Krimó az udvarban

Malibu Eszpresszó NagykanizsaMalibu Eszpresszó Nagykanizsa a térképen

Átlagos 2016. májusban, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2017. február 16.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A Malibu főleg a fiatalok által kedvelt egyszerű kaliberű söröző. Az Erzsébet térről nyíló átjárón keresztül lehet bejutni a belső udvarra, ahol már könnyen megtaláljuk, mi itt parkoltunk a közelben. Elég pici hely, ehhez képest többféle programot szerveznek, főleg a törzsközönség számára: focimeccsek nézése, csocsóverseny, karaoke, és hétvégente igen kedvező árú italakciókat is hirdetnek. Amúgy a kínálat elég szerény és kommersz, de kedvezőek az árak. Sopronit csapolnak, amiből pikolót is lehet kérni (140 Ft), szerintem kb. ennyit is ér. Egy Jack Daniels whisky dobozos Colával 450 Ft volt, ez is akciós ár, ha jól emlékszem.
Ételeket nem láttunk ottjártunkkor, de a kiírás szerint elvileg lenne pizza (mélyhűtött). Esténként elég hangos, de vidám hangulatú hely.
Ételek / Italok:Gyenge
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Malibu Eszpresszó Nagykanizsa - Külső képMalibu Eszpresszó Nagykanizsa - Külső képMalibu Eszpresszó Nagykanizsa - Külső képMalibu Eszpresszó Nagykanizsa - Külső kép
Hotel Touring Nagykanizsa - Napi árak
2025.09.16-ig