DEndre: Jó pékség - Jókenyér Nagykovácsi

Jókenyér Nagykovácsi értékelése
1. helyezett a 16 nagykovácsi étterem közül

Jó pékség

2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. január 31.
A Jókenyér pékség Nagykovácsiban működő egységébe nemrég tértem be, vettem egy mákos karikát, egy szezámos karikát (ezek bagelszerű péksütemények) valamint egy hagymás kenyeret. A karikák darabja 130 ft volt, a hagymás kenyér, amit a régi szép időkben lehetett még kapni a Lidlben, 360. Ezt jó ár/érték aránynak tartom.
Van néhány asztaluk, ahová le lehet ülni elmajszolni egy süteményt például. Nekem ezúttal sietős volt a dolgom, ezért nem éltem a lehetőséggel.
Négy és fél pont felfele kerekítve.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás:
Hangulat:

Szeretnéd követni DEndre felhasználót?    Igen

2094 Nagykovácsi
Kossuth Lajos u. 71.

2019. október 16.
Közvetlenül a főút mellett, a páratlan oldalon található a Jókenyér helyi kirendeltsége, egy régi parasztház szép felújítása és átalakítása eredményeképpen. Bejárat oldalról, az udvarról nyílik. Népszerű a hely, folyamatosan érkeztek a vásárlók. Szép, kellemes, tiszta a beltér, vannak helyben...