszótér használattal
Hotel Kelep
Tokaj
3 nap/2 éjszaka 11.217,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.26-ig
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 5.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Nagyhuta környékén
Hotel Hunor Sátoraljaújhely
A Hotel Hunor Sátoraljaújhelyen a Magas-hegy lábánál lévő Zemplén Kalandpark meghatározó...
Napi árak
Napi ár 1 főre