Galyatető étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Galyatető értékeléseit!

Olvasd el Galyatető étterem értékeléseit!

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 11.
Nagyon készséges kiszolgálás,finom ételek,tisztaság csak ajánlani tudom korrekt árak kisgyermekes családoknak érdemes ellátogatni
2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 9.
Nagyon jó rengeteg bor választék kiszolgálás elfogadható volt csak ajálni tudom
mindenkinek tisztaság is megfelelő volt
2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 9.
Nagyon színvonalas hely,ellátás jó ,tisztaság is megfelelő csak ajánlani tudom szuper pincérek minden elfogadható áron van
Családi összejövetel -

Vadász Csárda Tápióbicske

2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 27.
Nagyon jóléreztük magunkat és a személyzet is tisztességed volt,tisztaság is rendben,korrekt árak csak ajánlani tudom családok nak illetve bárkinek
2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
Nagyon jól megközelíthető ez a hely tömeg közlekedéssel,és családunk nagy kedvence,remélem még az életben összetudjuk hangolni a csaáldot,korrekt árak és kiszolgálás bőséges adagok,kiszolgálás is jó volt,gyerekekkel is lehet jönni,választék is jó volt,minden jó nem tudok olyat írni,hogy bármivel is probléma lett volna,csak ajánlani tudom mindenkinek
2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 6.
Nagyon jól éreztük magunkat,és másoknak is ajánlom. Nagyon bőséges volt a választék,és a leves is nagyon finom,sőt még a szakács is kijött hozzánk,amit még nem tapasztaltunk sehol máshol,csak egy baj volt,hogy egy kicsit nyers volt a hús,de még belefért,az elvárásokba. Igazán kellemes estét töltöttünk családi társaságban.
Igazi cukrászda -

Zazzi Cukrászda Budapest

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 21.
Rendkívül jól felszerelt, gazdag választék a családdal voltam itt, az árak elfogadhatók, nagyon ízletes minden, és szépen van a pult is elkészítve, másoknak is ajánlom szívesen, megközelíthetőség is ímegfelelő, remélem sok ilyen hely van Budapesten, ugyanolyan lelkesen csinálkják a munkájukat, az ott dolgozók, a gyümölcse biztos meg lesz, minden rűelismerésem.
Maga a tökély -

Royal Pub Balatonfüred

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 5. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagyon jól éreztük magunkat,rendkivül kedves volt a pincér velünk,elég hamar kihozták a rendelésünket,és nem kellett sokat várni,az étel első osztályú volt,sőt még vittünk házhoz is ,és édesapámnak is nagyon izlett,azért gondoltam,hogy beirok önökhöz,mert pazar élményt nyújtott a hely,és ,hogy mások is megismerjék. még budapesten is megállná a helyét.
2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. április 11.
Nagyon régen jártam itt a családommal,nagyon megfogott ez a hely,és mindenkinek nagyon tetszett,bárhol meg állná a helyét,akár külföldön is,aki csak Hajdúszoszlón jár ismerősöm,mindenkinek szoktam ajánlani.édességek is nagyon finomak,széles választék,egyszerűen isteni ez a hely nem lehet betelni vele.
2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 31. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Édesapámmal és a keresztapámmal jártam itt legutóbb,de a párom is volt egyszer velünk,de még ilyen finom cigánypecsenyét nem evett az édesapám ,mint amit itt adnak,pedig voltunk már egy pár helyen,és a kiszolgálás is megfelelő,a tisztaság is,az ételadag is,sőt még az árak is elég barátságosak,sajnálom hogy nincs ilyen étterem a közelünkben,mert ez az étterem egy kicsit messze van,akinek tudom,csak ajánlani fogom ezt a helyet.