Olasz pizzák nemcsak a teraszon

La Terazza Pizzéria NagykovácsiLa Terazza Pizzéria Nagykovácsi a térképen

2020. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. november 29.
A falu Budapesthez közelebbi végén, a kastély közelében, a főút mellett közvetlenül található, családi vállalkozásban üzemeltett pizzéria.
Alapvetően elviteles étterem, van a környéken házhozszállítás is, de a nyári időszakban terasz és kerthelyiség is üzemel.
A hagyományos, vékony tésztás, kerek pizzákat 3 féle méretben, 24-32-45 cm-es átmérővel sütik, kb. 35 féle ízben, de lehet külön is kérni további feltéteket.
A pizza árak 1590-től 5390 Ft-ig terjednek. Legdrágábbak a tenger gyümölcsei, a mozzarellás-tonhalas és a pármai sonkás nagy pizza.
Én egy Pro-Fu-Ma névre hallgató pizzát választottam, amely paradicsomos alapon mozzarellás, főtt sonkás, gombás és kukoricás. A fotókon a legkisebb, 24 cm-es pizza látható, számomra bőségesen elegendő volt. (1590 Ft).
Pizzán kívül néhány salátát, pizzakenyeret, bruschettát lehet még itt enni. Mellé egy 0,33 l-es San Pellegrino dobozos szénsavas narancsitalt kértem, nem sokszor szoktam ezzel találkozni éttermekben (390 Ft). Helyben az ablak melletti könyöklőknél lehet a benti részben enni.
Parkolási lehetőség az épület előtt korlátozott számban.
La Terazza Pizzéria Nagykovácsi - Külső képLa Terazza Pizzéria Nagykovácsi - BelsőLa Terazza Pizzéria Nagykovácsi - Étlap/itallapLa Terazza Pizzéria Nagykovácsi - Étel/italLa Terazza Pizzéria Nagykovácsi - Étel/italLa Terazza Pizzéria Nagykovácsi - Étel/italLa Terazza Pizzéria Nagykovácsi - BelsőLa Terazza Pizzéria Nagykovácsi - BelsőLa Terazza Pizzéria Nagykovácsi - Külső kép
Klebelsberg Kastély Budapest - Augusztus 20. - teljes előrefizetéssel
Augusztus 20. - teljes előrefizetéssel