P.R.J.
1 helyen Gasztrokirály
01940
1 évnyi aktív tagság

P.R.J. adatlapja

Nem vagyok étteremkritikus, ...se gasztroblogger, ...sem gourmet...csak érzéseket, tapasztalatokat, ízeket írok le.

Ha elém tesznek egy fagyasztott pizzát nem feltétlenül fogom lefitymálni. Ha jó, akkor bizony megeszem.

A fennkölt kritizálást vagy lehúzást, a túlkomplikált konyhaimádatot meghagyom azoknak, akik értenek is a konyhához. Én csak lelkes amatőr vagyok, aki imád jókat enni, érdekes emberekkel megismerkedni és különböző helyekre betérni.

Gyere és köved a gondolataimat, gasztro ámokfutásomat. :)
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Gyógyvízben ázó  •  Mindenevő  •  Kritikus  •  Zamatimádó
Regisztráció2019.03.07
Utoljára itt2022.07.20

2019. április 10.családjával járt itt
Az étterem megragadt a 70-es, 80-as évekbeli miliőben. Olyan, mintha egy időutazásba csöppent volna az ember. Fa padok, fa asztalok, reklám napernyők, árnyas fák, túlzott választékú étlap, sztenderd pincér egyenruhák, retro felszolgáltálcák, evőeszközök és menzacsészék. Az italomat külön tett jéggel kértem, belerakva kaptam.
Kihagyhatatlan 2019. március 29., csoporttal járt itt
Zalaszabar önmagában nem egy nagy vászisztdász. . . de A Kalandpark hihetetlenül népszerűvé teszi. Reggel, szemerkélő esőben érkeztünk meg kis csapatunkkal a Kalandparkhoz.
2019. március 20.egyedül járt itt
Egy kis zúg a városban, ahol kenyérillattól fűszeres a levegő. Szorgos hangyaként sütögető eladók, mosolygós kiszolgálás. A törzsvásárlókkal éppoly figyelmesek, mint az ismeretlenekkel. Az összkép hangulatos. . . csak azok a fránya bárszékek ne lennének. Nekem - mint a legmagasabbnak a törpék között- hegymászó kötéllel kellett felmásznom a székekre.