Melósok és átutazók Mekkája

Herkules Panzió NagykanizsaHerkules Panzió Nagykanizsa a térképen

Kiváló 2015. augusztusban, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2015. augusztus 13.
Laci bácsi igazi fogadós alkat...
Felhívtam az M7-ről és megkérdeztem, hogy van-e szabad szobájuk, mivel reggel a cégnél szóltak, hogy sürgősen menjünk le Nagykanizsára.
Mivel szeretjük, és visszajáró vendégek vagyunk, ezért csak annyit kérdezett, hogy hányan és mikor megyünk. "Hárman" - mondtam, és azt válaszolta: "teltház közelében vagyunk, de megoldjuk" Estére becipelt és szétnyitott egy fotelágyat az egyik kétágyasban, hogy elférjünk.
Szokásához híven kijött a megbeszélt érkezésünkkor a ház elé, és amíg leparkoltunk és kipakoltunk, addig beszélgetni kezdtünk. Vacsorára pörkölttel várt, és este még kiült hozzánk beszélgetni a fárasztó nap után.
Reggelire FRISSEN sütött tojást nekünk, jó sok sonkával.

Visszajáró vendégek vagyunk, talán ez a tulajdonos nyíltságának, illetve közvetlen és barátkozós természetének köszönhető. Igazi vendéglátós, és szakmájában nem ismer tréfát: a vendég az első, ami itt nem csak üres közhely, hanem a valóság. Nem hisz a marketingben, inkább szájhagyomány útján terjed a híre.
Vendégei közt láttunk külföldi átutazókat, családokat, országjáró motorosokat, munkásokat és menedzsereket.
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló
Herkules Panzió Nagykanizsa - SzobákHerkules Panzió Nagykanizsa - SzobákHerkules Panzió Nagykanizsa - SzobákHerkules Panzió Nagykanizsa - BelsőHerkules Panzió Nagykanizsa - Szobák
Hotel Touring Nagykanizsa - Napi árak
2025.09.16-ig