Ez a hely megszűnt!

Budapesti feltöltődés
Klebelsberg Kastély Budapest

Trendl Ház és Vendéglő és Mulató Nagykovácsi vélemények

Kiváló 2014. október 14., csoporttal járt itt
Ízlésesen felújított tornácos parasztház, kockás abrosszal, kinti terasszal, kellemes belső terekkel. Igazi finom házi kosztot főznek, nagy és izgalmas kínálattal - az ember azt sajnálja, hogy nem tud kétszer-háromszor ebédelni egyhuzamban! A mellékhelység is kifogástalan, sőt, ha mondhatok ilyet: kellemes!
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2014. február 10.barátokkal járt itt
Decemberben egy szép és ködös kirándulás végén Nagykovácsiba akartunk felszállni a buszra, amikoris éhesen és fáradtan bementünk megpihenni az étterembe. Nagyon hangulatos volt már kívülről is. Belépve tömve találtuk a helyiséget. Körbenéztünk. Mindenhol fehér, nagyon hangulatos díszítés fogadott minket.
Trendl Ház és Vendéglő és Mulató Nagykovácsi - Egyéb
Kiváló 2014. január 22.családjával járt itt
Kiváló kiszolgálás és ételek várnak a nagykovácsi Trendlházban. Minden évben eljövünk a családdal névnapi rendezvényt tartani,de még egyszer sem ért csalódás,ezért merem ajánlani másoknak is. Mindig friss az étel,nem kell sokat várni,mire kihozzák a rendelést. Az árak is elfogadhatóak,és a zene is kellemes és még a gyermekekre is gondolnak,hiszen van nekik egy játszósarok is.
Kiváló 2013. december 28.barátokkal járt itt
Kiváló étterem Nagykovácsi főterén. Egy kirándulás után, társasággal mentünk be, a felszolgálók rögtön kerítettek helyet. Én forralt bort és egy cappucinót ittam, és sváb pecsenyét ettem, egyikre sem lehetett panaszom, a forralt bor nem volt agyoncukrozva, a sváb pecsenye nagyon finom volt, a köretként adott házi sültkrumpli pedig egyenesen mennyei, köze nincs a fagyasztott műkrumplihoz.
Trendl Ház és Vendéglő és Mulató Nagykovácsi - Étel/ital