Félegyházi Pékség 24. Mintabolt Nagykőrös

4,1
a 17 nagykőrösi étterem közül
pékség
Félegyházi Pékség 24. Mintabolt Nagykőrös
Félegyházi Pékség 24. Mintabolt NagykőrösFélegyházi Pékség 24. Mintabolt Nagykőrös

Aranyhomok Hotel Kecskemét - Napi árak félpanziós ellátással
Bagolyvár Inárcs - Napi árak reggelis ellátással
2024.10.01-ig
Bagolyvár Inárcs

Félegyházi Pékség 24. Mintabolt Nagykőrös vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
2024. április 13.egyedül járt itt
A Derkovits utcai Félegyházi pékségben rokonszenves császárzsömlés szendvicsek sorakoztak a pultban, rántott húsos és sonkás egyaránt, csábított is mindkettő, hisz ez volt az első hely, ahova betértem a városkában, de végül is egy pozsonyi mákos kiflire esett a választásom.
459 azaz 460 forintba került, ami jó ár érték arány. Elvitelre kértem.
Korrekt 4 pont.
Félegyházi Pékség 24. Mintabolt Nagykőrös - EgyébFélegyházi Pékség 24. Mintabolt Nagykőrös - EgyébFélegyházi Pékség 24. Mintabolt Nagykőrös - EgyébFélegyházi Pékség 24. Mintabolt Nagykőrös - EgyébFélegyházi Pékség 24. Mintabolt Nagykőrös - Egyéb