Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta ★★★

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta
3994 Nagyhuta, Kőkapu u. 2.

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta a térképen

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta értékelése:

1. helyezett az 1 nagyhutai szállás közül

Akciós csomagok

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta képei

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.
Gyönyörű helyszín , kedves személyzet . A reggeli és a vacsora is finom volt . Talán a televízióra több figyelmet fordíthatnának . pár csatorna van és az is rossz minőségben . A wellnes szép és felújított . A környék csendje szinte félelmetes , este már madárhang sem nagyon volt . Túra útvonalak , erdei kisvasút , terepjáró túra . Ezeket tudom ajánlani .

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 30.
Kíváló elhelyezkedés.Sajnos légkondicionálás nincs a szállodába ami a tetőtérben nagy melegben kicsit elviselhetetlenné teszi a tartózkodást. Nincs szúnyogháló, így a nyitott ablak se jelenthet megoldást. Nincs internet elérhetőség sem. A wellnes részleg szép és tiszta. A étterem átlagosan mondható. A személyzet kedves.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Olyan helyre vágytunk ahol kevés az ember.Ez így is volt,ez egy kisseb szálloda amely megfelelt az igenyeinknek. A reggeli választéka elegendő volt,de a vacsora az egy kicsit gyenge. Ezen javithatnanak.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 6.
Csodálatos helyen épült a szálloda. Kiváló a felújított velnesz-részleg, különösen érdekes a panoráma szauna. Kicsit lehetne kevésbé fűteni a fürdő részlegben, ill. a szobákban is. Még ha nincs is térerő, és csak pár tv-csatorna fogható, azok minősége lehetne jobb, ill. mai igényeknek megfelelő képernyőméret. Az ételek ízletesek, a választék elegendő, a személyzet kedves.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 20.
Zemplén szívében a Kőkapu Vadászkastélyt választottuk a hosszú márciusi hétvégére. Leírhatatlan csend és nyugalom övezi a környezetet. Tavaszodván csodás madárcsicsergés és a csordogáló patak morajlása segített kikapcsolni a munkával sűrített hétköznapok feszültségét. A kastély modernizálása lakhatás szempontjából majdnem tökéletes, ugyanakkor a személyzet maximálisan segítőkész.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Első emeleti szobát kaptunk, szép és tiszta volt, csak kicsi.

Fűtés gyenge volt,éjszaka nem fűtött, pedig reggelre -14 fok volt kint, a szobába 16-fok

Erkély ajtó nem jól zárt.

Elhibáztuk, hogy csak távozáskor reklamáltunk, azt mondták ha előbb szólunk megoldották volna.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 5.
2017.dec.24-27.időszakban voltunk ott 3 felnőtt, 1 szobában.
Étkezés svédasztalos jellegű, bőséges és finom volt az étel.
A szoba kicsi volt, jóformán 3 ágy fért el benne.
Ezen kívül meg voltunk elégedve az ellátással, személyzet, és programok jók voltak /kirándulás, fürdőház, bowling/.
Összességében nagyon jól telt a 2017.évi karácsony.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
A Kastélyszálló környezete, elhelyezkedése különleges atmoszférája békés, nyugodt pihenést tesz lehetővé.

A címe kicsit megtévesztő, mert Nagyhutaként van feltüntetve, de már Kishutáról el kell kanyarodni Kőkapu felé.
A térerő és internet hiányáról a visszaigazolásban sem kaptunk tájékoztatást, de ezzel együtt nagyon jól éreztük magunkat.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 28.
A hely szépsége páratlan,de ez sem tudta feledtetni a papírvékony falak adta élményeket. A wellness részleg kiváló, bár némi kényelmetlenséggel jár a fűtetlen összekötő folyosó.Az étterem valóban II. osztályú, hiányzott a karácsonyi hangulathoz szorosan hozzátartozó zene,de a kiszolgálás remek volt!

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 27.
Szuper hétvégét töltöttünk el a családommal Kőkapun.A hotel szép,tiszta kényelmes. Wellnes szuper.Személyzet kedves segítőkész.Étterme hangulatos. Az ételek nagyon finomak bőségesek. Mindent egybe véve szuper hely.

Nagyhuta
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bowlingozással, szánkó használattal, játszótér használatával
Érvényes: 2019.03.31-ig
Nagyhuta
2-4 éjszaka 15.920,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, horgászjeggyel és csónakázással, bowlingpálya használattal, kerékpárkölcsönzéssel, játszótér használattal
2019.04.18. - 2019.04.22.
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Mandalaház
Boldogkőváralja
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 8.125 - 13.625,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.01.18-ig
Oroszlános Borhotel & Étterem
Tállya
3 nap/ 2 éjszaka 14.995.- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, disznótoros ebéddel és vacsorával, wellness és Relax sziget használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.01.27-ig
Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok
Rátka
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, disznótoros programmal és borkóstolóval
Érvényes: 2019.03.10-ig
Nagyhuta
2-3 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, horgász napi jeggyel, bowlingozással
2019.03.14. - 2019.03.17.
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
2 nap/1 éjszaka 14.202 - 20.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 5.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.18-ig
Nefelejcs Vendégház
Sárospatak
2019.05.01. - 2019.09.30.
2019.03.14. - 2019.03.17.

Szállodák Nagyhuta környékén
Hotel Hunor Sátoraljaújhely
A Hotel Hunor Sátoraljaújhelyen a Magas-hegy lábánál lévő Zemplén Kalandpark meghatározó...
Téli feltöltődés (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre
Napi árak