Kenyérillatú reggel

Zalaco Pékség & Tejivó NagykanizsaZalaco Pékség & Tejivó Nagykanizsa a térképen

2019. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. március 20.
Egy kis zúg a városban, ahol kenyérillattól fűszeres a levegő.

Szorgos hangyaként sütögető eladók, mosolygós kiszolgálás.
A törzsvásárlókkal éppoly figyelmesek, mint az ismeretlenekkel.

Az összkép hangulatos...csak azok a fránya bárszékek ne lennének. Nekem - mint a legmagasabbnak a törpék között- hegymászó kötéllel kellett felmásznom a székekre.

A péksütemények, kenyerek gusztán elrendezve. Talán a zsemle az egyetlen, mely inkább hasonlít egy ráncos öreganyókára, mint pár harapásnyi lélekmelengető reggelire.
A sütemények mellőzik a fantáziát, de a minőségre azért fordítanak némi figyelmet. Az általam megkóstolt puncsszelet példáué kifejezetten finom, nem túl édes.

Kimérve vihetsz haza igazi tejfelt, túrót is. A valdódi joghurtok és gyümölcsös pohárkrémek pedig vásárlóra várva pihennek a pultban. A
leárazott termékek jól látható helyre kirakva, gazdára várnak.

Tea, cappuccino, kávé is kapható. No és persze az elmaradhatatlan (ami mondjuk részemről elmaradhatna) Coke, Fanta és társai egy nagy reklámfelületes hűtőben.
Hangulat:Átlagos

Zalaco Pékség & Tejivó további értékelései

2016.05.16kollégákkal
A Zalaco pékséggel Zalaegerszegen találkoztam először, nagyon tetszettek a finomabbnál finomabb termékeik, így örömmel láttam, hogy Nagykanizsán is van több egységük, szám szerint 4 is, ezek közül 2-ben jártam. A belvárosi üzletben már korán reggel, 6 órától nyitva tartanak, az üzletet és...
Hotel Touring Nagykanizsa - Napi árak
2025.09.16-ig