Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta ★★★

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta
3994 Nagyhuta, Kőkapu u. 2.

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta a térképen

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta értékelése:

1. helyezett az 1 nagyhutai szállás közül

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta képei

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta

Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments Nagyhuta vélemények

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 28.
A szoba nagysága nem tetszett. Pótággyal egyáltalán nem lenne kiadható ennyi pénzért. A köntös sajnos csak bérelhető, aminek igaz nincs sok bérlési díja, de egy ilyen helyen ez érdekes. A hely gyönyörű, az étel kiváló, a személyzet nagyon, nagyon kedves és segítőkész.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 24.
Párommal voltunk a hotelben,2 éjszakát töltöttünk ott, félpanziós ellátással. A szoba tisztasága kifogástalan, a recepciós hölgy nagyon udvarias, figyelmes. Az ételek nagyon ízletesek,választékosak, összefoglalva ISTENI. Személyzet fiatalos, kedves mosolygós, figyelmes csapat. Internet, mobiltelefon nincs, csak pozitív :) senki nem zaklatott a pihenésünk alatt.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 10.
Négy éjszakát töltöttünk a hotelben. A szoba tiszta, kényelmes, a személyzet nagyon kedves az étteremben és a szállodában egyaránt. Az ételek finomak, az étkezések bőségesek. Nagyon jó volt, hogy sem térerő, sem internet nem volt. Ajánlom azoknak, akik szeretik a csendet, és az aktív kikapcsolódást. A környék nevezetességeire kevés volt ennyi idő, ezért visszatérünk.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 24.
Nagyon jól éreztük magunkat! A mai világban nagyon jó ötlet, hogy sem wifi, sem térerő nem volt, így rájöttünk, hogy rengeteg időnk jutott másra. A szállás nagyon szép, hangulatos, és a személyzet is nagyon kedves. Jól éreztük magunkat :)
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
A szálláshely kiváló volt , tiszta, kényelmes. Az étkezések, bőségesek, változatosak és kiválóak. A személyzet mind a szállodában, mind az étteremben, szolgálatkész volt. Olyan embereknek ajánljuk akik szeretik az aktív kikapcsolódást, kirándulást, a csendet. Nagyon jó volt, hogy sem térerő, sem internet nem zavarta a nyugalmat.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
5 éjszakát töltöttünk a barátainkkal Kőkapun a Hotelben félpanziós ellátással. A szoba kényelmes. Az étkezés kicsit egysíkú, de az ételek finomak. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. Bár nem volt sem internet sem WiFi, nagyon jól éreztük magunkat. Az ár elfogadható, szívesen ajánlom aki szereti a csendet.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
Visszatértünk. Elsősorban a táj, a környezet miatt, de a szálláshellyel sem volt problémánk. Tiszta a szoba, nem hiányoltunk semmit. A vacsora választék és minőség számomra kifogásolható, nem találtam diétámnak megfelelő ételt. Szerintem más is lehet glutén, laktóz és egyéb érzékenységgel megáldott :(
A természet, a kisvonat, a túrázás, a biciklizés lehetősége kárpótolt bennünket.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
A szoba nagyon sötét, a wellness részleg nyitva tartása nagyon korlátozott
(14 órától), a szobához tartozó terasz tisztasága gyenge.
Reggeli megfelelő, a vacsora egyhangú, jellegtelen.
Ez nem a szálláshely hibája, de a környezet eléggé elhanyagolt.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
A szobát 3 személyre foglaltam.Szék,pohár,kéztörlő csak kettő volt kikészítve,kérésünkre pótolták a szék kivételével.Az reggelihez hiányoltuk a kávét,vásárolni lehetett.A pincérekkel meg voltunk elégedve.Segítőkészek voltak.A recepciós hölgy nem volt túl udvarias .

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon vegyes érzelmeim vannak. . . A hely kitűnőnek tűnt elsőre, de aztán a magyar valóságba cseppentünk. Miért is? A Károlyi vadászkastélyban kaptunk szállást, ami önmagában egy múzeum, lakosztály 3 csemetével. . . Csoda. De itt ki is merült az élmény. A szobánk tele volt katicabogárral, értsd ahogy írom, tele, mindenütt, falon, ágyban, függönyön, padlón, repülve, mászva, zizegve.

Nagyhuta
3 nap/2 éjszaka 20.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, napi horgászjeggyel, kerékpár kölcsönzéssel, bowling pálya használattal
2020.06.12. - 2020.08.30.
Nagyhuta
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 26.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 10.450 - 23.400,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2020.12.28-ig
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 3.833,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tokaji borral, kerékpár és szauna használattal
Rákóczi Panzió
Sárospatak
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 9.475 - 14.975,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
4 nap/3 éjszaka 16.416,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, belépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 11.205 - 15.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Braun Vendégház
Sárospatak
2 nap/1 éjszaka 6.250 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Angyal Borászat
Rátka
Nagyhuta
3 nap/2 éjszaka 16.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, horgászjeggyel és csónakázással, kerékpár kölcsönzéssel, bowling pálya használattal
Érvényes: 2020.06.11-ig

Szállodák Nagyhuta környékén
Hotel Kelep Tokaj
Tokajban, a borok birodalmában várja vendégeit a Hotel Kelep, mely a kéményén fészkelő...
Napi ár 2 vagy több főre
Szállás ellátás nélkül
Legjobb ár reggelivel (1 éjtől)

NagyhutaX