Pityóka Italbolt Nagylóc

4Kiszolgálás
3Hangulat
4Ár / érték
3Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2024.09.01-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
115.051 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Pityóka Italbolt Nagylóc vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 371 városban járt márFelfedező - 2508 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 26881 feltöltött kép
Átlagos 2024. május 21.egyedül járt itt
A Pityóka kocsmába Nagylócra idén márciusban jutottam el, midőn a Felvidékre utaztunk gasztroturnézni. Egyszerű falusi kocsma ez, alacsony árakkal, az ablakban régi szódás üvegekkel, ami ad egy kellemes patinás hangulatot. A tévéről szívesen lemondtam volna. Kommersz italokat tartanak, ami nem meglepő.
Egy alkoholmentes Heinekent ittam, 550 forintba került.
3 pont a hely.
3Ételek / Italok
4Kiszolgálás
3Hangulat
4Ár / érték arány
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Pityóka Italbolt Nagylóc - EgyébPityóka Italbolt Nagylóc - EgyébPityóka Italbolt Nagylóc - EgyébPityóka Italbolt Nagylóc - EgyébPityóka Italbolt Nagylóc - EgyébPityóka Italbolt Nagylóc - EgyébPityóka Italbolt Nagylóc - EgyébPityóka Italbolt Nagylóc - EgyébPityóka Italbolt Nagylóc - EgyébPityóka Italbolt Nagylóc - EgyébPityóka Italbolt Nagylóc - Egyéb
Még több kép (8 db) >>