A többi varázslat...

Szilágyi Cukrászda NagykanizsaSzilágyi Cukrászda Nagykanizsa a térképen

Kiváló 2016. májusban, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2017. február 16.
A zalakarosi Szilágyi család által működtetett cukrászda az étlap elején olvasható bemutatkozás szerint 1977 óta készít kézműves édességeket. Zalakarosi fő bázisukon kívül itt, Nagykanizsán is nyitottak egy elegáns, igényes cukrászdát. Az általam végiglátogatott kanizsai helyek közül nekem ez tetszett legjobban, és itt ettem a legfinomabb süteményt, bár igaz, hogy itt a kiszolgálás egy kissé vonalas, kevéssé volt barátságos.
Perté kávét főznek. Mogyorókrémes, csokiöntetes, tejszínhabos ún. Bársony kávét ivott a kolléganőm (590 Ft), én Gardenhouse filteres csipkebogyó teát. A desszertkínálatban megjelennek az országtorták, a jól ismert klasszikusok, trendi ízek és a kézműves vonal is. Ez utóbbiak közül egy gesztenyés-lila virágmarcipánnal díszített tortácskát választottam. A süti és tortaszelet árak 400-600 Ft között alakulnak, ez az átlagos nagykanizsai cukrászdai árakhoz képest drága, felső kategóriás.
Kiszolgálás:Átlagos
Szilágyi Cukrászda Nagykanizsa - Külső képSzilágyi Cukrászda Nagykanizsa - BelsőSzilágyi Cukrászda Nagykanizsa - Étel/italSzilágyi Cukrászda Nagykanizsa - Étlap/itallapSzilágyi Cukrászda Nagykanizsa - BelsőSzilágyi Cukrászda Nagykanizsa - BelsőSzilágyi Cukrászda Nagykanizsa - EgyébSzilágyi Cukrászda Nagykanizsa - EgyébSzilágyi Cukrászda Nagykanizsa - Étel/italSzilágyi Cukrászda Nagykanizsa - MosdóSzilágyi Cukrászda Nagykanizsa - Étel/italSzilágyi Cukrászda Nagykanizsa - Étel/ital
Hotel Touring Nagykanizsa - Napi árak
2025.09.16-ig