Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta ★★★

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta
3994 Nagyhuta, Kőkapu u. 2.

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta a térképen

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta értékelése:

1. helyezett az 1 nagyhutai szállás közül

Akciós csomagok

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta képei

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
A szálláshely kiváló volt , tiszta, kényelmes. Az étkezések, bőségesek, változatosak és kiválóak. A személyzet mind a szállodában, mind az étteremben, szolgálatkész volt. Olyan embereknek ajánljuk akik szeretik az aktív kikapcsolódást, kirándulást, a csendet. Nagyon jó volt, hogy sem térerő, sem internet nem zavarta a nyugalmat.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
5 éjszakát töltöttünk a barátainkkal Kőkapun a Hotelben félpanziós ellátással. A szoba kényelmes. Az étkezés kicsit egysíkú, de az ételek finomak. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. Bár nem volt sem internet sem WiFi, nagyon jól éreztük magunkat. Az ár elfogadható, szívesen ajánlom aki szereti a csendet.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
Visszatértünk. Elsősorban a táj, a környezet miatt, de a szálláshellyel sem volt problémánk. Tiszta a szoba, nem hiányoltunk semmit. A vacsora választék és minőség számomra kifogásolható, nem találtam diétámnak megfelelő ételt. Szerintem más is lehet glutén, laktóz és egyéb érzékenységgel megáldott :(
A természet, a kisvonat, a túrázás, a biciklizés lehetősége kárpótolt bennünket.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
A szoba nagyon sötét, a wellness részleg nyitva tartása nagyon korlátozott
(14 órától), a szobához tartozó terasz tisztasága gyenge.
Reggeli megfelelő, a vacsora egyhangú, jellegtelen.
Ez nem a szálláshely hibája, de a környezet eléggé elhanyagolt.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
A szobát 3 személyre foglaltam.Szék,pohár,kéztörlő csak kettő volt kikészítve,kérésünkre pótolták a szék kivételével.Az reggelihez hiányoltuk a kávét,vásárolni lehetett.A pincérekkel meg voltunk elégedve.Segítőkészek voltak.A recepciós hölgy nem volt túl udvarias .

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon vegyes érzelmeim vannak. . . A hely kitűnőnek tűnt elsőre, de aztán a magyar valóságba cseppentünk. Miért is? A Károlyi vadászkastélyban kaptunk szállást, ami önmagában egy múzeum, lakosztály 3 csemetével. . . Csoda. De itt ki is merült az élmény. A szobánk tele volt katicabogárral, értsd ahogy írom, tele, mindenütt, falon, ágyban, függönyön, padlón, repülve, mászva, zizegve.
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda gyönyörű környezetben van. Nincs mobil és internet hozzáférés - valóban nagy és pihentető a csönd. A szálloda vonalas telefonján lehet kapcsolatot tartani a "külvilággal". Az étterem jó, de az ételek választéka nem túl széles. A wellness részleg meglehetősen kicsi, nagyon kevés a pihenő nyugágy. A szoba tiszta, de a "francia ágy" inkább másfél személyes mintsem kettő.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.
Gyönyörű helyszín , kedves személyzet . A reggeli és a vacsora is finom volt . Talán a televízióra több figyelmet fordíthatnának . pár csatorna van és az is rossz minőségben . A wellnes szép és felújított . A környék csendje szinte félelmetes , este már madárhang sem nagyon volt . Túra útvonalak , erdei kisvasút , terepjáró túra . Ezeket tudom ajánlani .

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 30.
Kíváló elhelyezkedés.Sajnos légkondicionálás nincs a szállodába ami a tetőtérben nagy melegben kicsit elviselhetetlenné teszi a tartózkodást. Nincs szúnyogháló, így a nyitott ablak se jelenthet megoldást. Nincs internet elérhetőség sem. A wellnes részleg szép és tiszta. A étterem átlagosan mondható. A személyzet kedves.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Olyan helyre vágytunk ahol kevés az ember.Ez így is volt,ez egy kisseb szálloda amely megfelelt az igenyeinknek. A reggeli választéka elegendő volt,de a vacsora az egy kicsit gyenge. Ezen javithatnanak.

Nagyhuta
3 nap/2 éjszaka 16.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egy óra ingyenes kerékpár kölcsönzéssel és túraútvonallal, egy óra ingyenes bowlingozással, egy napos horgász napijeggyel és csónakázással
Érvényes: 2019.12.01-ig
Nagyhuta
3 nap/2 éjszaka 14.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpár kölcsönzéssel és bowling használattal, horgász napijeggyel
Érvényes: 2019.12.01-ig
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, korlátlan üdítő fogyasztással, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Kelep
Tokaj
2 nap/1 éjszaka 8.609 - 10.390,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
Érvényes: 2020.09.30-ig
Irota EcoLodge
Irota
Napi árak, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.16-ig
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 4.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.10.16-ig
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, pohár borral, vezetett látogatással, borkóstolással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.18-ig
Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tokaji borral, kerékpár és szauna használattal
Érvényes: 2019.12.31-ig
Mandalaház
Boldogkőváralja
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.30-ig
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 16.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, bowling vagy teniszpálya használattal, medence, szauna és pezsgőfürdő használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Nagyhuta
3 nap/2 éjszaka 20.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, wellness-részleg használattal, szánkó használatával, bowlingozással, korcsolyázással, játszótér használatával, parkolással
2019.12.22. - 2019.12.29.

Szállodák Nagyhuta környékén
Hotel Kelep Tokaj
Tokajban, a borok birodalmában várja vendégeit a Hotel Kelep, mely a kéményén fészkelő...
Hotel Hunor Sátoraljaújhely
A Hotel Hunor Sátoraljaújhelyen a Magas-hegy lábánál lévő Zemplén Kalandpark meghatározó...
Legjobb ár reggelivel (1 éjtől)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Wellness csomag (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre

NagyhutaX