DEndre: Remek kávézó-sütiző-borozó-söröző - Lilipop Caffé Nagykovácsi

Lilipop Caffé Nagykovácsi értékelése
2. helyezett a 16 nagykovácsi étterem közül

Remek kávézó-sütiző-borozó-söröző

2015. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. február 27.
Megvan a sármja azoknak a kávézóknak, ahol a jó kávé mellett minőségi borokat és söröket kínálnak. Ezek egyike a Lilipop Nagykovácsi központjában, nem messze a turulos emlékműtől. A kiszolgálás megejtően kedves és visszacsábító. Izgalmasak a sütemények is, melyek valahol félúton vannak a hagyományos vonal és az új hullám között. Igen komoly söreik vannak, Távoli Galaxis, Bakancslista Roth Zoltántól, aki egyébként épp Nagykovácsiban lakik. A borokat a magyar élvonalból válogatták ki, integrálva kevéssé ismert borászokat is. A beltér fesztelen, elegáns, leülésre ösztönöz.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni DEndre felhasználót?    Igen

2094 Nagykovácsi
Kossuth Lajos u. 109.

2019. szeptember 5.
Megnyerő külsejű és belterű, izgalmas süteményeket, tortaszeleteket kínáló igényes cukrászda Nagykovácsiban, a buszvégállomás és a templom közelében. A cukrász belekóstolt az újhullámos vonalba is, de mellette vannak hagyományos, tradicionális sütik is. Jellemzően 600-800 Ft-os szeletárak. A...