Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta ★★★

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta
3994 Nagyhuta, Kőkapu u. 2.

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta a térképen

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta értékelése:

1. helyezett az 1 nagyhutai szállás közül

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta képei

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 28.
Nagyon tetszett az erdő mélyén elhelyezkedő Hotel környezete, maga az épület, az étterem. Kiváló volt a reggeli és az ebéd kínálata. Finom volt minden fogás, amit megkóstoltunk. A személyzet szolgálatkész, udvarias volt. Jól éreztük magunkat a wellness részlegben is.
A környék látnivalói még vonzóbbá teszik a helyet.
Jól választottunk!

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 27.
A szálloda és környéke gyönyörű. Látszik, hogy a koronavírus után még nem tértek teljesen magukhoz. Például a bowling terem büféjében nem volt személyzet, mert kevesen voltak.
Az étkezés és ellátás kiváló.
Sajnos nem találtam utalást arra, hogy sem térerő, sem Wi-Fi nincs a szállodában.
Ettől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 10.
Elsősorban olyan családoknak, pároknak ajánlom, akik szeretnének pár napot tényleg csak magukkal, egymással foglalkozni. Nincs internet, mobilvétel, de a mai modern világban néha szükség van a teljes elszigeteltségre. Én a családommal utaztam ide pihenni, és maximálisan meg voltam elégedve mindennel.
2020. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. július 10.
Abszolút természet közelség, csend, nyugalom, kulturált elhelyezés, romantikus környezet, szikla tetején sasfészekként épült vadászkastéllyal, alatta a sziklába vájt alagúton közlekedő kisvasúttal, csónakázó tó. Madárdal, patakcsörgedezés, nagy méretű, fából készült, kültéri szobrok, kirándulási lehetőségek a környékre.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
A szoba nagysága nem tetszett. Pótággyal egyáltalán nem lenne kiadható ennyi pénzért. A köntös sajnos csak bérelhető, aminek igaz nincs sok bérlési díja, de egy ilyen helyen ez érdekes. A hely gyönyörű, az étel kiváló, a személyzet nagyon, nagyon kedves és segítőkész.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 24.
Párommal voltunk a hotelben,2 éjszakát töltöttünk ott, félpanziós ellátással. A szoba tisztasága kifogástalan, a recepciós hölgy nagyon udvarias, figyelmes. Az ételek nagyon ízletesek,választékosak, összefoglalva ISTENI. Személyzet fiatalos, kedves mosolygós, figyelmes csapat. Internet, mobiltelefon nincs, csak pozitív :) senki nem zaklatott a pihenésünk alatt.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 10.
Négy éjszakát töltöttünk a hotelben. A szoba tiszta, kényelmes, a személyzet nagyon kedves az étteremben és a szállodában egyaránt. Az ételek finomak, az étkezések bőségesek. Nagyon jó volt, hogy sem térerő, sem internet nem volt. Ajánlom azoknak, akik szeretik a csendet, és az aktív kikapcsolódást. A környék nevezetességeire kevés volt ennyi idő, ezért visszatérünk.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 24.
Nagyon jól éreztük magunkat! A mai világban nagyon jó ötlet, hogy sem wifi, sem térerő nem volt, így rájöttünk, hogy rengeteg időnk jutott másra. A szállás nagyon szép, hangulatos, és a személyzet is nagyon kedves. Jól éreztük magunkat :)
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
A szálláshely kiváló volt , tiszta, kényelmes. Az étkezések, bőségesek, változatosak és kiválóak. A személyzet mind a szállodában, mind az étteremben, szolgálatkész volt. Olyan embereknek ajánljuk akik szeretik az aktív kikapcsolódást, kirándulást, a csendet. Nagyon jó volt, hogy sem térerő, sem internet nem zavarta a nyugalmat.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
5 éjszakát töltöttünk a barátainkkal Kőkapun a Hotelben félpanziós ellátással. A szoba kényelmes. Az étkezés kicsit egysíkú, de az ételek finomak. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. Bár nem volt sem internet sem WiFi, nagyon jól éreztük magunkat. Az ár elfogadható, szívesen ajánlom aki szereti a csendet.

Nagyhuta
3 nap/2 éjszaka 34.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, korcsolyázási lehetőséggel, borkóstolóval, vezetett túrával, bowlingpálya és szánkó használattal
Nagyhuta
2 nap/1 éjszaka 20.700 - 26.220,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 18.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness sziget és kültéri jakuzzi használattal, pincebemutatóval és borkóstolóval, disznóvágással, all inclusive italfogyasztással
Érvényes: 2021.03.14-ig
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
3 nap/2 éjszaka 56.843,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 4.750 - 6.000,- Ft/fő/éj között: önellátással
2021.01.04. - 2021.12.31.
Nagyhuta
3 nap/2 éjszaka 34.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanzióval, gálavacsorával, szilveszteri programokkal, wellness-részleg használattal, bowlingpálya használattal, korcsolyázási és szánkózási lehetőséggel
Rákóczi Panzió
Sárospatak
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 20.429 - 38.903,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Állatpark és Élményfürdő belépővel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 16.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, bowling vagy teniszpálya használattal, medence, szauna és pezsgőfürdő használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig

Szállodák Nagyhuta környékén
Degenfeld Kastélyszálló Tarcal
A tarcali Gróf Degenfeld szőlőbirtok parkjának közepén, festői környezetben, öreg...
Szilveszter (min. 2 éj)
Mini vakáció (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre (min. 1 éj)

NagyhutaX